My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

spark
16. zář 2010

Haloo kde jste kdo?

antoaneta
16. zář 2010

@spark haló haló já jsem tady! už máš kočár? A jakej teda?
@broukb broučínku, s těma dvěma miminkama v bříšku je to asi hrozný, ale vydrž!!!! Věř, že každý den navíc, je pro ně to nejlepší, co jim můžeš dát. A taky věř, že se ti to stonásobně vrátí!! držím palečky, aby si tu byla s námi ještě co nejdýl. Jen polehávej, nechej se obskakovat a vychutnávej si toto období...........

spark
16. zář 2010

brouku..obdivuju tě,že uneseš obě mimča!
@antoaneta nakonec jsem vzala to Verano,je to jen přes zimu a na leto pořídíme nějakej mercedes. Malej je velikej po nás,takže se v lete se nikam nevejde. 🙂 Ale ted jsem asi sehnala monitor dechu v záruce za 700,tak mam radost. Jestli mi ho paní neprodá pod nosem!

antoaneta
16. zář 2010

@spark ale ten firkon verano je dobrej! Četla jsem na něj dobré recenze a taky byl jedním z těch, ze kterých jsem vybírala 🙂. Takže já myslím, že dobrá volba i k poměru k ceně.
A ta cena za monitor je taky hodně dobrá, teď ještě aby byl vážně v pořádku.

pajka00
16. zář 2010

ahoj holky,spark, tos koupila dobře ten monitor..já pořád uvažuju, jestli ho mám obstarat nebo ne...abych z něho nebyla víc nervozní než bez...
Kočárek mám doma....všechno pro mimčo mám doma, protože bych si musela někde pronajmout místnost na ty krámy, co všechno ten prcek potřebuje🙂 Jaké peřinky do kočárku myslíš?Já žádné mít nebudu....taky se tam žádné nevlezou....když máš zavinovačku deku, za chvilinku přibude fusak a nahoře je takový ten "dekl" na kočárek.
Postýlku máme starou, ale matraci jsme koupili novou.
Jo a největší novinka-už mám nachystanou tašku do porodnice🙂))

ratatooy
16. zář 2010

@pajka tak to je fofr s tou taškou já než to posháněla
@spark peřiny jsem neprala jen povlečení a kočárek budeme mít už koncemměsíce doma,mohli by jsme ho mít v prodejně až dokud nepůjdem domů ale já to chci radši mít nachystaný.
dneska mi teda prcek dává 😖 ,každých 10min tvrdnutí vždycky se mi někde udělá taková boule no mám co dělat,šla jsem nakoupit a už jsem myslela že nedojdu,už asi an nákupy prdím,bude chodit manža 😀

spark
16. zář 2010

Děkuji za odpovědi maminy! 🙂 😵 Tak peřinky do postýlky tedy prát nebudu. I dyž už jsem v rámci hnízdění vešla všechno,co se do pračky vešlo. 😎 Kočárek bude muset být ve sklepě,protože nemám jak ho přemístit k příbuzenstvu,když ho přivezou ráno. To jsem bez auta..takže pomaže do sklepa.
Tašku jsem taky prala 😎 a ted suším a už taky konečně budu balit. Včera jsem koupila u větví košily na knoflíčky do porodnice,docela pěknou. Tak mám dvě.
No a s tím monitorem to je trošku risk,protože jsem našla inzerát na netu,tak jsem poslala paní peníze aniž bych monitor viděla,no musim jí věřit. Při nejhorším jsem v živitě přišla o víc))kdyby mě paní chtěla okrást. Pak vám napíšu jestli došel a v jakém stavu. Počítam do konce příštího týdne. 😎
Držme si palce 😀 ! To jsem zvědavá kdo pojede další po Suzan..

spark
16. zář 2010

Píšu jak prase.---- I když už jsem v rámci hnízdění vyprala všechno,co se do pračky vešlo. ---

spark
16. zář 2010

@natulaaa tak jak jsi na tom?

natulaaa
16. zář 2010

Ahojky,ale jo,žiju 😀 ,dneska jsme odjeli s manžou do Jeseníku,tak snad si vyčistím hlavu 😖 ,jinak dneska jsem 5tý den od ET a příznaky mám snad všechny 😀 ,ale néé,dělám si srandu,mám dneska dost ms bolesti,jako by měla každou chvilku přijít 😖 ,prsa bolí jako čert a naběhly mi na ně velké modé žíly,ale jestli je to těhu nebo homony to nevím 🙄 🙄

pajka00
16. zář 2010

Jo chtěla jsem se zeptat-bolí mě pod prsama-jakoby žebra.....jak ležím chvilku na jedné nebo druhé straně-začně mě to pálit....to jsem nikdy neměla-ale asi je to z toho jak tam tlačí děloha. Navíc mi začala unikat nějaká tekutina....nevím jestli plodovka nebo moč nebo jen nějaký výtok.......ale je to úplně čirá voda bez jakékoli barvy či zápachu-tak nevím co to je. Když chodím, ležím,pohnu se...prostě-není to následek třeba jen pohybu-je to kdykoli.....Už to mám pár dní a přijde mi, že teď jaksi víc...jen pár kapek-ale i tak je to nepříjemné. V pondělí jdu k Dr. tak se jí musím zeptat co to je...TAky jsem to nikdy neměla.....no holt stáří 😀
Břicho mi tvrdne taky, vyvalí se na jedné straně a je to hrozně nepříjemné.Když sedím na gauči-tak musím mít nohy nahoře nebo roztažené a břicho mezi kolenama-jinak se nemůžu nadechnout....no bude to macek-už to vidím...Když měl před 10 dny 2,90--tak jsem fakt zvědavá, kolik bude mít teď v pondělí.....to bude celý tatínek velký/á.
Je sranda, že nám lidi nevěří, že nevíme pohlaví, když si to teď hodně lidí nechává říct a my ne......no a jména jsem taky neřeka...takže jsou z toho v okolí nervózní a zvědaví🙂))My dva teda nejvíc, ale je to sranda.
Spark, já jsem hned pochopila, cos chtěla napsat...jasné, žes nacpala do pračky co se tam vešlo🙂
Natulla-bohužel to může být všechno.....i MS i zahnizďování-prostě to má naprosto stejné příznaky...což je k vzteku,že?🙂 Ale držím ti palce, aby se zadařilo. Choď na procházky, užij si jeseníků a jestli se má zadařit-tak se určitě zadaří🙂 tfuj tfuj tfuj.

pecicka
16. zář 2010

ahoj kočenky, triplle testy negativní a velký utz taky🙂jsem štastná,jo a čekáme chlapečka 🙂

broukb
16. zář 2010

@pecicka tééda to je bomba !!! moc gratuluju k chlapáčkovi 😵 😵 hlavně, že jste v pořádku jen tak dál Peci 😉
@spark já teda prala všechno jediný co ještě ne jsou právě peřinky 🙂 beztak to bude ve vypranym povlečení..teda kdyby nějak smrděly, tak jo, ale neni na nich nic co by mě znepokojovalo 😀 pobavila si mě, že sis prala i tašku do porodky 😀 Jinak já takle platila všechny věci dopředu a ťuk ťuk ťuk všechno mi přišlo v pořádku! tak se být tebou nebojim.
@pajka00 jestli porodíš dřív než já tak si mě nepřej!!!! 😀 😀 teď jsem na řadě jááááááááá!!!
Radši se, ale na ten výtočík zeptej aby ti pomalu neodcházela plodovka.Pro mě jsi stejnak hrdina, že sis to nenechala říct 😉 a jsem napnutá za tebe...

Jo a info o mě..já byla dneska na KO tak vše ok..otevřená na špičku prstu (to je teda pokrok 😖 ) takle se toho porodu nedočkám 😅 jen mi vyšel špatně krevní obraz mám strašně zvýšený leukocty a nikdo neví z čeho,,ale nikdo to taky neřeší prý za 14 dní na předoperačnim vyyšetření. Utz nedělali, takže váhy miminek nevim..ale typuju tak kolem 2,5kg tak jsem zvědavá kolik nám navážej za těch 14 dní.Ale úplně nejradši bych to už ani nestihla...stačí mi kolik vážej po porodu 😀 už fakt melu z posledního 😝
@antoaneta jo a tobě taky děkuji za podporu..jen kdyby mě měl kdo obskakovat 😀 ale já remcám, ale vydržim..co mi zbývá 😅

pecicka
17. zář 2010

@broukb moc děkuji, taky na vás myslím a přeji krásné zdravé mimi, at už jsou venku a mamce se konečně uleví🙂

pajka00
17. zář 2010

Peci gratulace veliká....vidíš, jsem ti říkala,že jak je první screening OK, tak už se druhého bát nemusíš.....důležité, že je to dobré a kluk?🙂) no bezva🙂) tak jen tak dál....ještě 20 týdnů a rodíííš🙂))
Brouku neboj....myslím,že jsi na řadě ty, i když já jsem o 2 týdny dál, ale ty máš 2..takže prosím🙂) Včera večer jsem měla asi 3 hodiny po 10 minutách stahy.....takže poslíčci už jsou tady....u druhého těhu jsem je měla taky. Na tu "vodu" se v pondělí určitě zeptám, ať jsem v klidu. Včera jsi se neozvala, už jsem si myslela,že jsi někde na hekárně 😀

spark
17. zář 2010

@pecicka gratuluju ke kladným výsledkům a klučíkovi!
@pajka00 já poslíčky asi nepoznám. Když jsem ani nepoznala pohyby 😎 jsem ostuda)) A teprve minulý týden jsem zjistila,že mrně má škytku))) a když si to vezmu zpětně,tak jí má docela často. 😎 No porod snad poznám 😀
No a jinak mi píská v uších,už asi 14 dní a je to hnusný. 😒 snad to po porodu přejde.

pajka00
17. zář 2010

@spark Ty poslíčky jako prvorodička mít vůbec nemusíš-taky jsem je neměla při prvním....jsou to pravidelné stahy dělohy, které se opakují několik hodin třeba po 10minutách a pak to přejde....tak začíná i porod-ale ten už nepřejde :D
Jo,škytavku má tak 2x denně a je to nepříjemné, jak pravidelně nadskakuje...takže se snažím změnit polohu,aby to přešlo...většinou to pomůže.
Píská ti v uších?No co všechno nesouvisí s těhotenstvím,že?🙂

natulaaa
17. zář 2010

Ahojte holky těhulky,kolikátý den po ET jste testovaly? 🤐 🤐 🤐 🤐 😵

ratatooy
17. zář 2010

@pajka ahojky,tak s těma žebrama to mám už dobrý dva měsíce,když sedím tak mám pocit že mě tlačí kostice a ono prd,když jsem doma tak musím být bez podprdy a je to trochu lepší jinak je to takový mravenčení no hnus,a ležet na boku se stím nedá takže já spím na zádech ikdyž se to asi nemá.paji tipuju to u vás na kus chlapa když už je to takový macík 😀 a jinak bych to viděla že už ti odtéká plodovka 😲 a ty stahy jsem měla včera k ránu a celý dopoledne taky co deset minut,děs šla jsem nakoupit a přemýšlela jestli si neodskočím do porodky 😀
@natulaaa jj to může být oboje,já jsem testovala myslím první test 8den a už jsem měla slaboulinkého ducha ale tak malinko vidět že jsem pořádně nevěděla jestli to fakt vidím nebo to jen chci vidět 😲 ,ale jinak co mě dělalo a to mi už pak dr řekl i bez testů že to je těhu,tak že mě každou noc spíš k ránu budila hrozná bolest jakoby ms ale to se nedalo ani pomalu rozdejchat a za 3min to bylo vždycky pryč někdy se to opakovalo přes den ale to už bylo jen slabé.to vím že jsem si říkala že sotva jsem těhu a už snad rodím jaká to byla bolest,no a taky se to se mnou táhlo celé těhu ikdyž už ne tak bolestivě až teď ke konci to zase přicházííí aaaůůůůů 😀

ratatooy
17. zář 2010

@antoanet jak jsi na tom s těma homeopat.?já mám arniku ale pořádně nevím kdy to začít brát a dávkování mi řekla paní v lékárně tak nějak všeobecně asi.a pak mám ještě něco koupeno od jedné paní co jí zbylo a je to něco na kontrakce ale přesně nevím musím si to najít a přečíst

natulaaa
17. zář 2010

@ratatooy noo já myslím,že toho ducha nebo co to tam je,chci vidět taky asi jen já,manža by tam jisto jistě nic neviděl 😀 a ty ms bolesti mám taky nejvíc ráno 😖 od te doby zatím nic ale mám šílený výtok,jsem dost moká,jsem si vzala intimku 😖 😖 ,a není to gel co si zavídím,potože ten beru už 12 dní a toto mi nedělalo a včera mi začal ten výtok,mám pocit,jako bych byla furt počuraná 😀 a co to zase je,kdo ví 😖 😖

ratatooy
17. zář 2010

@natulaaa já myslím že to vypadá dost nadějně,já jsem si taky připadala vlastně celý těhu připadám jak počuraná bez intimky ani ránu.a s tím testem 12den už to bylo jasný to už byla dálnice,jinak jsem si dělala test každej den a srovnávala to a zachvilku byli čím dál víc vidět,uvidíš že za chcilu to tak budeš mít taky.teď si hezky užijte víkend ať tě manža hezky opečovává a pak je to zaručený 😀

natulaaa
17. zář 2010

@ratatooy no nevím nevim,ten test bych považovala za negativní,tam fákt je jen takový dušík,že nejde ani vidět,jen když to uzně nakloním a na světle 🙄 a takových už tu bylo 🙄 ,ale kruci ted jsem si změřila teplotu a mám 37.2 😕 ,dopdele to je zase co,jen aby to nebyl nákonec zánět místo těhu 😖

pajka00
17. zář 2010

Ratat no tak to máme úplně stejně s tím pálením-taky jsem si myslela, že to mám od kostice-a ono houby...
Mám to taky už tak 2 měsíce, ale dřív to bylo jen občas trošku a teď v posledních pár dnech je to fakt hrozně nepříjemné a celý den i když sedím-nemusím ani ležet. Taky si myslím-že to bude ta plodovka...no snad to vydrží do pondělka, není to žádná hrůza.
Natulla já jsem si dělala 10-tý den od ET test....a udělala se slabá čárečka až skoro za 10 minut-ale byla tam...už to nebyl duch, ale čárka....sice slabá-ale dobře vidět🙂 No jsem zvědavá, jak ti to dopadne.

ratatooy
17. zář 2010

@natulaaa no vidíš to má být taková teplota pokud se ti udrží tak to je ok,
@pajka do pondělí snad jo bu´dto se to rozjede nebo nic jiná možnost není ale jinak nás samo informuj 🙂

ratatooy
17. zář 2010

holky kupovali jste fusak,nebo máte ke kočárku já furt přemýšlím jestli nějaký pořídit nebo si ho jen půjčit od kámošky ale zase to bude na dvě zimy co?

pajka00
17. zář 2010

Fusak jsem si koupila u prvního dítěte....z pravé ovčiny-byl pěkně drahý..ale měly ho obě děti, sestřiny obě děti a teď se mi vrací pro třetí mimčo🙂 Pořád je moc hezký a určitě ho bude mít 2 zimy, s tím počítej. Ale samozřejmě, je to na tobě, jak se rozhodneš, pokud máš možnost si ho na 2 roky půjčit-tak si ho puč...ale..je to tvé poslední mimčo? 😉 😀

natulaaa
17. zář 2010

😒 holky děkuji,no já jsem taky zvědavá ,učitě dám vědet,spíš se ted citím tak nějak nezdravě

zlucie
17. zář 2010

Hezký den holky 😉
Dnes jsme byli na kontrole a ultrazvuku...malej má něco kolem 2 kg a zatím je pěkně nachystaný hlavičkou dolů!!!! 🙂
Tak je snad všechno v pořádku! Podle rozměrů je asi o týden napřed.
Měla jsem zase vysoký tlak, tvrdé bříško a snad i tvrdnoucí dělohu...dostala jsem 3x2 tablety magneska a mám se šetřit. Nic nezvedat a polehávat! ☹ Za týden jdu na kontrolu jestli se to spravilo. Tak snad to bude OK.

My jsme fusak kupovali...máme Jané ke kočárku. Je dost veliký i do sporťáku, takže taky na 2 zimy.
Malej se má narodit začátkem listopadu a to už v něm určitě budeme!

ratatooy
17. zář 2010

koukala jsem že se dá sehnat pěkný fusak kolem 600kč tak do toho asi půjdu
@pajka poslední dítě to snad není ale co víme že?když i s jedním byli takové trable,si říkám jestli půjdem na císaře tak kdoví co mi tady ti doktoři doku... ještě víc a skončíme fakt u jednoho 😒 přemyšlela jsem jestli se radši neobjednat do brna když bych věděla kterej den to bude naplánovaný.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru