Kdy jít k doktorovi? 6 dní zpožděná MS, test pozitivní

Ahojky holky, pred MS me bolelo bricho jako bych ji mela dostat, ale uz mam 6 dni zpozdeni. Vcera jsem si delala test a byly tam 2 carecky, pro jistotu jsem si udelala i dnes rano a to uz sly obe carky nadherne videt. 🙂 Takze jsem se chtela zeptat jestli uz zitra muzu jit k doktorovi, nebo jeste pockat. Dekuji za odpovedi 🙂
chris_n
11. únor 2014
mě doktorka objednala 2-3 týdny po zmeškané MS. Aby už bylo vidět srdce a tak.
frantiska85
11. únor 2014
Já jsem nechvátala, zbytečný stres. Šla jsem v 11. týdnu. Kdybych nezvracela jako Alík, šla bych ještě později, ale takhle jsem vyloučila jiné zažívací potíže.
katchi
11. únor 2014
Driv jak v 6-7tt bych nikam nesla. Teda pokud ti nebude blbe. Neni kam spechat, zbytecne bys pak mohla stresovat kvuli srdicku...
apacheee
11. únor 2014
Mně doktor řekl, že doporučuje zajít na kontrolu cca 16 dní po vynechání MS, aby se zkontrolovalo mimoděložní, atak. To sice ještě srdíčko vidět většinou není, ale i tak je to fajn mít potvrzenou dutinku. Na další kontorlu jsem pak šla po 14 dnech a to už bylo i srdíčko:)
kata1988
11. únor 2014
ahojky,já po svých zkušenostech s potratem v 5.-6.tt(šla jsem asi 5den po vynechání a potvrzeném těhu testu -> do týdne se dostavilo krvácení) bych dřív jak za 14 dní od vynechané MS nešla...
skleivautor
11. únor 2014
Dekuji za prispevky 🙂 necham to tedy az na pozdeji..

Začni psát odpověď...

Odešli