Maximální síla testovací čárky u Dr. Max

kateryynka
14. únor 2017

Ahoj holky, jsem těhotná, dnes 22 dpo, od začátku testuji Dr. Maxem a testovací čárka je už několik dní hodně silná, ale pořád ne tak, jako kontrolní. Tak nevím,jestli už je tohle stop, nebo je něco špatně ☹ Vím, že tohle sledování mě akorát stresuje, ale vzhledem k předchozí špatné zkušenosti, mám strach.
Jakou máte s Maxem zkušenost? Dosáhla vám testovací čárka síly jako kontrolní nebo ještě silnější? Za jak dlouho to asi bylo? Moc děkuji.

clare379
14. únor 2017

Ja bych tohle zas tolik neresila, důležitý je ze carka je 🙂 myslím ze nikdy nebude uuplne jasná červená jako kontrolní... mas foto? Kdyztak můžu ukázat jakou mám ja od Maxe 🙂

kateryynka
autor
14. únor 2017

Zkusím poslat později, teď nemám možnost. Byla bys hodná, ráda na fotku mrknu 🙂

alicie_k
14. únor 2017

@kateryynka U mě na profilu mám testy Dr.Max, mrkni 😉

alcar
14. únor 2017

Ja mela dr.max takhle a cekam dvojcata. Dalsi dny uz jsem netestovala. Podle me to bylo maximum, co mohl dr. max vykouzlit. 😀

kateryynka
autor
14. únor 2017

@alicie_k Gratuluju, ta poslední je krásná, takovou prostě nemám právě... Víš, kolik je dpo?

alicie_k
14. únor 2017

@kateryynka Já ovulaci nesledovala, vím jen, že PM byla 25.8. a ten poslední test byl dělaný 27.9. Pak už jsem netestovala 🙂
Držím palce 🙂

ka_rohli_na
14. únor 2017

Ahoj ty vrchní jsou dr. Max 🙂 poslední MS byla 7.11 pak už jsem netestovala. U nás bohužel melo vše špatný konec a ve 12tt zamlkle tehotestvi...

linee
14. únor 2017

@kateryynka hele,bud tam je,nebo neni.Navic,tady napr.ve 22dpo mame kazda jinou hladinu hcg,takze se zacnes stresovat jeste vic.Pokud nekrvacis,nemas silne bolesti a nebo jine neprijemne doprovodne "jevy" ver,ze to nejlepsi,co muzes pro mimi udelat je uklidnit se a verit,ze je vse ok.Chapu strach kvuli predchozi zkusenosti,ale ver,ze stres je to posledni,cim podporis,aby bylo vse v poradku.Ver sobe,ver mimi,carka tam je a pockej na vysetreni u dr.Drzim palce!!!

hanulkaha
14. únor 2017

Ahoj, jak už ti tu holky psaly, sílu bych neřešila, každé z nás se tvoří jinak hladina HCG v krvi, důležité je, že čárečka je tam 🙂
Ale pokud chceš srovnávat, posílám svůj testík, je to 22 DPO, Lady Max od Dr. Maxe 🙂
Přeji hodně štěstíčka!

arielka222
14. únor 2017

Vkládám moje testy. Poslední je cca 21 DPO. Ale neboj se pac síla čárky nic nevypovídá o prosperitě tehu 🙂

freddyq
15. únor 2017
Uživatel freddyq je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od freddyq.

Jsi tehotná a doktor ti to potvrdí 🙂

rejni
15. únor 2017

Ahoj. Testy jsou z 20dpo večer a ten dole z 22dpo ráno..trochu mě překvapilo že večerní byl o něco sytější než ranní takže opravdu záleží na hladině každé z nás.. Žádné stresy 😊

verusch
28. srp 2017

Ahoj myslite ze muze byt jeste silnejsi vim ze důležité je ze jsou dve ale z kontroluju jestli sily minule tehotenstvi nevyslo ...podle krve je pozitivní

linee
28. srp 2017

@verusch to, jak je prosperujici je tehu nezavisi na sile carky na testech. Po case uz ani silnejsi byt nemuze. Rozhodne sili a vice se uz zjisti pouze z utz a hcg v krvi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru