Kniha Hurá, miminko! od Jillian Michaels

piedra
2. čer 2019

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat, zda má některá z vás zkušenosti s touto knihou Hurá, miminko. V diskuzích, které jsou zaměřeny na knihy v těhotenstvní, jsem na ni neratila. Proto jsem si dovolila založit nové téma.
▫️Zatím mi docela vyhovuje, ale jsem jen v 6tt. Zkouším i jídelníček a cvičení.
Knihu, která by byla v posledních letech natolik aktualizovaná studiemi, jsem v knihkupectví nezaznamenala. Všechny dosti zastaraléjaké máte názory. Případně i na Pařízka?
Těším se na názory. 🤰🏻

evapple
2. čer 2019

Ahoj, taky jsem na ní koukala.

Není to obvyklá kniha pro maminky, ale zaujala mě. Už jen proto, že jsem sama velice aktivní, běhám maratony, dělám kruháče, pilates, jóga, TRX....

Zajímal mě její úhel pohledu a hlavně praktické rady ohledně pochybu v těhotenství,

Těhotenství nemám ještě lékařsky ověřené, Pecka nebyla na první prohlídce vidět, krevní testy ji ale potvrdili.

Takže až půjdu 11. 6. na kontrolu, cestou si ji koupím. 🙂

piedra
autor
2. čer 2019

@evapple
Mně se zatím moc líbí. Recepty mi chutnají, cvičení je fajn. Dříve jsem taky cvičila TRX a kick box atd., ale pak jsem zlenivěla. Občas jsem se jednorázově zase na něco vrhla a zase to opadlo. Takže teď je to pro mě super nastavené. Vy si asi budete muset cviky trošku okořenit. 💪
Líbí se mi i sekce předtěhotenská. Máme sice malý omyl, ale už jsme o miminku přemýšleli a tak jsem se chtěla pomalu připravovat a hned mi díky tomu zjistili zánět štítné žlázy.
Kniha se mi také líbí v absenci obrázků. Většinu knížek jsem prolistovala a cena byla spíše za drahý papír a krásné fotky maminek a bříšek, místo za informace.
👆🏻Co mě zlobí: Jillien se nevyjadřuje ke skořici, mátě a zázvoru.

evapple
3. čer 2019

@piedra - jsem rozhodnutá si ji koupit. Ale až těhotenství posvěcené od doktora. Jakože za odměnu. Nechci nic zakřiknout. 🙂

Mám od Jillian i její další knihy a líbí se mi, že se s ničím ne**** 😃 Prostě nazývá věci pravými jmény. Takže cvičení zdar a prckům v bříšku hodně zdraví. :

A ještě k té skořici a mátě: názory na ně se různí, takže to beru tak, že "všeho s mírou". Ráno ovesná kaše se skořicí, mátový čaj a po zbytek dne jen voda nebo džusy.

Mimochodem: možná že i díky cvičení a aktivnímu životnímu stylu mi zatím není špatně. Nezmiňuje se o tom Jillian? :D

E.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru