Kdy Vám lékař oznámil pohlaví miminka?

terka177
6. led 2014

Ahoj maminky, myslela jsem, že se pohlaví dozvíme na prvním screeningu ve 13. týdnu, ale doktor nám ho neřekl. Za 2 týdny jdu na kontrolu ke svému gynekologovi ( to budu 17 tt) myslíte, že už se konečně pohlaví miminka dozvíme?? Kdy Vám jste se pohlaví dozvěděli Vy? 🙂

blondie007
6. led 2014

Ahojky, nám v 16. ttt pan doktor sdělil, že ruku do ohně by za to nedal, ale možná, skutečně možná, se tam mihl pindík 😀 ale v zápětí dodal, že to taky mohla být pupeční šňůra 😀 Strašně se nám ten cvrček hejbe, tak že zatím nevíme. Ale ve středu jdu na kontrolu zase, tak třeba už to bude jasnější🙂 (teď jsem 18 tt) Hezký den, Lucie

kettm
6. led 2014

Přeju hodně štěstí, já u obou děti nevěděla ani jedno na 100%, špatná viditelnost, u prvního to byla do 7 měsíce holka, narodil se mi kluk, u druhého ve 20tt kluk, ve 30tt spíš holka, ale co to bude zatím nevíme, a tak ráda bych věděla. 🙂 Překvapení bude až do porodu.

tonna
6. led 2014

Ahoj, já se to dozvěděla ve 20.tt na velkém UTZ. Možná bych to věděla i dřív, ale dr. má hodně špatný ultrazvuk, tak tam by to nebylo ani poznat. U někoho to prý poznají už při prvním screeningu, ale nevím jestli je to 100% jistota.

blahova_andrea
6. led 2014

já se dozvěděla pohlaví ve 13tt na NT+ screeningu a o týden nebo dva později mi ho můj dr. potvrdil na kontrole. a znovu jiná lékařka v tom 20tt. jsem zvědavá jak to bude tentokrát 🙂

betelgeuzz
6. led 2014

Poprvé jsem se ho dozvěděla ve 12 tt a NT, po druhé asi v 17 tt, taky na speciálním UZV v nemocnici.

evikmi
6. led 2014

my se dozvěděli ve 13.tt na screningu v Brně, ale museli jsme se zeptat 😉 ted jdem na druhý screening za dva týdny, tak jsme zvědaví, zda bude stejné 😀

elielizabeth
6. led 2014

Já to prvně nechtěla vědět, takže doktorka řekla tajně manželovi už v 11. týdnu, že se blýská na páreček a bude to chlapeček (první máme holčičku), pak nám to řekli i na 1. screeningu a ve 20. týdnu potvrdili už na 100%. Tak snad jim to vyjde 😉

maarika
6. led 2014

Já se pohlaví dozvěděla až v 21 tt.Dřív mi ho mudr na screeningu nechtěl říct,ale můj dr už něco naznačil asi v 13 tt 🙂 Máme kluka 😀

klaire22
6. led 2014

my se to dozvěděli v 17tt, takže to možné je 🙂

vera_p
6. led 2014

Nám ve 12 tt řekli že to bude kluk, že to paní doktorka 100% vidí, ale od té doby se už pořádně neukázal, tak budeme mít asi překvapení až do konce 🙂

medvidek
6. led 2014

My se to přesně dozvěděli ve 20 tt na velkém ultrazvuku, předtím to byly jen takové domněnky (naše MUDr. nemá zase tak úžasný ultrazvuk). A vše se bylo správně, první máme holku a druhého klučinu. U nás se prcek totiž pindíkem strááášně chlubil. 🙂

zuzaczech
6. led 2014

Nám to doktor naznačil na prvotrimestrálním screeningu, ale nezněl vůbec přesvědčivě, ale pak nám to paní doktorka dvakrát po sobě potvrdila. Ale fakt záleží, jak je mímo natočený...

beta.m
6. led 2014

:

paaajka
6. led 2014

My se pohlaví dozvěděli až na velkým UTZ ve 30tt, nechtěl se nám ukázat 😀

abecedka
7. led 2014

ve 12tt na screeningu a říkal, že se to určuje dle tvaru pánve

evulinkab
7. led 2014

Poprvé jsem se dozvěděla na NT screeningu ve 12 tt-doktor nezapochyboval, procek totiž dobře spolupracoval a doktor mi řekl, že je to určite chlapeček-že to sice vypadá u holčiček a chlapečku stejně v tomhle týdnu, ale je tam nějaký jiný uhel toho co tam roste🙂 a bude rust.V 16tt mi pak moje gynekoložka kluka potvrdila a pak mi ho potvzovala pořad, kluk se narodil🙂

Ted mi moje gynekoložka řekla již v 16tt, že je to na 95%holčička, ve 20tt mi to potvdili na kontolním screeningu a doktorka mi to potvrzovala i nadále.Takže předpokládám, že se holčička narodí každým dnem🙂

tinka2011
7. led 2014

Ve 12 tt mi doktorka,která se prsila,že se nikdy nespletla řekla,že na 100% čekáme holčičku. Nějak jsem tomu prostě nevěřila(hrozně jsem si přála kluka) Tak jsem šla k jinému doktorovi na placený ultrazvuk v 18tt a doktor řekl,že je to 100% kluk,že je všechno tam jak má být 😀 A měl pravdu je to kluk 😎

mnaulink
7. led 2014

Kdy lékař oznámí pohlaví miminka?...... většinou když to nechcete vědět...

petinkas
7. led 2014

Nám řekli pohlaví ve 13. týdnu na screeningu (na 60 %), teď ve 20. týdnu potvrdili 🙂..

vera_vila
7. led 2014

na NT screeningu ve 13tt - kluk jako buk, zrovna čůral, takže se to nedalo zaměnit 🙂

hanny85
7. led 2014

já jsem to u obou věděla až ve 20.-tém týdnu a to při velkém UTZ 🙂

olivazelena
7. led 2014

nám to řekli ve 20. týdnu

mafeska
7. led 2014

řekli nám to na velkém ultrazvuku ve druhém trimestru. pak už doktorka dalšíma ultrazvukama ujištovala že je to fakt holčička, jejich odhady se potvrdily 🙂

barthia
7. led 2014

nám ve 13.týdnu na screeningu v Ustí nad Labem, prý na 100 procent holka a byla to holka. 🙂

smardik
7. led 2014

u prvního v 16 týdnu, u druhého ve 13 týdnu na screeningu, u obou to vyšlo 🙂

tifanyt
7. led 2014

Mě řekl u obou v 16tt. Říkal, že to je sice vidět i dříve, ale že si zakládá na tom, že co řekne je na 100% a žádné odhady nebo na 80% apod...takže u obou nám v 16tt řekl pohlaví a tak to i bylo 🙂

pisisvori
7. led 2014

u prvního těhu na UTZ ve 20tt a pak kdykoli potvrdili prý bylo krásně vidět pořád. Teď na screeningu ve 13tt dr. říkala, že pro ní je to holčička atvářila se dost jistě, tak uvidíme, jetsli se trefila🙂

outeq
7. led 2014

Do 24.tt si doktor netroufl nic rict, ze je brzo a nemusel by to videt spravne. Pak teda, ze holka no a ve 29.tt na 3D UTZ jasny kluk 🙂

niki727
7. led 2014

Tak nám to řekli až ve 23tt a to na 4D ultrazvuku .Můj dr. totiž pohlaví miminka nebere jako nijak důležitou věc, on je spíš pedant na to, aby bylo vše v pořádku, ten mi to neřekl vůbec 😀

katerinacernotova
9. led 2014

ahojky me v19tt a potvrdil i jiny doktor ve 21tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru