Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Krvácení po sexu v těhotenství. Máte zkušenosti?

mimisef
15. pro 2019

Zdravím, krvácení po sexu v těhu, zkušenosti....? Jsem v 16 tt dnes po sexu krev na mě dost teď při utření pořád ještě..zítra jdu k lékaři mám se bát ?

zelenaesmolda
15. pro 2019

@mimisef
krvacet muzes ze spousty pricin,ja bych letela na pohotovost a necekala do zitra

jjasmina
15. pro 2019

@mimisef přesně tak, taky bych jela na pohotovost

adel2507
15. pro 2019

@mimisef Mně kdysi doktor na pohotovosti řekl, že pokud krvácení trvá chvilku a samo ustane, pravděpodobně to nic vážného není. V těhotenství je prokrvenější čípek a žilky můžou být křehčí, takže to může snadno způsobit menší krvácení. Mně se to dělo samovolně pravidelně celé těhotenství a po sexu to může být raz dva.

jjasmina
15. pro 2019

@adel2507 Já v dubnu potratila, takže co se mě týče, tak já bych prostě na nic nečekala no..Bejt to muže cokoliv

adel2507
15. pro 2019

@jjasmina To mě mrzí..Je pravda, že těch příčin může být spousta, jen jsem chtěla napsat svou zkušenost.

jjasmina
15. pro 2019

@adel2507 jj jasný 🙂 Já zase brzy otěhotněla naštěstí, tak to už snad doklepnem 🙂

zelenaesmolda
15. pro 2019

@adel2507
u me bylo krvaceni hematom

krupka3
15. pro 2019

Pokud to bylo bezprostredne po sexu, nejspis praskla nejaka zilka, brzy by to melo ustat. Pokud by to pretrvavalo, teprve pak bych resila doktora.

mimisef
autor
1. led 2020

Tak jsem ten den hned jela ještě a zůstala 3 dny špinila jsem pár dní ještě vše v pořádku

Sem začni psát odpověď...

Odešli