Měly jste na začátku těhotenství problém se zuby?

dirli
1. říj 2011

Ahojky holky, obracím se na vás s dotazem ohledně zubů… jsem schválně v této kategorii, jelikož mám na testu ducha a čekám jestli zesílí… nicméně o nic nejde, já bych jen chtěla vědět, jestli některá z vás měla na začátku těhu problémy se zuby? Já totiž nikdy zuby nijak necítila nikdy!! A teď teda nevím co to má být, ale bolí to dost, musím si dát nějaký prášek… A teda moje babička říká: Jedno dítě = jeden zub – to doufám není pravda Děkuji za Vaše příspěvky

crca
1. říj 2011

Tak si skoč k zubařce 😉 řekni jí radši že jsi asi v tom,aby v případě zásahu nepoužila něco,co by mohlo ublížit prckovi,ale já naštěstí se zuby problém nikdy neměla.Čekala jsem dvojčátka a taky se bála co to udělá,ale dobrý,byla jsem na kontrole v cca 25tt-zdravé,pak jsem šla až po cca 1 roce-nějak nebyl čas 😅 a taky zdravé-jinak teda chodím pravidelně po půl roce 😉 Takže u mě naštěstí neplatilo"co dítě,to jeden zub" 😀

dirli
autor
1. říj 2011

Děkuju za příspěvek, šla bych k mudr hned, ale jsem do 22:00 v práci a mám pocit že tu umřu.. bolí to fakt dost ☹

crca
1. říj 2011

A to nemůžeš odejít?Prostě je ti zle,tak jdu k zubaři.... 😕 😉 Já bych ti poradila,ale kloktat slivku nebo Francovkou potřík-ale to nevím jestli je dobrý při případném těhu 😀

dirli
autor
1. říj 2011

mno bohužel odejít asi těžko... pochybuju, že by za mě někdo přišel, a celý provoz zavřít nemůžu.. ☹

crca
1. říj 2011

A ještě mě napadá,nebo spíš říká něco jako cucat,nebo kousat kousíček hřebíčku 😉

dirli
autor
1. říj 2011

vyzkouším 🙂 Děkuji

jeudi
1. led 2012

já měla hrozne problemy pri druhem tehotenstvi nikdy jsem take problemy nemela a najednou jsem byla u zubare pomalu kazdy tyden na pohotovosti takze u me to nebyl jeden zub ale nekolik 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru