Kdy udělat test po MS?

simi_sek
12. kvě 2019

Ahoj holky, chci se zeptat na zlusenosti.
Poslední MS jsem mela 16.3., mam dlouh cyklus takze ovulaci mam az ke konci cyklu, podle vseho jsem ji mela 20.DC. 5.5.jsem mela s pritelem nechráněný styk. Kdy myslíte, ze bych si mela udelat test? Ve stredu budu 10 dni po “oplodnovaci souloze”. Diky za nszor

kkacca
12. kvě 2019

Nejlépe až ti vynechá ms, prefektem tak případným stresum okolo biochemickeho tehotenstvi 🙂

jaja01k
12. kvě 2019

Poslední MS 16.3. nebo 16.4.?

simi_sek
autor
12. kvě 2019

@jaja01k ajo, jsem se upsala.. 🤦‍♀️ 16.4.

wikki07
12. kvě 2019

Před očekávanou menstruací. Já dělala test po deseti dnech od oplodnění, vyšel negativně a pak jsem byla překvapená, když jsem to nedostala. Příjemně 😀

leniczka23
13. kvě 2019

14 po oplodnovaci soulozi uz bude videt pokud si z te souloze otehotnela😉

monika4577
13. kvě 2019
simi_sek
autor
15. kvě 2019

@wikki07 ahojky 😊 tak jsem dneska 10dpo a test jak sníh 🥺 no zkusim znova v patek a uvidime... prsa boli, MS zatím nikde

jirikmaminka
15. kvě 2019

Holky kdy udelat test clearblue digi. Uz pres tyden mam bt 37.3 a o neco vic je mi blbe behem dne bili hlen vytok a picha me u vajecniku a citim se nafoukla boli me hlava uz dele dni

jirikmaminka
15. kvě 2019

Vubec netusim poradi nekdo?

simi_sek
autor
15. kvě 2019

@jirikmaminka ten nechráněný jsi mela toho 29.4.?

jirikmaminka
15. kvě 2019

11,12,13,14,29.4 a pak 1,3,4,6,8,10,14.5

jirikmaminka
15. kvě 2019

@simi_sek ano vsude kde jsou ty srdicka

simi_sek
autor
15. kvě 2019

@jirikmaminka tak si zkus udělal obyčejný mamatest 10 a uvidíš 🙂 za to nic nedáš... a když nic tak bych počkala jestli se nedostaví MS a zkusila otestovat znova.. 🙂

jirikmaminka
15. kvě 2019

@simi_sek rano zkusim ja prave i denne merim bt tu mam ted uz dele jak tyden 37.3 a vys pichaj me. Vajecniky je mi.spatne jsem unavene a boli me hlava a hlavne bili husty hlen vytok tak ja nevim

simi_sek
autor
15. kvě 2019

@jirikmaminka tak uvidíš ráno, já taky ted pořád testuju.. jsem jak blázen.. je ještě brzo -_-
Tak dej ráno vědět 🙂 držím palečky

jirikmaminka
15. kvě 2019

@simi_sek moc dekuji i tobe mnoho stesti . Take si pripadam jak blazen

simi_sek
autor
16. kvě 2019

@jirikmaminka tak co?

jirikmaminka
16. kvě 2019

@simi_sek ahojky no zatim nic digi test nic neukazal ale mamatest ducha ano je mi stale na zvraceni poboliva me hlava prsa a jsem unavena ale jeste mam.4 dny do ms

simi_sek
autor
18. kvě 2019

@jirikmaminka ahoj 😊 tak co?
U me stále nic 🤷‍♀️ Dnes 13dpo a testy negativní a MS nikde 🤷‍♀️

jirikmaminka
18. kvě 2019

@simi_sek jsme na tom uplne stejne veskere priznaky i. Bazalni teplota ale testy negativni jsem uz z toho hotova

simi_sek
autor
19. kvě 2019

@jirikmaminka ahojda, rano jsem delala test a negativní, odpoledne jsem na nej náhodou koukla a byl tam duch 🤷‍♀️ Tak nevim co si myslet... zkusim rano a uvidime

jirikmaminka
19. kvě 2019

@simi_sek take jsem zvedava boli me bricho jako bych to mela.dostat teplota stale pres 37 ale uz tomu moc neverim stale mam teda 2 dny do ms

jirikmaminka
19. kvě 2019

@simi_sek a mas fotku testu ?

simi_sek
autor
19. kvě 2019

@jirikmaminka nemam :/ a test se mi namocil a zničil... delala jsem další vecer a taky nic ale prijde mi ze se vybarvuje tak ja nevim 🤷‍♀️

jirikmaminka
20. kvě 2019

@simi_sek dej fotku ranniho testu ale pokud se ri vcera objevila videla bych to nadejne ja asi nic me klesla teplota na 36.9

simi_sek
autor
20. kvě 2019

@jirikmaminka tak nic... dneska rano prisla mrcha :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru