Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mimi nekope do žeber. Znamená to, že leží našikmo?

gretuschka
28. črc 2011

Jen tak ze zvedavosti nez uvidim malou na UZ bych se chtela zeptat zkusenejsich🙂Citim pohyby na urovni pupiku a kopance predevsim po bocich,ale jeste nikdy me mimi nekoplo do zeber,jak tady vsichni popisuji.Znamena to,ze lezi jeste na sikmo?Jsem z toho jelen🙂

biibaa
28. črc 2011

Mě můj malej za celou dobu kopl do žeber asi dvakrát a to byl normálně hlavičkou dolu,jenom měl nožičky prostě šikmo, takže nejvíc jsem ho nejvíc cítila kopat na boku a kolem pupku, jak píšeš ty...

pettulka
28. črc 2011

Ahoj mě malá pořád kope nad pupkem a do boků, do žeber se trefí málo kdy a to je hlavičkou dolů, ono záleží na tom jak si chce uvelebit :D :D

madormi
28. črc 2011

malá je někdy od 30 tt hlavou dolů a do žeber mě ještě ani jednou nekopla / jsem 36 tt/ pohyby cítím nejvíc na úrovni pupíku a kope mě do stran, ale do žeber ne 😉

mami29
28. črc 2011

Ja u prvniho syna mela desne rozkopana zebra, byl malinky mel hodne mista tak toho vyuzival. Ted je malej hlavickou dolu uz asi 8tydnu a do zeber me nekopl ani jednou, je to prevazne na urovni pupiku do boku a ted jak sestoupil niz tak je to jeste niz.

Sem začni psát odpověď...

Odešli