• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lze si nechat odstranit vnitřní hemeroidy v těhotenství?

13. dubna 2012 
Ahojky, poradíte prosím? V prvním těhotenství se mi objevily, na podzim jsem si je nechala střídavým proudem ambulantně odstranit a teď už je mám zase, jenže jsem opět těhotná a nemůžu jít na stejný zákrok. Potřebuju s tím něco udělat, bolest a krvácení při každým vyprázdnění a s rostoucím bříškem to bude stále horší. Mastičky, čípky, Detralex už nezabírají či jen minimálně, proto bych si je ráda nechala odstranit. Díky moc za radu!
30. led 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já je měla, ale to už malá sestupovala a tlačila mi dozadu na střeva.... bylo to cca 14 dní před porodem, zajela jsem k doktorovi co to dělá, bez objednání, že mě to bolí, on mi píchl nějakou injekci, něco tam "počochtal" a byl klid :sweat_smile: :sweat_smile: - bylo to hned, myslím, že to nějak nařízl.... :confused: jen si zajisti odvoz, páč já to měla 30 km autem a nebylo mi dobře, ne že by to byla extra bolest, ale motala se mi hlava a bylo mi dost na omdlení.... :fearful: :fearful: :fearful: pak jsem tam byla ještě jednou na kontrolu a že mám po porodu přijít, že se asi udělají zase, ale nic tak jsem ráda.... :sweat_smile: je to hodně nepříjemný a choulostivý problém, navíc s bříškem ještě horší, tak přeju ať je to co nejdřív lepší.... joooo a ještě se dávají gumičky - ale nevím jestli v těhu, mě už nemohl, protože jsem byla moc, ale ty máš čas, tak možná....
30. led 2011 v 19:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hloupá otázka,ale mohla byste mi některá vysvětlit nebo popsat, jak se projevují ty vnitřní hemeroidy, jaké potíže jsou typické, někdo kdo to znáte a měly jste? Mám nějaké potíže, ale nevím, jestli by to mohly hemeroidy být, u doktora jsem byla, ale zatím jsem se moc nedozvědala, neprohlédl mě a čekám na další vyšetření. Děkuju moc !
13. dub 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mně dost pomohlo psyllium, sice to ten problém trvale neřeší, ale změkčuje to stolici, takže ty potíže při vyprazdňování jsou menší - mně to přestalo krvácet a bolelo to jen trochu. Trvalé řešení má cenu řešit asi až po porodu.
13. dub 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek