Odběr plodové vody. Jak jste to prožívaly

23. čer 2020

Ahoj, vy co jste byli na plodovou vodě, jak jste to prožívali? Já mám jít do genettu a dost se bojim.. Toho, jestli to bolí a hlavně nejvíc toho, co bude potom 😒 mám prý 40%,ze to nemusí být zdravé, proto musím na plodovku 😒😟.

michaela10s
23. čer 2020

Ahoj, byla jsem 2.6.2020 na odběru plodovky vyšlo mi riziko na Edwardsův syndrom, jako prvorodička jsem se strašně bála, každý říkal něco jiného, jsem dost citlivá na odběr krve takže sem byla fakt posraná až za ušima když to tak řeknu... no a z mojí zkušenosti Se to přežít dá, asi největší “bolest” je ta kterou ty si sama vsugeruješ, je to zákrok fakt na chvíli, jehla do mě vjela bez umrtvení břicha ( co jsme slyšela prý umrtvujou mě ale ne )
A opravdu se to přežít dá, Vykřikla jsem trochu až když zajela úplně jehla, ale opravdu se není čeho bát, je to fakt jen o tom píchnutí a to je vše 🙂
Tak přeji hodně štěstí ať se riziko vyloučí, vím jaké jsou to nervy 🍀
Každopádně předběžné výsledky jsem měla do druhého dne..

rickym
24. čer 2020

Ahoj, na odběru jsem byla kvůli Edwarsd syndromu. Břicho mě umrtvili špatně, jak Dr pak sestře řekla 🤦‍♀️ Takže to bolelo docela dost a Dr to moc neslo, takže jsem měla tři vpichy. No bylo to dost nepříjemné a bolavé, kousala jsem se do ruky, slzy v očích. Ale po odběru už nebolelo nic, odpočívala jsem. Co jsem pročetla diskuze, spoustu holek to nebolelo vůbec 😉
U nás to bohužel nedopadlo dobře. Kdyby tě cokoliv zajímalo, klidně napiš sz.
Výsledky na druhý den.
Přeji hodně štěstí, odběr vydržíš, hodně odpočívej, hlavně ať to dobře dopadne❤️🍀🍀🍀

hobie
24. čer 2020

Zdravím, já byla kvůli podezření na SMA 4 roky zpět a určitě to nebolelo, trošku nepříjemné to bylo, ale spíš psychicky 😉.. jen jsem se na to nemohla dívat a byl se mnou muž, který vše sledoval a to mi pomohlo hodně.. také maximální důvěra mé gynekoložce 😉.. držím pěsti a jen věřte tomu, že je toto vyšetření potřebné a že to bude v pořádku.. to vám také hodně pomůže 😉..

lenickakl
24. čer 2020

V pohodě.

biton
24. čer 2020

ahoj, také jsem byla na odběru plodové vody....bála jsem se toho jak čert kříže (nesnáším i odběr krve), doufala jsem, že se tomu vyhnu, ale bohužel...vpich jako takový nebolel, ale zabolelo to, jak dr.začal tou jehlou ve mně kvedla, protože se na ni něco nalepilo...jinak vše v pořádku....tobě držím palce, aby to dobře dopadlo 🍀

anny87
29. čer 2020

Porod boly o dost víc. Boly to jen mikrovterinu. Hlavně držím palce, ať je výsledek v pořádku, to je nejdůležitější.

kristousenecek
17. únor 2022

Ahoj ,holky já jdu postoupit odběr plodové vody , zajímá mě dopadlo to někomu špatně ,že se těhotenství muselo ukončit . Klidně do zprávy ,já nechci zbytečně zakládat novou diskuzi

hasara33
Autor odpověď smazal
Zobraz
rickym
18. únor 2022

@kristousenecek ano, bohužel potvrzen Edwards, ukončení v 16tt. Držím ✊🏻🍀

kristousenecek
18. únor 2022

@rickym můžu jen zprávu

ptule
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru