Kopřivka z těhotných žen

zuzka151
6. říj 2018

Můj manžel má alergickou reakci na nějaké hormony, které vylučují těhotné ženy. Stačí, když zajde na oběd s těhotnou kolegyní z práce a osype se. Lokálně. Třeba na ruce, na noze.
Začalo se mu to objevovat, když jsem byla poprvé těhotná. Jeho kožní lékařka mu nevěřila z čeho to má. Stěhovalo se to po celém těle, nic nezabíralo, až můj porod. Do pár dnů to bylo pryč. Na pár let měl klid.
Teď jsem těhotná podruhé. Už nemůže chudák ani pořádně sedět na židli jak to má úplně po celém těle. Má to horší než minule a to jsem teprve ve 4.měsíci.
Nesetkal se s tím někdo? Nevíte, co by mohlo pomoct?

rybamrazena
6. říj 2018

@zuzka151 Psychosomatika.

jankol
7. říj 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

Tak to by mě zajímalo v čem je problém nebo co mu to spouští. Jestli psychika nebo opravdu nějaké hormony těhotných žen.

zuzka151
autor
7. říj 2018

@jankol no, on v podstatě věděl, že jsem těhotná, dříve než já. A kolegyně v práci se ptal na to, jestli je těhotná, taky na základě kopřivky. Věděl to první ve firmě 😀

marcelapaskova
8. říj 2018

@zuzka151 To je hrozne vtipny - to s tema kolegynema. Drzim palce at to muz precka ve zdravi.

michaela_2
9. říj 2018

To je hustý 😀 v životě jsem o tom neslyšela, ale mazec teda 😀

boii
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bayt
9. říj 2018

@zuzka151 Já znám spoustu chlapů, co maj kopřivku z těhotenství :D

martonina
16. říj 2018

ja tomu verim :D ja mela kolegu v praci a na nem jsme s jeho manzelkou u neho vzdycky poznali ktera z nas ma menzes :D chlap co mel uplne normalni hladkou plet se v blizkosti zensky co to ma osipal jak nejakej pubertak. Bylo to vtipny. Mel to vzdycky tyden jednou za mesic a kdyz sem vysazovala prasky ja po trech mesicich tak to mel 2x do mesice :D

jankol
15. lis 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@zuzka151 Tak to je fajn, to má dobré čidlo 😀.

calvac
15. lis 2018

@zuzka151 To je neuveritelne,fascinujici. Nikdy jsem o tom neslysela. Mazec.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru