• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy jste dostaly těhotenskou průkazku? Až ve 12. tt?

23. června 2012 
já ji dostala teď ve 13tt.Předtím jsem byla na kontrole v 8tt a to je podle mě brzo :slight_smile: a přesně jak už tady psali,všude je to jinak,záleží na doktorovi :slight_smile:
23. čer 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
U obou těhu ve 12tt a byla jsem za to ráda, přeci jen první trimestr je velmi rizikový a může se stát cokoliv. Pak už ten strach trochu opadne. A taky si myslím, že není třeba tě "odsuzovat" za to, že se ptáš i jinde. Kdo chce odpovědět, odpoví. Spousta z nás sleduje více maminkovských serverů, a spousty zase jen jeden... :wink: Příjemné těhu přeju!
23. čer 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
U obou po srdicku, cca 9. tt. Bylo mi to jedno. Na jednu stranu chapu doktory, ze ji nedavaji hned, na druhou je lepsi ji mit pro pripad navstevy pohotovosti ci zastupujiciho lekare. Smutnou zkusenost s potratem nastesti nemam, obe tehotenstvi dopadla dobre :slight_smile: , nicmene pokud by se mi to stalo, nemyslim si, ze v pripade, ze bych jeste nemela prukazku, by to bolelo mene :sweat_smile: Je to jen kus papiru, tehotna jsem i bez nej a ztrata miminka je porad stejne smutna. Ja bych ji davala asi po srdicku. Tehotenstvi je prokazane, vsechny info o nem i o matce sepsane pekne pohromade a ulehci to komunikaci na jinem pracovisti.
23. čer 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek