icon

Srdeční akce není viditelná v 6. týdnu těhotenství. Máte zkušenost?

avatar
lenka2026
18. čer 2026

Ahoj holky,
Mel nekdo v 6+1tt bez srdeční akce ? Dle ultrazvuku jsem 6+1tt dekuji 🙂

avatar
kakba
18. čer 2026

To je normalni jev. Proto by se melo objednavat okolo 8.a vejs. Nekdo sice akci ma, ale ve vetsine pripadu to zpusobi stres matek, ze neni neco v poradku.

avatar
lenka2026
autor
18. čer 2026
@kakba

To je normalni jev. Proto by se melo objednavat okolo 8.a vejs. Nekdo sice akci ma, ale ve vetsine pripadu to zpusobi stres matek, ze neni neco v poradku.

@kakba moc dekuji,byl videt gestacni vacek 13mm odpovídá 6+1 a zloutkovym vacek v dutině 😊

avatar
klokanka31
18. čer 2026

@lenka2026 Já v tomto období u dcery měla už krásné srdíčko, v nynějším těhotenství ještě v 6+2 tt nebylo vidět nic, jen dutinka. Měla jsem z toho hrůzu, ale nakonec se mimi objevilo, bylo o týden mladší, ale postupně to dohnalo a je vše jak má, teď začínám 5.měsíc. Takže neboj, ještě se může ukázat 🍀🍀

avatar
klchudik
18. čer 2026

@lenka2026 já byla na první kontrole v 7 týdnu, srdíčko ještě nebylo, o týden později v 8 už ano 🙂

avatar
lenka2026
autor
18. čer 2026
@klchudik

@lenka2026 já byla na první kontrole v 7 týdnu, srdíčko ještě nebylo, o týden později v 8 už ano 🙂

@klchudik moc dekuji,ovulace vim kdy přesně byla cyklus mam přesně 24 dni 😀