Mohu po 17tt chodit na bazén?

kazzyy
13. pro 2015

Ahoj chtěla bych se zeptat zdá po 17 tt mohu chodit na bazén.

pkolin
13. pro 2015

Nevidím důvod, proč ne. Já chodila normálně, ale záleží, jaký bazén to je, jak jsi náchylná na různé infekce apod. Případně si vezmi tampón. Miminko je dobře chráněno uvnitř, tomu to neublíží a tubě bude voda dobře. Takže za mě ano, ale dobře vybrat bazén 😉

kazzyy
autor
13. pro 2015

@pkolin Děkuji za tvou odpověď jedná se o obyčejný městský bazén. Náchylná nejsem

martulle
13. pro 2015

Ahoj,já byla před 14 dny v bazénu a až jsem plavala jsem si vzpomněla,že jsem si nevzala tampon...ale nic se nestalo a vše je v pohodě...

caboonek
13. pro 2015

Úplně v pohodě, já jsem do tohoto tydne chodila plavat na kurz s prvnatkem a cele tehu v poradku bez zanetu

lpamela
13. pro 2015

Jestli se na to cítíš, já pořád špinila a ještě jsem náchylná na kvasinky. Do bazénu by mě nikdo nedostal.. 😉

sara84
13. pro 2015

Ja byla na mestske plovarne nekolikrat v 8.m , bylo hrozne vedro, naposled 14 dni pred porodem a uplne v pohode, zaden problem! Jen jsem s tim mega pupkem byla pro omladinu za solidni antikoncepci

betelgeuzz
13. pro 2015

Pokud nemáš žádné problémy, tak proč ne. V prvním těhu jsem chodila na těhotenské plavání, v druhém jsem chodila v létě na bazén s mladší. Žádné problémy jsem neměla, speciální tampony jsem nepoužívala.

mogwaika
13. pro 2015

@kazzyy ahoj, určitě to není problém a kdybys měla strach z infekce, v lékárně prodávají tampóny do vody - jsou napuštěné olejem a nepropustí nic 🙂 http://www.lekarna.cz/damske-hygienicke-tampony...

rousse
13. pro 2015

@kazzyy já jsem byla zvyklá na plavání pravidelně 1x týdně před těhotenstvím a v těhu jsem plavala do 30. týdne pravidelně také. Pak už mi dr. zatla tipec, ale do té doby každý týden, bez tamponu a bez obtíží.

karlajasmine
15. pro 2015

Já chodila do 36tt 2x týdne. Pak už jsem si připadala jako slonice tak jsem už nechodila.

margon
15. pro 2015

Taky sem cele tehu chodila na bazén 1x týdne, jen sem pozivala ty tampony do vody pro jistotu 😉

montyna
2. led 2016

Muzes bez obav. Miminko je dobre chranene 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru