Které jméno vybrat - Samantha, Sabrina, Amanda, Isabella?

jarael25
12. črc 2019

Ahoj holky, moc prosím o radu. Za pár dní se mi narodí holčička. Bohužel stále nemohu vybrat jméno. Chtěla bych nějaké netradiční. Které se vám líbí z těchto jmen? Samantha, Sabrina, Amanda, Isabella? Děkuji ❤️🥰

katka_nedo
12. črc 2019

@sudylichozrout My ji mame jeste v brisku,ale jiz brzo snad uz v naruci.V rodnym listě bude ale Johana

kassandra1
12. črc 2019

@katka_nedo No protože se jim taková jména líbí, přece 😉 Mně třeba jméno Johana sice přijde vyloženě ošklivé, ale chápu, že se může někomu líbit...

@jarael25 Vybrala bych Isabelu, je to krásné a netuctové jméno 🙂 Jen si myslím, že za čas to bude stejně ,,neobvyklé,, jako Sofie, Elen, Vanessa, Nela, Emily apod.

dora13
12. črc 2019

Hodne zalezi i jake mate prijmeni. Z tohoto vyberu bych brala asi Izabelu, zbytek mi prijde jako neco mezi hrdinkou z mexicke telenovely a cikanky od kolotocu🙈

jarael25
autor
12. črc 2019

@kassandra1 děkuji ❤️ a také myslím 😀

sudylichozrout
12. črc 2019

@katka_nedo Jj, mame stejne. Teda to jmeno 🙂

katka_nedo
12. črc 2019

@kassandra1 Tak Johana je v rodnem liste a budeme ji rikat Johanko.Ja jsem taky Kateřina,ale vsichni mi rikaji Kato,Katko atd. Kazdy at si dava co chce. Johanka je krasne jmeno a i ma zajimavy původ atd. Dneska je proste moda hlavne mit neco navrch,neco extra. To je jako kdyz gyndar s edivil,ze manzel nebude u porodu.Ne nebude.Nemusime delat vse jako ostatni,protoze je to moderni.
Anicka, Eliska, Jana,Johana, Klara, Karolina,Kristyna, Tereza,Alenka...takovych krasnych jmen je

bayt
12. črc 2019

@jarael25 Žádné.

martiina_k
12. črc 2019

z těchto bych vybrala Amandu... jinak osobně se mi tyhle jména moc nezamlouvají, ale samozřejmě je to na vás.

jannym
12. črc 2019

Mam kamaradku Jasminku, znamou Doubravku a neter Josefinu (vsichni ji oslovuji Pepino - je to takova zivelna nerizena strela)

kettypop1
12. črc 2019

Sabrina mladá čarodějnice... Ten seriál jsem měla ráda a to jméno se mi líbilo... Isabelu dávají lidi celkem dost

marketa1218
13. črc 2019

Žádné 🙈🙈🙈

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru