Měla jsem s přítelem první sex.. bez ochrany

ariankaa
22. zář 2019

Dobrý den.. je to zhruba dva dny co jsou se svým přítelem měla první sex ale byl nechráněný.. bylo to velice nečekané. Říkal že ho vytáhl v čas a já mu věřím ale i přes to se trochu bojím že je možnost že můžu být těhotná.. jsem na to ještě mladá... ovulaci jsem měla jeden den před první sexem.. je možnost že můžu být těhotná ?? 😫😫😳

ariankaa
autor
22. zář 2019

Dobře děkuji
@lieselmeminger uvidím jak to dopadne

klea81
22. zář 2019

@lieselmeminger je jedno jestli HA nebo kondom, ale prostě zodpovědný přístup

teeerez
22. zář 2019

@caverina tak souhlasim, ze urazet by se v diskuzich nemelo, ale popravde receno si myslim, ze urcitym nakopnutim ji pomuzou vic ne ujistenim "neboj, bude to v pohode, protoze sance je mala, nestresuj se"

Co se stalo, stalo se, ale holcine by melo byt hodne jasne, ze co udelala byla pekna blbost a dokud na miminko nebude pripravena nesmi dovolit takovou nezodpovednost znovu. Coz popravde z formulace, ze veri priteli, ze "ho vytahl vcas" a "trochu" se boji, ze je tehotna moc nevypada

lieselmeminger
22. zář 2019

@klea81 ano, ale zpětně s tím už nic neudělá, je to smutné, ale čas vrátit nejde. Věřím, že po této zkušenosti již bude zodpovědný přístup mít. Ale přijde mi víc lidské ji napsat, jak to je a jaké má možnosti zjištění těhotenství, než ji tady jako jiné urážet, že je blbá a že když neumí nést následky, nemá mít sex. To nikomu nepomůže.
Nehledě na to, že nechápu proč jsou reakce směřováné tímto způsobem na mě, já se zodpovědným přístupem opravdu problém nemám. 😉 Snažila jsem se pouze slečnu uklidnit, vzhledem k tomu, že pravděpodobnost je malá, teď už to nezmění a rozhodně mi přijde lepší, když si v klidu udělá těhotenský test, než když bude v trvalém stresu a přivodí si příznaky falešné gravidity. 😉

caverina
22. zář 2019

@teeerez tak urcite,ale ono se to da rict i jinymi zpusoby a nebude to chvaleni nebo ujistovani,ze je to v pohode🙂 nejde tak ani o obsah ale formu jakou to te dotycne reknes...o to tu jde...proto rikam,ze si tu urciti lide asi resi sve mindraky...

laka_lacenda
22. zář 2019

@lieselmeminger S exmanzelem jsme taky praktikovali mnoho let přerušovanou soulož asi 5 let a nic. Sice byl sex hodně zřídka, ale i tak. S přítelem taky - asi rok a půl. A tam byl sex často. Otehotnela jsem pak na poprvé. 🙂

Každopádně to rozhodně není spolehlivá antikoncepce a do nějakých 25 let bych se bála. Natož v 16, kdy jsem začala. To jsem měla občas prášky a i kondom, jakej jsem měla strach. 😀

lery92
22. zář 2019

@caverina Nepřijde mi , že by
@teeerez někoho urazila...Mimochodem do puntíku s ní souhlasím.
Tohle je buď práce trolla a nebo 12 leté. Rozum mi to nebere ...

Diskuze ,,vidíte ducha?" a ,,můžu být tehotná " mi prostě přijde , jako hodně trapna komedie ...😒Čekám kdy se tu objeví diskuze ,,měla jsem pohlavní styk s HIV pozitivním , můžu být HIV pozitivní ?"

caverina
22. zář 2019

@lery92 ja jsem nikoho ale neoznacila...a ano taky souhlasim s tim,ze v dnesni dobe,kdy je informovanost velika,by snad ani tyhle otazky byt nemely🙂 ale rict nekomu ze je blba?? Nevim...prijde mi to jeste hloupejsi nez samotny dotaz...

lery92
22. zář 2019

@caverina Jo tak to sorry , já pochopila žes označila .
Můj mozek se zmenšuje přímo úměrně čím blíž jsem k termínu porodu 😂

lieselmeminger
22. zář 2019

@laka_lacenda Tak samozřejmě to nepropaguji na základních školách jako způsob vhodné ochrany proti početí. 😃 Jen mě překvapilo, kolik lidí tu má problém s tím, že jsem slečně napsala, že si myslím, že ta pravděpodobnost je nízká. 😃 Asi jen nepatřím k těm šťastným, co mají na každém prostě deset známých co přesně z toho samého případu mají každý šest dětí. 😃
Já bych to třeba osobně nepraktikovala, kdybychom neměli nový vlastní byt po rekonstrukci a dostatečné zázemí na miminko, kdyby náhodou přišlo. ☺️

aselluska
22. zář 2019

Chápu že některé z vás už takovéto dotazy vytáčí. Kolik jich tu bylo od začátku prázdnin, ale na druhou stranu, alespoň ví, že těhotná být může a alespoň ví, co je ovulace ... Kolik jelit to tu ani nevědělo

linee
22. zář 2019

@ariankaa zitra ti ten test ukaze zarucene pouze 1 carku. Vyznam ma testovat tak za 2 tydny...

j.a.n.i
23. zář 2019

@lieselmeminger No, mě by zajímalo, co je podle tebe nízká pravděpodobnost? V situaci, kdy je mi podle dotazu tak maximálně 16 a mám kulový, tak je i 5% nechutně vysoká pravděpodobnost a těch 5% to určitě bude, možná i víc...

martiina_k
23. zář 2019

@j.a.n.i jestli měla den před tím ovulaci, tak je podle mě hooodně vysoká pravděpodobnost, že těhotná být může. Otázkou je, jak na tu ovulaci přišla. Já v době mezi patnácti a osmnácti vůbec netušila a ani by mě nenapadlo to měřit, vypočítávat, zjišťovat...

j.a.n.i
23. zář 2019

@martiina_k Tak právě proto informaci o ovulaci beru s rezervou... na druhou stranu, pokud to bylo někdy kolem té teoretické a víme, že spermie jsou schopné žít až 5 dnů, tak ta pravděpodobnost v situaci, kdy si těhotenství nemohu dovolit, prostě vysoká je a kdo tvrdí, že není, tak kecá. Ano, pokud mám zázemí a jde vlastně jen o to, zda bude dítě za rok nebo teď, tak tam to riziko je opravdu celkem zanedbatelné.

karol1996
23. zář 2019

Spíš ne. :D nedělej si z toho hlav u, můj první styk proběhl stejně a mimco az po šest i letech a plánované ( s jinym partnerem) :D klid ;)

linee
23. zář 2019

@ariankaa tak hlavne, ted testovat je zbytecne, pockej dva tydny. Prvni co, bud bych poresila s pritelem ochranu a nebo pokud chces byt jista, zdaji dr. a nech si predepsat prasky. Tak zvednes sanci, ze neotehotnis. Tehotna byt muzes, ale nemusis, to ti ted opravdu nikdo s jistotou nerekne.

veraakubik
23. zář 2019

Nemám mindrák a jedna téměř roční ,, kapička lásky,, mi spinká v postýlce.. Tady je to fakt 50 na 5p,zda slečna může být těhotná, nebo ne.. Nikdo z nás nemá věšteckou kouli a nejvíc jí řekne doktor, nebo později TT..

lieselmeminger
23. zář 2019

@j.a.n.i No, mám vážně ráda lidi, co dokáží vysypat procenta jen tak z rukávu. 😃 Šikovné, ale dokonale k ničemu. 😉
K výpočtu pravděpodobnosti nutno započítat, jaká je pravděpodobnost otěhotnění v době ovulace s plnou dávkou ejakulátu. ☺️
Dale spočítat, jaká je pravděpodobnost, že slečna měla skutečně ovulaci. Říkala, že ji počítala podle cyklu. Značně nepřesné, že? Ruku na srdce, kdo má takový cyklus?
Dále započítat pravděpodobnost otěhotnění z preejakulátu (slečna psala, že přítel ho vytáhl, takže spermie, které by ji mohly oplodnit by pocházely z něj) Většinově se v preejakulátu neobjevují spermie nebo nejsou oplodněníschopné. Podle výzkumu se "mobilní" spermie v preejakulátu našly pouze u jedné třetiny zkoumaných, ty nejsou vytvářené přímo při stimulaci, mohou pocházet z předchozí ejakulace přímo z močové trubice.
Toto je pro mě nízká pravděpodobnost.
Ale samozřejmě, nemusela jsem slečně odpovídat a raději ji napsat, že je blbá - po tvém vzoru. 😃 To je totiž reakce naprosto pochopitelná, že? Od někoho, kdo nepotřebuje čísla, ale je si naprosto jistý, že když vysype jen tak z rukávu 5%, bude to relevantní a stoprocentně to tak je. 😃
Já bych doporučila věnovat se tedy kariéře poradce v loterii, jistě stejným způsobem odhadneš výherní čísla a je tě pro diskuze škoda. 😃

jolisha
23. zář 2019

@ariankaa zajdi si pro těhotenský test ať jsi klidná a je to🙂

pink_unicorn
23. zář 2019

Bohužel souvislost mezi sexem a těhotenstvím byla jasně prokázána ☹ Ale nevěš hlavu, taky si myslím, že ta šance není zas tak velká. Sama praktikuju přerušovanou a otěhotněla jsem jen plánovaně, moje máma to taky tak praktikovala celý život. Příště na to ale raději nespoléhej, když víš, že dítě rozhodně nechceš.

lusinda485
23. zář 2019

@ariankaa tak u mě s manželem na poprvé před ovulaci a teď čekáme druhého prcka a to stačilo jen jednou =)

kristyn.g
23. zář 2019

@ariankaa když to máš dostat za 12 dní tak si zítra žádný test nedělej. Na testu se ukáže něco nejdřív tak 10 dní od styku. Test ukazuje těhotenské hormony a to je až po zahnízdění a to trvá nějakou dobu. Není to že hned po sexu si uděláš test a je to tam.

drakenn
23. zář 2019

Přijde mi podle některých odpovědi, že se v tom hodně ženských poznalo..🤣

linee
23. zář 2019

@jolisha to klidna bude, protoze ji test ted ukaze, ze tehotna neni (co pravda byt nemusi)...

elu
23. zář 2019

Kup si postinor... Do 72 hod. Se da pouzit, test ti nic nevyresi

izz76
23. zář 2019

Ve 20letech, jsem otehotnela z jedné prerusovane souloze😅 a to ani nebyl předpokládaný termín ovulace.. Každopádně dceři už je 21, je a byla vždy úžasná, takze jesteze se stalo😍

lusinda485
26. říj 2019

Nezlob se ale s tím si musela počítat, že je riziko otehotneni🤦‍♀️

linee
27. říj 2019

@ariankaa tak jaky je vysledek?

ariankaa
autor
27. říj 2019

@linee vše je v pořádku byla jsem si už i na gynekologii zařídit antikoncepční náplasti

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru