Kdy má smysl udělat si těhu test?

kooblich
7. lis 2011

kdy má smysl udělat si těhu test?Sem víc jak týden po ovu a necelé dva týdny do MS. Asi to do příchodu MS nevydržím 🙂

alt
7. lis 2011

já jsem dnes 10DPO a nic , četla jsem u holek že jedna měla dvě 11 den a druhá až 12 den, dík že jsi tuto otázku položila, protože to velice zajímá i mě.

denousek
7. lis 2011

to máš teda nejaky divny ... tyden po ovua dva tydny do ms.. no ale k věci... mě se na testu s citlivostí 10 objevili / / 10DPO na vecer... dřív to nemá smysl... 12DPO uz by na DEsitkovym testu neco bylo... držím pesti!
@alt zdravím region Prostějov 😀

maudn
7. lis 2011

Já ti to řeknu takhle, ať jsem si říkala sebevíc,že se netesnu, stejně jsem se testla pokaždý ,když jsem chtěla a měla test, ideální je den před očekávanou ms, ale pokud nevydržíš, tak se klidně testni🙂

bambulkaivanka
7. lis 2011

Ahoj, tak tohle vím naprosto přesně. 15.8.2010 jsme "se na to vrhli" od té doby nic. Měla jsem ten den ovulaci. 25.8.2010 jsem udělala k večeři rybu a udělalo se mi z ní špatně. 26.8.2010 jsem si koupila test a byly tam dvě //. Teď máme krásného půlročního chlapečka 🙂

elvira
7. lis 2011

Ideální je v den vynechání menstruace. 😀 Ale kdo by to vydržel, že? 😀 Tak 12. DPO by mohl test něco ukázat... 😉

marbejkana
8. lis 2011

Ahoj holky chtěla bych se zeptat na jednu otázku. Vy si asi ovulaci počítáte já ne. A zajímalo by mě,když jsem měla s přítelem pohlavní styk po 5 dni od menstruce, tak zda by člověk mohl mít ovulaci třeba i dřív a zda bych mohla být třeba těhotná.Menstruaci dostavám po 30 dnech a pravidelně poslední dobů.Těď mě píchá trochu v levém vaječníku a mám citlivé bradavky, ale test si ještě nechci dělat, protože si myslím, že by se mi tam ještě ty dvě čárky neukázaly. Mám ještě nějakých 12 dnů do očekávané menstruace. Co myslíte můžu být v tom???Moc bych si to přála 🙂

anieanne
8. lis 2011

Rozhodně vydrž do MS, ušetříš si zklamání, když ještě nic nebude vidět.
@marbejkana Jestli nevíš, kdy přesně ovu máš, tak je vše možné 🙂 Jelikož já měla teĎ i při prvním později, proč bys ji nemohla mít dřív 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru