Mohu v těhotenství na koně, na kolotoče, do whirlpoolky?

jesterkaa
3. čer 2012

Ahojte holky, mám dotaz,mohu v těhotenství třeba na koně? Do whirlpoolky nebo na kolotoče na pouťi? Sem začátečník v těhotenství,zatím nemám ani velké nevolnosti,tak nevím jak moc se mám omezovat abych tomu drobečkovi nějak neublížila. Děkuji za každou odpověď

janii
4. čer 2012

@jesterkaa Moje kamarádka při obou těhu jezdila na koni až do 6. měsíce, a donosila bez problémů obě holky. 🙂

ireeenka
6. čer 2012

Na koně v žádném případě. Nikdy bych v těhotenství neprovozovala nic, kde hrozí pád a tedy potrat a případně i vykrvácení . 😲
Někdo je schopen vlézt třeba na lyže - no jsou věci, které zktátka nepochopím. 😠

coufii
16. črc 2012

Ahojky...no..nedávno u nás byla pouť...atrakce jsem si radši odpustila...ale pokud netrpíš na záněty, whirpoolky bych se nějak nebála 🙂 když je vedro, jezdim na koupálo, bazén totiž nemáme a taky v pohodě...a co se týče koní..Taky jezdim...už dost dlouho...od 4 měsíce jsem radši přestala úplně...Prckovi to teda nemá jak ublížit, ale jestli máš pod sebou takový torpédo co já, jde o riziko pádu...Jen proto jsem přestala...Ale jakmile skončí šestinedělí, nasedám a lítám od rána do večera!!! 😀 Strašně se na to těšim 🙂

kepca
20. zář 2012

Ahojky čekáme druhé mimčo a s prvním mimčem jsem jezdila na KONI 3x týdně do 7měsíce těhotenství pak mi začalo tvrdnout břicho. Ale můžu říct, že já bez koníků moc dlouho nevydržím a dokud na koně vylezu tak jezdit budu. A když jsem přestala v tom sedmém měsíci jezdit tak mě pak pěkně bolely záda, na koni sedí člověk rovně a záda si pěkně uvolní a procvičí, kdež to s tím břichem jen tak na zemi dostávají záda pěkně zabrat. Jo a ve výřivce jsem taky byla cca v 6měsíci těhotenství a bylo to super měli jsme výkendový pobyt a vydržela jsem tam v kuse i 20min, tak tam je asi jen ryziko nějakého zánětu, ale jinak žádný jiný problém bych tam neviděla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru