Kolik dní po ovulaci je vidět srdíčko?

keny123
28. lis 2015

ahoj... zajímá mě kolik dní od ovulace byla u vás vidět na uzv srdeční akce?mám pozitivní testy jsem 13dni po ovulaci a zajima mě na kdy se objednat na uzv aby tam už bylo i srdíčko?nepomůžou mi ale teminy 5+3 nebo 6+4 7tyden atd...vážně mě zajímají jen dny po ovulaci kdo víte 🙂 děkuji

bajana
28. lis 2015

Nemyslím, že ti to niekto napise presne pretože je to individuálne....z mojich skúseností by sa mohlo srdiečko objaviť takých 30-32 dní po ovulácii

mika251
28. lis 2015

Ja som dnes 28 DPO, na UZ som bola včera a srdečná akcia už bola. Som 6+1. Obecne sa hovorí, že srdiečko by sa malo objaviť v priebehu toho siedmeho týždňa, pokiaľ chceš mať istotu, tak by som sa objednávala tak po 33 DPO.

elvira
28. lis 2015

Proč by ti nepomohly 5+3 nebo 6+4?
Ovulace se předpokládá 14. den cyklu - takže si prostě ty dva týdny odečti...
Srdíčko se většinou objevuje na začátku 6. týdne těhotenství, takže je to 4 týdny po předpokládaném oplodnění - do konce 6. týdne - takže zhruba 28 až 35 dní od ovulace... Ale za předpokladu že víš, kdy ovulace byla...

tepovka
3. pro 2015

Já jsem měla ovulaci 26.10., na kontrole jsem byla 2.12. a srdíčko bylo. Před tím jsem nebyla, takže neumím říct, zda mohlo být vidět dřív.

calabasa
9. pro 2015

Dnes jsem byla na kontrole. V 6+2 a byl jen vacek. Bylo to presne 30 dni od oplodnění.

sarivojvodova
17. pro 2015

Promiň, ale jako ne všichni dokáží vypočítat svou ovulaci, protože mají nepravidelný cyklus, já Teda to nikdy nezjistila a prostě jsme provozovali sex a tři měsíce nám trvalo zplodit dropka našeho. Srdíčko busilo 6+5 (7tt).

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru