Kdy ucítím pohyby mrňouse?

klispina
4. lis 2014

Zdravim maminky, mam dotaz. V kolikatem tydnu jste citily pohyb vaseho miminka?Ja jsem v 17 tydnu a fazolku zatim necitm. Je to s pritelem nase prvni miminko.Slysela jsem, ze prvorodicky citi pohyby nekdy, az ve 20 tydnu🙂

pavlaxx
4. lis 2014

@klispina Já jsem začala cítit první pohyby asi v 18. týdnu, to jsem si tedy ještě nebyla jistá, jestli to není jen dění ve střevech, ale v 19. týdnu už jsem si jistá byla. 🙂 Jinak může vnímání pohybů ovlivnit uložení placenty - pokud ji máš na přední stěně, může pohyby tlumit. Ale určitě se už brzy dočkáš! 🙂

klispina
autor
4. lis 2014

Tak to jsem rada🙂 uz jsem zacinala mit strach. Protoze i brisko mi nejde moc videt. Tak snad to bude co nejdrive uz se totiz nemuzeme dockat🙂

jaja01k
4. lis 2014

U prvního jsem cítila pohyby až někdy v 23. týdnu, teď čekám druhé, jsem v 18. týdnu a zatím nic 🙂

ivet1987
4. lis 2014

Já břicho měla viditelné až po 20tt,.první šimrani a pocity 19tt,pohyby opravdu kdy jsem si byla jistá 20tt.

maminka92
5. lis 2014

První jsem cítila nějak v 19tt. A pak mě začal kopat nějak od 22tt už pravidelně každý den až do teď 36tt. Začalo to přímo na naší dovolené s přítelem. 🙂

blecha94
5. lis 2014

Ahoj, já jsem takový nepatrný šimrání měla okolo 18. týdne, ale vyloženě kopanečky až ve 21. týdnu.

beruna84
5. lis 2014

Čauky, já jako prvorodička tak kolem toho 18tt, takový jako bublinky, ťukanečky, ale fakt nepatrný, nebyla jsem si jistá jestli je to ono. Postupně to sílilo kolem toho 20. a to už mi bylo jasný, že je to ono 🙂

klispina
autor
6. lis 2014

Dekuji za prispevky 🙂 jsem o neco klidnejsi mela jsem uz fazolku starch, ze se neco deje. Ale v pondeli jdeme na kontrolu, tak uvidime jak nam prcek roste 🙂

beruna84
6. lis 2014

@klispina Určitě bude vše ok.. 🙂 toho strachu se člověk už nezbaví.. pak zas budeš řešit jestli nekope moc nebo příliš málo ;) ale je to pocit nepopsatelně krásnej.. Tak držím pěsti, ať se tobě i malému/malé daří

keeshka
6. lis 2014

První pohyby jsem cítila ve 21tt a pravidelné začaly být tak kolem 25tt, takže to fakt nechce plašit a je určitě vše ok 😉

zulitvi
6. lis 2014

\v 16.tt to bylo jako by se mi v břiše plazil had. Pohyby jako opravdu kopnutí jsem cítila ve 20.tt

klispina
autor
10. lis 2014

Dneska jsem uz neco pocitila ae nevim zda to byl mrnous😀 bylo to tako male nepatrne zasmrani🙂. Byli jsme i na kontrole a je vse v poradku🙂 I doktor mi potvrdil, ze pohyby muzu citit pozdeji 🙂

mamkazvysociny
10. lis 2014

Já to pořád sledovala,všichni se mě ptali a jistá nějakým opravdovým pohybem sem si byla jistá až někdy v 28týdnu.Doktor říkal že je to jedno,že on vidí že se hýbe a cítit ho můžu až později.Takže nu stres....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru