Lactulosa, užívaly jste ji v těhotenství?

zuzanazari
11. kvě 2015

Ahoj holky, užíváte nebo užívaly jste některá v těhotenství lactulosu?
Trpívám zácpou, takže mi dost pomáhá, lékárnice mi ji doporučila, že se v těhotenství může.....
Máte podobnou zkušenost?

sannnya
11. kvě 2015

do toho bych asi v těhotenství nešla, četla jsem příbalovku a píšou tam, že se máš obrátit na lékaře, tudíž zbytečná chemie. Já mám taky docela problém a vyřešily mi to ovocné snídaně, ale bohužel mám cukrovku, takže jsem musela přestat. Teď jsem najela na snídaně typu žitnej chleda, kvalitní šunka a ledový salát s ředkví a super, funguje to taky 🙂

socialm
11. kvě 2015

@zuzanazari take trpim na zacpu a gynekolog mi ji napsal jako reseni.. takze muzu potvrdit ze se v tehotenstvi muze 😉

zuzanazari
autor
11. kvě 2015

@sannnya Tak takové tvrzení, že se máš obrátit na lékaře je téměř na všech lécích 🙂 Každopádně díky za názor...

zuzanazari
autor
11. kvě 2015

@socialm Mně právě i lékárnice říkala, že se může užívat dlouhodobě, a to je velká výhoda...

socialm
11. kvě 2015

@zuzanazari presne, pred tehotenstvim jsem pouzivala caj z listu senny a super, jen to navykove takze si clovek musi dat pozor. Gynekolog mi to rozmluvil, ze v cajich nikdy nevim kolik tam je ucinne latky a navic nejsou delane studie jak to pusobi na plod.. u leku je vse zdokumentovane a proto ma muj zachrance jmeno Lactulosa, jinak bych opravdu praskla.. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru