Kdy se vám začaly zmírňovat nevolnosti?

17. únor 2021

Ahoj, protože stále trpím na nevolnosti a už nevím co ze sebou, tak by mě zajímalo kdy se to začne zmírňovat. Nejde úplně o utnutí, ale kdy jste vy, které z nevolností byly úplně vyřazené z provozu, tak kdy jste začaly tak nějak fungovat a už to alespoň šlo?

hellblau13
17. únor 2021

13.-14. týden. Najednou konec.

zoli16
17. únor 2021

Mě nevolnosti ustoupili až se začátkem 5. měsíce.. Ale záleží, každá žena to má jinak..

jako_mala_holka
17. únor 2021

Kolem 4. měsíce to bylo trochu lepší

michaelarousova
17. únor 2021

U orvniho tehu zaclo bejt lepe kolem 12tt a v 15 uz bylo dobre..ted u deuheho jsem v 11tt a zatim mi je stale strasne

chumlee71
17. únor 2021

U prvního v 5. měsíci a u druhého až po porodu 😁

tulikiss
17. únor 2021

6x-9x denne jsem zvracela do konce 6 mesice, pak chvilku klid a pak zase blbe. zvracela jsem i u porodu ☹ ale to jsi slyset asi nechtela.

mamikry
17. únor 2021

Lepsit se to zacalo kolem 13tt, presly v 15tt

cilkat
17. únor 2021

Doufala jsme ve 14tt, ale nějak funkčnější jsme začala být až 16 tt.

katule1990
17. únor 2021

Prechazelo to pomalu tak 14-16tt. Do te doby mi bylo zle cele dny, nejhur vecer.

misina321
17. únor 2021

Kolem 11tt se to trochu začalo obracet. V 13tt jsem mohla malinko fungovat, naposled jsem blila kolem 17tt, ale pořád se musím šetřit a nesmím to přehánět s aktivitou

montelvina
17. únor 2021

Tak po 3 měsíci ale já měla spis nechutenství nidky jsem nezvracela ...bohužel ale segře bylo špatně cele těhotectvi ...je to velice invidualni ...dělej si jídla proste na které máš chuť

montelvina
17. únor 2021

Nezkoušela jsi něco z lékárny pro těhulky?

zelenaesmolda
17. únor 2021

Po porodu

jjasmina
17. únor 2021

Po porodu 🙂

jjasmina
17. únor 2021

A jinak vcelku to šlo v 8 měsíci, ale taky jak kdy..

michaela1990xx
18. únor 2021

Přesně 16.tyden

kosi_cek
18. únor 2021

U mě se to pokaždé lámalo v tom 16tt, ale už před tím se plížila jistá úleva, jinak třeba zvracívám vlastně celé těhotenství, ale už ne kvůli nevolnostem, ale uvolňuje se záklopka žaludku, začíná být podrážděná ta trubka do něj, což ke zvracení dráždí, žaludek má čím dál míň místa a je taky citlivější, aneb potraviny, s kterými neměl problém, mu v těhotenství vyloženě vadí, spomaluje se trávení a šťávy žaludku jsou kyselejší...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru