Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Maminky, kdy vám při druhém těhu vylezlo bříško?

ursuleeonion
21. led 2015

😀 Jsem už nedočkavá.

andrrriiik
21. led 2015

Ahoj,já při druhém těhu měla takový špíček už ve 2.měsíci a ve 3. jsem už měla malé těhotenské bříško.Zcela tě chápu,já byla taky nedočkavá 😉

ursuleeonion
autor
21. led 2015

Ahooj, děkuju moc za odpověď 🙂

tarra27
21. led 2015

@ursuleeonion hned....mela jsem ho povolene a ve druhem mesíci jsem byla jak ve 4.....ale máme holky 14mes od sebe.... 😉

sangita
21. led 2015

Rekla bych, ze tak prvni den? 🙂 Bylo to skutecne uz v prvnim mesici pro me a manzela patrne..

ursuleeonion
autor
21. led 2015

Já právě také začínám pozorovat že už nejsem tak vyzáblá 😀 a takhle přes den když papkám tak vypadám jak ve 4 měsíci. @tarra27

tarra27
21. led 2015

@ursuleeonion to je časte.....a neboj, bude videt víc a víc....já při druhem mela i vetší bříško

ursuleeonion
autor
21. led 2015

@tarra27 Už aby to bylo, je to pro mě takový divný, když ještě necítím pohyby nic. Vím že je ještě hodně brzo, ale je to fakt divný.. když už jsou pohyby tak víte, že to mimí tam prostě je a je to krásný. Jsem prostě hrozně nedočkavá, už bych ho nejradši chovala 😀

maki73
21. led 2015

Já jsem už ve 2. měsíci vypadala jako s první dcerou v 5. ale hodně jsem jedla a taky hodně přibrala, pak jsem zase všechno shodila a teď v 16+5 na mě zase nejde téměř nic vidět, já to na sobě tedy poznám, ale z okolí by to nikdo nepoznal a to jsem už ve 4. měsíci.

sangita
21. led 2015

@ursuleeonion Zvlášť pokud jsi byla před otěhotněním hubená, bude to rychle vidět 🙂 Já jsem měla jen 46kg, tak to šlo rychle nahoru.. každý gram byl vidět 🙂

pisisvori
21. led 2015

Me stejne jako pri prvnim asi ve 4m.

ursuleeonion
autor
22. led 2015

@sangita Já jsem před otěhotněním vážila 42kg, ale kolik mám teď to nevim ještě jsem se nevážila 🙂 ale typuji to tak, že jsem ty 2 kilka určitě nabrala.

andrrriiik
22. led 2015

@ursuleeonion Tak to jsi hubeňoučká.Možná ani moc nepřibereš.Anebo ty kila navíc na tobě nebudou vůbec znát.Já před otěhotněním vážila 50kg a poprvé jsem přibrala 21kg a dole jsem to měla za 9měsíců.Podruhé 23kg,a zatím mám ještě 3měsíce po porodu 10kg navíc.Tak snad to shodím,než bude malému rok 🙂

koldovskam
22. led 2015

Už v 5tt se mi začalo nafukovat díky tomu jsem to poznala 😀

ursuleeonion
autor
22. led 2015

@andrrriiik Já jsem u prvního těhu přibrala 9 kilo. Tak snad to tak bude u v druhém těhu. I když jim daleko víc 😀

andrrriiik
22. led 2015

@ursuleeonion Tak tos měla super,jen 9kg.Co já bych za to dala.U druheho těhu jsem se snažila tolik jak poprvé nepřibrat,ale nešlo to.Sice jsem doslova žrala,ale když jsem měla hlad,tak jsem se musela najíst,jinak by mi bylo špatně.A ten hlad jsem měla furt 😀

ursuleeonion
autor
22. led 2015

Mám to stejně 😀 najím se a za chvíli se jdu cpát znovu protože mám hlad, jako bych celý den nejedla 😀 @andrrriiik .

andrrriiik
22. led 2015

@ursuleeonion Jj ale ty určitě nepřibereš přes 20kg jako já 😉 Ta žravost mi vydržela ještě donedávna.Teď se to už uklidnilo.Ale že by ty kila šly dolů,když teď méně jím,se teda říct nedá 😒

ursuleeonion
autor
22. led 2015

@andrrriiik tak to já jsem to všechno nechala v porodce no ale já přibrala málo, zezadu na mě těhu nebylo ani poznat. To schodíš 🙂 jen to chce asi víc času. 😖

andrrriiik
22. led 2015

@ursuleeonion Tak to ti závidím,já vypadala jako bečka.Při druhém těhu břicho větší než při prvním,přitom malý jak se narodil,měl jen něco přes 3kila 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli