Můžu dostat menses v těhotenství?

smisek92
12. led 2012

Ahoj...mužu dostat menses když jsem v 5tt??? Poslední dva dny mě bolelo v podbřišku a dneska jsem zala krvácet.Je to normální?? ☹ .děkuji

petrunka01
12. led 2012

pokud nešpiníš a opravdu krvácíš,jela bych na pohotovost.Nechci strašit,ale spíš než MS to může být začínající potrat

iluss
12. led 2012

Já jsem u prvního těhu první tři měsíce klasicky krvácela v době, kdy měla být menstruace (ale bylo to slabší krvácení než obvykle), tak jsem zpočátku ani neutušila, že jsem těhu.
No ale je lepší asi zajít k doktorce, ať tě prohlídne, ať máš jistotu, že je vše v pořádku 😉

nikollita
12. led 2012

Moc to normální není ☹ Existují výjimky samozřejmě, nicméně záleží na intenzitě krvácení, charakteru apod.
Co bych poradila....udělej si těhotenský test a mrkni jak je na tom těhotenská čárka, jestli je stejně silná nebo silnější, těhotenství se drží, pokud čárka mizí nebo zmizela....bohužel došlo ke spontánnímu potratu ☹
Držím palce

bejatka333
12. led 2012

Ahoj, nechci být špatným prorokem, ale pokud krvácíš tak se může jednat o potrat ☹ V tak brzkém stádiu těhotenství někdy "krutá" matka příroda rozhoduje sama a bohužel nijak to neovlivníš ☹ Rozhodně zajeďke gynekologovi

luciebx
12. led 2012

taky bych si radsi udelala hned test.. a valila na pohotovost.. pac toto se vazne stava jen vyjimecne.. a opravdu se muze stat ze potracis.. ☹ drzim palecky

llluckaaa
12. led 2012

Ajaj, raději opravdu jeď k tomu doktorovi. Budeš mít jistotu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru