• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám hodně plodové vody, setkaly jste se s tím?

17. prosince 2015 
Chtěla bych se vyjádřit k mému problému co jsem před pár měsíci jako těhotná řešila. Na genetickém centru v ČB mi bylo na velkém UTZ diagnostikováno velké množství plodové vody a že má mimi velký žaludek. Vzali mi plodovku. Můj gynekolog se k velkému mn.pl.vody vyjádřil tak, že je prý v normě a žaludek se mu taky nezdál nijak zvlášť velký, prý nemá mít nějakou danou míru, takže se to těžko posuzuje! Tak mě trochu uklidnil. Nicméně jsem trnula hrůzou jak dopadnou testy. Ty naštěstí vyšly v pořádku a i další ultrazvuky byly ok. Ten tlak jsem stále měla vyšší a tak mě AŽ týden před porodem hospitalizovali a brala jsem dopegit. Porodila jsem krásnou, zdravou holčičku (3980, 51 cm). Po porodu jsem si vyžádala kontrolu žaludku, abych měla opravdu jistotu a nic zvláštního na něm nebylo. Má ho stejný jako ostatní děti. Takže chci říct, že ačkoli jsou na genetické centru profíci, ne vždy jsou jejich prognózy pravdivé. Proto ostatní maminky nezoufejte, tato diagnoza nemusí nic znamenat. Přeji všem zdravá miminka :slight_smile:
17. pro 2015 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek