• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kontroly na práce neschopné těhotné. Přišly na vás?

4. března 2017 
a okres Frýdek-Místek? A zaměstnavatel může poslat kontrolu jen na tich prvních 14.dní nebo i pozdejc?
5. srp 2015 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlis Může dát podnět sociálce i kdykoliv později.
5. srp 2015 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mayyas děkuju. Tak to budu trnout celý těhotenství :frowning2: Snad šéfa ten vztek na mě přejde.
5. srp 2015 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je pravda,že o víkendu kontroly nechodí??
28. říj 2016 ve 12:31  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishel89 hodi i o vikendu ;)
28. říj 2016 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem slyšela..když je bydlela v OLOMOUCI,že víkendy nechodí...ale teď jsem v Čechách...a ráda bych občas jela k rodicum...tak se bojim že zrovna někdo přijde :D
28. říj 2016 ve 12:58  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishel89 to se ti klidne muze stat,chodi po cele CR ;) Cestu k rodicum ti muze povolit lekar,da tam zmenu pobytu,zeptej se ho na to ;)
28. říj 2016 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem na neschopence již 5-tý měsíc a zatím bez kontroly. (Přerovsko)
5. led v 11:58  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamče nevite jestli můžu navštívit lékaře i mimo vycházky?jsem na rizikovem a bohuzel mi nektere navstevy lekare vychazi mimo cas vychazek.:unamused:
28. únor ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicka2323 Ano, lékař je v podstatě jediný oprávněný důvod nebýt doma mimo vycházky
28. únor ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenicka2323 nechte si u lekare napsat potvrzeni ze jste tam byla. Kdyby jste prisla domu a nasla tam listek o kontrole tak by jste znova letela na gyndu pro potvrzeni ze jste byla u nich. To by jste odnesla na socialku a nic by se nedelo. Lekari nemusi byt jen pres vychazky.
28. únor ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koulekulata
@sunnurse moc děkuji ja pravě měla včera vecer paptest tak jsem mela strach ale listek jsem tu zadny neměla :slight_smile:
28. únor ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera přišla kontrola m moji ségře. V Třinci Za měsíc nastupuje na mateřskou. Takže nespolehejte že na těhotné nechodí
28. únor ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nijij Taky očekávám kdy se tu ukážou.
28. únor ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla v PN když jsem byla těhotná v r. 2012 a kontrola na mě byla dvakrát během té doby!!! Takže fakt pozor na to :wink:
4. bře v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla na rizikovce od začátku, a kontrola mi nepřišla ani jednou, ale kolegyně co byla taky na rizikovce tak jí tam měla hned 2x.
4. bře v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzhledem k tomu, že na tomto konkrétním úřadu již více než 10 let pracuju, tak musim říct, že kontroloři neví diagnózu pacientů. Ví jméno, vycházky a udanou adresu. Jezdí podle konkrétního města či trasy, na udání, na žádost zaměstnavatele a práce neschopné v té trase. Proto i těhule jsou kontrolované. Neomezené vycházky jsou pouze na základě žádosti doložené na příslušnou správu kde je na posouzení posudkového lékaře, zda vám je povolí. Jinak pouze 6 hodin max.
4. bře v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@koulekulata socialka bude chtit i cas navstevy, ten na listku nenajdete. Neni lepsi dodrzovat? A co kdyz vam to lekar odmitne? Ja jako lekar bych nic takove falesne nevystavila, rozhodne bych se nevystavila nejakemu podvodu a nedejboze i trest.stihani nebo pozastaveni licence/obvineni.
4. bře v 19:36  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koulekulata tedy pokud to bylo mysleno-vystavit fiktivne.
4. bře v 19:38  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neměla jsem žádné vycházky a ani jednou nepřišli. Naštěstí.
4. bře ve 20:55  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absintka19 myslela jsem vystavit doopravdy pri navsteve lekare coz lekar odmitnout nemuze. Je to jediny mozny dukaz pro socialku pokud v tu dobu prijdou na kontrolu. I socialka bere v potaz cestu tam a zpet. Samozrejme ne jako by mel clovek lekare na druhe strane republiky. Dotaz znel co se stane kdyz prijde kontrola a ona bude u lekare. O nejakem obchazeni jsem teda neuvazovala k tomu snad neni duvod.
4. bře ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koulekulata ono se navsteva pise rovnou do neschopenky :slight_smile: takze pak nemusim lekare otravovat s dodatecnym potvrzenim, mam ho v jinem meste totiz :slight_smile:
4. bře ve 21:19  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absintka19 to se sice pise, ale v tehotenstvi muzete jit prave i na ruzna vysetreni jinam a to tam treba nemusite mit. Jako testy na cukrovku nebo vas chytnou zuby a vezme vas zubni hned. Mysim ze pro sestru nebo lekare neni problem vystavit pro jistotu listek. ;) a pak se nestrachovat ze neco bude spatne.
4. bře ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek