Mohu bý těhotná v 14?

evcka0
22. dub 2019

Dobrý den,je mi 14 let a vcera jsme s přítelem zkoušeli něco jako sex,ale blánu mi neprotrhl (jen ho do me zasouval) neudělal se do me,ale já se strašně bojím,ze třeba omylem trochu jo a bojim se ze jsem těhotná nevím co mám dělat máma by me zabila. Lituju toho a bolí me hlava a citim se divne a zda se mi ze se mi i zvětšilo břicho. Myslíte ze bych mohla byt těhotná? Menstruaci nemám pravidelnou. Prosím o radu a tehotensky test si nechci kupovat tehotensky

kittyy17
24. dub 2019

@zelenaesmolda ta holka má dost nahnáno z vlastní mámy, když ještě bude mít strach o kluka, místo návštěvy doktora udělá nějakou pitomost. Je to puberťačka, napůl děcko. Prosím nebuď zlá

valeerie
29. dub 2019

Pouze a pouze rodiče mohou za to, že holka ve 14ti letech experimentuje a že pořádně neví. To je ostuda, pokud tedy děvče bude těhotné a bude mít třeba i miminko tak si to matka děvčete pěkně vyžere. A ano ve 14ti sice s námi mlátí hormony, ale připraveni ani na potrat ani na mateřství nejsme. To je třeba si uvědomit, ale rodiče jí to mají vysvětlit.Nicméně zkažený život by taky nemusela mít. Moje spolužačka ze školy také otěhotněla v 15ti a má krásné zdravé dítě, školu si taky dodělala, práci si pak také našla žije spokojeně, akorád dřív dospěla no. Nic hroznýho pokud je podpora rodiny a partnera, nejde o život. Děvče už projevilo dost nezodpovědnosti a mělo by se poučit a začít se chovat zodpovědněji. Mluvit víc s matkou, popř.někomu komu věří, pomoc se vždy najde.

astyna88
22. kvě 2019

Pak ukaz // 😀

zelenaesmolda
22. kvě 2019

@evcka0
Jak to dopadlo?

zelenaesmolda
Autor odpověď smazal
Zobraz
zelenaesmolda
29. kvě 2019

@evcka0
neco noveho?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru