Kočka a miminko v bříšku. Vnímá ho?

sicinka
15. led 2009

Ahoj mám doma kocoura a cca od 15 tt se mi kdykoliv může nacpe na klín a začně hlasitě vrnět. Je to zcela mimo jeho běžné chování - jinak se mazlí otírá ale u nikoho nikdy nechtěl sedět na klíně a mazlit se. Napadlo mě že možná slyší miminko v bříšku, jelikož kočky mají výrazně citlivější sluch než člověk, příjde mi to i možné. Chci se zeptat ostatních kočkařek zda se s podobným chováním někdy setkali.

draga
29. led 2009

ahoj kočkařky 🙂 já když byla těhu tak mi taky Málka (moje číča, kterou jsem v té době měla 5 let) začala sedat víc na bříško ...dřív mi spala spíš na prsou...ale jak bříško rostlo nebylo to už moc možný tak se s tím smířila a zase lezla na prsa...co se prcek narodil je rozvážná, nidky mu nic neudělala, do postýlky nevlezla...prostě ví kde jsou hranice a když jí prcek honí a zlobí radši se sebere a zaleze ...kdyby to dělal dospělý tak ho sekne...prostě si mylsím, že kočka ví co a jak...s pejskama a mimi nemám zkušenost ale nevím jestli bych dala psíka zrovna hned utratit.... 😲 😔

danna2596
8. dub 2015

Ahoj já mám doma 8mi měsíční kočku nikdy se nenechala vzít ani do ruky to hned mnoukala a chtěla dolu a najednou mi usnula na klíně.nevím to na 100% jestli jsem těhotná a proto se bojím že jsem, když se začla takhle lísat. může být teda možné že jsem? mimochodem se bojím protože jsem na to ještě mladá. ☹ děkuju za rady a odpovědi.

maribea
8. dub 2015

@sicinka náš čičoun taky uplě zblbnul 🙂 vyskočí na klín, bříško mi "masíruje" tak dlouho, dokud se mrně neprobudí, pak si mi na to břicho lehne a nechá se kopat 😀 u toho taky vrní daleko hlasitěji, než je obvyklé. Je to takový jeho rituál. U známých kočka dělala něco podobného a když se jim pak narodila dcerka, stačilo aby si k ní kočka lehla, zavrněla a bylo po pláči 🙂 takže nejen číča, i to dítko to vnímá 😉

walca
11. črc 2017

No tak tomi nerozumim, jak muze nekdo utratit psa z takoveho duvodu... Pane boze jak ja "miluju" takovy lidi... Tos tady snad ani nemela psat... Jsem na zacatku tehu a mam tri kocky a pudlicku a v zivote by me nenapadlo je dat utratit, jsou to clenove rodiny a kdybz jim ukazes ze to nesmi delat, pochopi to. Chce to jen cas nez i oni si zvyknou, prece jen je to pro ne taky zmena.

walca
11. črc 2017

Ani se nebojim reakce pudlicly jako spis te nejvetsi kocky mainske myvali any pozdeji dite nezalehla jak je mohutna :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru