Hypnoporod - kurz JEMNÉ ZROZENÍ. Zkušenosti?

janule1940
26. črc 2019

Dobré dopoledne, o přirozeném porodu má maximální množství informací, v podstatě se o toto téma intenzivně zajímám od nepovedeného porodu před 5 lety, takže se tam téměř nemám kde posunout. Vím ale, že jsem spíše typ člověka, který je často jako natažený na klíček a těžce se zklidňuji. Zároveň vím, jak moc mě překvapil u prvního porodu strach, a tak bych si ráda nacvičila nějaké relaxační techniky, o které bych se u dalšího porodu v listopadu mohla opřít. Máte někdo zkušenost s kurzem Jemného zrození? Chtěla bych jít jen na 1-denní kurz pro ženy, kde se probírají vyloženě techniky hypnoporodu a nerozebírají se tam tolik informace o přirozeném porodu. Prosím o info, jak jste byly spokojené a zda to pro Vás mělo u porodu nějaký přínos. Díky

m_tina
26. črc 2019

maji na fb uzasnou skupinu, zkusenosti mraky, doporucuju!

monika76301
26. črc 2019

@janule1940 tak z vlastní zkušenosti ti můžu říct ze porod je vždy jiný... První porod nádherný přirozený aromalampa klídek pohodička afirmace masáže... Mela jsem tam mamku ségru a tehdy i přítele... Mamka mi neskutečně pomahala masírovala mě, rikala mi afirmace... Přítel držel za ruku... Vse ruzove hned bych rodila znovu... Druhý porod krásný nástup vse dle mých představ doma mi rupla voda... Vzbudila jsem teď jiz manžela vzbudili jsme naší 5 letou princeznu koupili si dobroty těšili se... Afirmace napojení na miminko vse se konalo... Ale po rupnuti vody nenastaly kontrakce lezela jsem na porodnim boxe 24 hodin - bez bolesti kapackach antibiotik... Manžel odjel domu a ráno mi dali tabletu... Ano porod od zavedení tablety komplet i s placenou trval 1:25 min ale nejaka afirmace nějaka aromalampa apod. Mi v tu chvíli byli u pr... Porod je prostě pokaždé Jiny a miminko si samo určuje jak to bude 🙂 jen diky me sestricce děkuji za to ze za dva porody nemam ani jednou nastrih ani siti... Diky bylinkam a všemu co mi poradila 🙂

rencinka87
26. črc 2019

@janule1940 rozhodne doporucuju - pred tremi lety jsme absolvovali s muzem ten dvoudenni pred porodem prvniho syna, ted jsem byla na jednodennim sama 🙂

vikinkav
28. črc 2019

Byla jsem na jednodennim a pak poslouchala afirmace cca obden, jak mi to vyslo, a hodne me to zklidnilo, vubec jsem nemela strach, ani behem porodu. Jinak jsem rodila dost rychle takze jsem behem toho ani nevytahla mobil a sluchatka s nahravkami, ani se mi moc nechtelo, jen jsem si v hlave zopakovala jak dychat a snazila se to provest 🙂 kurz byl moc prijemny, pozitivni, doda hodne sebeduvery, stejne tak ty nahravky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru