Kdy se dozvíme pohlaví miminka?

klara015
11. dub 2017

Ahoj holky, kdy se dozvime pohlavi miminka? Samozrejme jsme nedockavci a chceme to vedet hned 🙂) Ted jsem uz 11tt - fotka10tt+6 a manzel vidi kluka ,jak jinak kdyz po nem touzi 🙂))))
😍heart_eyes:

luska__
11. dub 2017

podle čeho to manžel poznal? já jsem byla u dokotra 16+5 a pohlaví mi neřekl.
Jelikož má přítel narozeniny 30. Tak jdu na placený ultrazvuk,aby mi zjistili pohlaví, bude to součást dárku.

elveren
11. dub 2017

Tak to je hoooodně brzo :D My jsme dozvěděli pohlaví až po 20tt při druhém screeningu, kdy je to víceméně 100%. teda dozvěděli.... já to vědět nechtěla, ale Dominik toho pinďu při kontrole prostě a jednoduše neschoval :D

kasparka1
11. dub 2017

To je různé, mě to neřekla ani na nt screeningu a ani v 15 TT . Říkal, že by hádal... Tak počítám , že se to dovim až ve 20tt.

monaluza
11. dub 2017

Zalezi na zkusenostech doktora, urovni jeho pristroje a v neposledni rade na vuli mimina 😉. Prvni syn se ukazat nechtel, pohlavi jsem se dozvedela na prvnim velkem utz (20.tt), druhy s tim cavyky nedelal, pindik byl videt hned pri NT screeningu a i kdyz doktor rikal, ze je to bez zaruky, pri dalsich dvou utz se to uz jen potvrdilo. Naopak dcerka od sestrenice se schovavala snad az do 30.tydne...

sola11
11. dub 2017

My jsme zjistili pohlaví skoro az v pátém měsíci 🙂

klara015
autor
11. dub 2017

@luska__ no manzel chce kluka takze proste vidi pindika 🙂) nekde si ho predstavil 🙂))))

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
tesinka
11. dub 2017

Mě to doktor řekl na 1. screeningu, 10+3, že pokud genitální hrbolek ukazuje k páteři, tak holka, pokud od páteře, tak kluk. Řekl kluka, mno a minulý týden se to potvrdilo, 17tt. Ale asi záleží i na doktorovi, jestli to chce zkoumat....

krachken
11. dub 2017

Nám se nechce ukázat :D jsem teď 27tt a na minulé kontrole mi doktorka řekla, že to vypadá na holku, ale jistá si není 🙂 tak snad se to dozvíme na příští kontrole, kam jdu 18.4. 🙂 jinak ani na tom druhém screening​u paní doktorka vůbec nevěděla 🙂 záleží jak se miminko natočí a co dělá s nožičkama :D

nikiii777
11. dub 2017

Ahoj,my cekame kluka a nam to doktorka rekla nekdy na konci 3 mesice kdyz jsem byla.Myslim si ze kdyz nekdo ceka kluka tak to jde videt driv na ultrazvuku ale taky zalezi jestli lezi dobre ze to jde videt 🙂

tsafarikova
11. dub 2017

nám to na NT screeningu neřekli a ani jsme se neptali, ve 21tt nám dr řekl že to asi vypadá na holku ale že je tam špatně vidět, ve 28tt jsem si zaplatila ultrazvuk a znova mi řekl že to je asi holka ale že má nohy opět tak že tam není vidět,a až na ultrazvuku ve 32 týdnu nám ukázala že mezi těma nohama opravdu nic není😂takže dost záleží na tom jak se mimču chce ukázat co má mezi nohama🙂

mku
11. dub 2017

My to vime od prvniho screeningu 🙂

nikiii777
11. dub 2017

@mku a co cekate?Kluka tipuju 🙂

mku
11. dub 2017

@nikiii777 jj 🙂 zadek na nas vystrcil zatim na kazdem utz takze neni pochyb 🙂

nikiii777
11. dub 2017

@mku ja si prave myslim ze kdyz je to kluk tak je daleko vetsi sance zjistit driv co to je nez u holky.My jsme to taky vedeli uz u prvniho creaningu a byli jsme radi ze to vime tak brzo.Samozrejme to nebylo stoprocentni tak brzo ale nicmene se nam to potvrdilo.Jsem ve 34tt.a uz to vime jiste ze je to kluk🙂

kituska20
11. dub 2017

U ubou jsme to zjistili z utz ve 20tt 🙂

stratilikova
11. dub 2017

V špecializovanom prenatalnom diagnostickom centre, kam sa bežne chodí na prvý screening (napr.Prenatal. Brno), ti to odborník povie v 13tt...teraz to manžel samozrejme nemá šancu vidieť 😉

andysek2512
11. dub 2017

@klara015 na 1. Screeningu měl nožky křížem, a v 18 týdnů to bylo 80% kluk a v 22 týdnů na 100% kluk🙂))))

puutalo
11. dub 2017

My se to dozvěděli až při porodu ;)

maruskavajdova
12. dub 2017

U nas chteji vsichni kluka, az na me, ja touzim po holcicce a taky jsem jedina, kdo chce znat pohlavi. Ale na posledni kontrole jsem se zamerila na zdravi miminka, ze mi ta otazka na pohlavi uplne vypadla a kupodivu mi to pripomnel manzel doma, kdyz se mezi reci zeptal jestli uz vim, co nosim😂 jsem 18tt a uz se nemuzu dockat velkeho utz, kde se snad dozvim, ze cekam holcicku... tedy chlapecek by mi nevadil, ale po tom, co tchyne prohlasila, ze o holcicku nestoji😖, chci na just holcicku... ale jinak jako vzdy me nejvic zajima zdravi 😉

isabelafuentes
12. dub 2017

@maruskavajdova Ty bláho, to je teda tchýně drsná, když řekne něco takového. To chápu, že chceš na just holku!

maruskavajdova
12. dub 2017

@isabelafuentes co rict, pribuzne si zkratka nevybirame...

dora13
12. dub 2017

U obou kluku na NT screeningu ve 13tt🙂

elveren
12. dub 2017

@maruskavajdova ty jo... :( tak to jsem rada, ze tohle resit nemusim. Pro moje rodice je Domik prvni vnouce a pro babci a dedy prvni pravnouce, tak se vsichni tesi a je jim fuk, jestli to bude holka nebo kluk.

maruskavajdova
12. dub 2017

@elveren pro manzelovy rodice je to prakticky prvni vnouce, se kterym se budou moct vidat, protoze nevychazi se svym prvnim synem, ale ani to tchyni nenakopne, aby mela radost, tesila se at uz by to byl chlapecek ci holcicka, a nebo mela trochu zajem alespon o to, jak se miminku dari... a vsichni se pak jeste divi, ze se k nim nehrnu na navstevu... ale to je na dlouhy povidani...

anniesfibis
12. dub 2017

s jistotou mi to rekl Vlasin v Brne v 12tt

elveren
12. dub 2017

@maruskavajdova Tak to mne mrzí :(

maruskavajdova
12. dub 2017

@elveren Ale manzel nastesti neni po mamine a stoji pri mne, takze se taky raduje ze zdravi miminka a ackoliv si preje kluka, vim, ze z holcicky bude uplne vedle 😉i

isabelafuentes
12. dub 2017

@maruskavajdova Tak to je dobře. Je fakt, že je zajímavé, jak si většina mužských přeje kluka, ale když pak mají holku, jsou z ní víc poprdění, než z chlapečka! 😀 Pánové tvorstva! 😀

luckamarcu
12. dub 2017

Muj chtel teda radsi holku...prej vic prilnou k tatovi...ma kluka...smolik...zvykl si😀jinak vedela jsem pohlavi uz na tom velkym uktrazvuku ve 3mesici a to pohlavi uz se nezmenilo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru