Můžu v těhotenství urologický čaj?

hanulinecka111
15. čer 2016

Ahojky holky, prosím o radu...můžu v těhotenství urologický čaj, konkrétně od zn. Teekanne? Nikde jsem se to nedočetla, tak si nejsem právě jistá...jsem ve 31.týdnu a pořád se mi chce na wc, vím, že je to teď normální, ale nepřijde mi to v pořádku, když jdu na wc a ještě ani nejsem venku a už se mi chce zase a když jdu tak nic z toho není...a ještě k tomu mě bolí záda na levé straně, ale jak kdyby nad zadkem, právě tam, kde si myslím, že jsou ledviny...prosím, poraďte mi

brusinka91
15. čer 2016

Ahoj, já na urol. záněty dost trpím a teď mě to popadlo znova. Doktor mi řekl že si mám dát zatím právě ten urologický čaj, značku nespecifikoval. V lékárně mi psaní ale dala čaj od Lerosu, "Ledviny, močové cesty" s tím, že max 2 šálky denně.
Na tom od Teekanne není o těhotenství ani slovo, takže těžko říct... Zkus se poradit v lékárně.. Nebo bych zkusila brát brusinky, taky ty cesty pročišťujou.

olga_
15. čer 2016

Poradila bych se v lékárně. Já to řešila při zánětu ledvin v souvislosti s kojením. Tehdy se lékárnice dívala pečlivě na složení každého čaje, protože výrobce může, ale NEMUSÍ údaje o vhodnosti či nevhodnosti uvádět.

marumarun
16. čer 2016

Ahoj, mně gynekoložka urologický čaj v těhotenství dost důrazně nedoporučila, brusinky v tabletách prý ale nevadí. Asi to i u lékařů zase bude názor od názoru...

permarket
16. čer 2016

Ahoj, koukni na složení jednotlivých bylin. Může se takový, který neobsahuje Medvědici lékařskou, ostatní byliny nevadí.

azalka123
21. črc 2016

Ahoj, taky mám problém s močákem asi od mykoz. našla jsem doma také urologický čaj od teekanne, přemýšlím, jestli to mám zkusit jeden hrnek...

slunicko91
20. dub 2017

Mne tez gyndarka nedoporucovala urolog.caj.jinak cerstve brusinky jsou super a lepsi jak caj

pucmelinka
20. dub 2017

Mně ho třeba doporučili v lékárně, ale prý záleží na složení bylinek... vybrali mi ten, který můžu... Pila jsem ho okolo 10. tt...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru