Kurz hypnoporod - je lepší na jeden nebo dva dny?

moncasvetla
24. bře 2019
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat zda někdo absolvoval nebo se chystá na kurz hypnopodu? Jaké máte zkušenosti atd? Přemýšlím na který jít zda ten jednodenní nebo dvoudenní. Bohužel partnera tam nedostanu takže bych šla sama. Jak to máte vy? 🙂
vendelinka08
24. bře 2019
@moncasvetla byla jsem sama...jako jedina..jinak tam byly dvojice...ale me to nevadilo. Chtela jsem hlavne informace pro sebe...chtela jsem absolvovat porod sama..takze to pro me bylo dulezite..abych vedela jak si u porodu pomoc...sla jsem na dvoudenni..myslim ze je to lepsi...vice informaci atd...i kdyz jsem rodila potreti...tak prave ty informace a celkove kurz mi hodne pomohl zvladnout porod skvele bez pomoci partnera..ktereho jsem tam nepotrebovala...vice jsem se soustredila na sebe a mimco..takze celkove porod probihsl skvele..myslim ze i rychle...a mam na nej hezke vzpominky..rodila jsem pred 4 dny...nemam poraneni..citim se dobre..a jsem na sebe pysna.
ejmate
24. bře 2019
@moncasvetla Já jsem byla na dvoudenním kurzu s partnerem, ale byly tam holky i samy. Bylo to skvělý, jednak super relax a hlavně jsem se tam dozvěděla dost informací ohledně toho, na co mám při porodu právo a pak jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých lékařských zásahů. Dost jsem se uklidnila a i když třeba teď vůbec nemám náladu na poslech nahrávek a trénování relaxací, jsem moc ráda, že jsem tam byla a ujasnila jsem si co bych chtěla a co ne. Jsem teď ve 36. týdnu a na porod se těším 🙂 Takže za mě jednoznačně ano, určitě to nejsou vyhozené peníze ani ztráta času 😉 🙂
vikinkav
25. bře 2019
Ja byla na jednodennim jen pro zeny, chystam se na druhy porod asi za 6 tydnu 🙂 taky se tesim, snad to vsechno dopadne dobre. Informace byly skvele, behem dvou dnu se toho asi stihne urcite vic, ale partner nechtel jit a sama mezi pary jsem nechtela ja. Nahravky posloucham dle chuti, jsem docela dobre naladena, takze tak 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli