• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik z vás má po užívání Clostilbegytu dvojčata?

27. února 2013 
Užívala jsem první měsíc, tabletu denně a dnes 11DPO mám čárku, ne ducha, sice ještě není úplně stejná, tak poloviční oproti testovací, ale docela mě to překvapilo.
26. únor 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky ho beru, mám za sebou tři cykly, teď budu čekat, kdy a jestli dojde ms. A chodila jsi na folikulometrii? Tam by viděli, kolik ti narostlo folíků, co sem tak četla, tak dvojčata mívají většinou ty, které berou dvě tablety denně.
26. únor 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kamarádka brala 2 tablety a má dvojčata. Já jednu a dvojčata nemám :wink:
26. únor 2013 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tuším, že @eshta má chlapečky po clostilbegytu. Jinak já ho brala půl roku před IVF a nezadařilo se, teď ho beru půl roku a taky nic. Takže gratuluju moc :wink: :slight_smile: :wink:
26. únor 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jj první dítě mám po Clostilbegytu a druhé těhotenství bylo také po Clostilbegytu a mám z něj dvojčata :slight_smile:
26. únor 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Mela jsem ho jeden cyklus a zabral. Brala jsem jednu tabletu, dle UZ bylo dle slov Dr."mozna zadelano na dvojcata", byly dva folikuly, ale dite mam jedno :slight_smile: Druhe tehotenstvi bylo uz bez pomoci farmak, opet jedno dite :slight_smile:
26. únor 2013 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Brala jsem 1 cyklus, jednu tabletu, jedno dítě.
27. únor 2013 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já brala před prvním těhu 3x1 5-9DC, a mám dvojčata, ale jednovajky, takže ne z clostíku, vždy jsem měla max. folikul :wink:
27. únor 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja jsem brala clostilbegyt 1 tbl denne a mam jedno dite, kamaradka brala 2 tbl denne a ma dvojčata dvojaječny, ted jsem brala jen 1/2 tbl denne a cekam jedno, Ale dle vyrobce je pravdepodobnost vicecetneho tehotenstvi po uzivani clostilbegytu 10 % :frowning2: posilam foto meho testu 11 DPO
27. únor 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek