• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

My holky těhulky z "Čekání na IVF" :)

16. října 2012 
@zlucie Tak to ne. Nebyla jsi v Bílém Domě?
16. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venika86 Byla.....mezi 12-13 hod a kde si mě viděla? :slight_smile:
16. pro 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlucie No, byly jsme spolu asi v ordinaci, ne? :wink:
16. pro 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlucie mi jsme teda druhé vyjímky taky přesně po šestinedělí a taky už beru antiko.ale ta cena mě málem švihlo.ale co chtěla jsem takový a když mi je gyn.doporučil.
@venika u nás taky to samý na břiše řve to musí mít dobrou náladu aby vydržel na bříšku
17. pro 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den :slight_smile:
@ratatooy Já mám Azalia a stály 575 kč na 3 měsíce...
17. pro 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlucie mě stáli 1000kč na 3 měsíce a jsou to nějaký nový jmenují se YAZ jenže já nekojím takže je mít můžu a doktor mi je doporučil proto abych po tom nepřibírala spíš i zhubla.
19. pro 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Děkuji za pochvalu, jsem pyšná matka! :grinning: ale který pak to naše děťátko není hezký, že? :wink: všechny jsou ty nejkrásnější.
@broukb klidně rezervuj! :wink: my bychom Vanesku jako nevěstu brali :grinning: ovšem jestli už za ní pálí Lukášek, tak to mi mu nechcem lézt do terénu :grinning: jedině, že by si to kluci vyříkali pak sami, až se uvidí :grinning:
No a pokud Vaneska nebude, tak hold nebude, je tu ještě Viktorka :wink: té se líbíme taky :grinning:
Jo, holky chci se zeptat, jaký používáte plínky? Máte nějaký dobrý tip? My používáme ty Pampers Premium Care, prý jsou jako nejlepší, ale nevím. Zkusili bychom i ňáký jiný. Jako nejsou špatný, ale přijde mi že nějak smrdí. Někdy mě to mate, že nevím, jestli v nich nemáme naděláno. Taky Vám jdou tak nějak divně cítit? Nebo že bychom to měli jen nějakou špatnou várku?
Jo a taky, prosím, vy co kojíte. Jak často kojíte? Asi po kolikati hodinách? A dáváte jen z jednoho prsa a při dalším kojení, pak z toho druhýho, nebo při jednom kojení, dáváte z obou?
@pajka00 co? ty si psala, že se ti přes den, nemají ani čas nalít. U mě tak trochu nápodobně.
20. pro 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, trosicku dopredu, ale radeji za vcasu, abych na to nezapomnela posilam přanicko! Krasne si to uzijte ty vanoce a opatrujte se i s Vasimi brisky
20. pro 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a samozrejme i s Vasimi detatky:slight_smile: letos to budou konecne krasne a naplnene Vanoce. Na Silvestra nebudu muset plakat jako kazdy rok, ze se nam to detatko ne a ne dostavit. :slight_smile: Tak holky jeste jednou : STASTNY A VESELY !!!!
20. pro 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky krasne vanoceme prejeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaaaahojky děvčata,tak jsem dala taky dvě fotečky tak jukněte,jinak jak se všem daří
20. pro 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@antoaneta Já kojím ve dne tak po 3 hodinách, záleží jak malej dlouho spí :wink: jak jsem psala, náš Mareček ví, že spánek posiluje :grinning:
Tak třeba dnes, teda i včera :slight_smile: šel spát cca 20 a kojila jsem ve 2.30, ten první unterval je delší, potom něco po 5.00,vstali jsme kolem 8.30, tak jedl tak v 9,v 10 už byl zase na spaní :slight_smile: , tak jsem mu dala srka a spal od 11 do 14, nejedl se aa šli jsme ven, vrátili jsme se cca 16.20, kojila jsem v 17 a 18.30 už zase na spaní :slight_smile: , tak jsem ho dala do pyžama, dostal srka už je v postýlce a spinká....dnes nějak brzo. Večer je takovej hladovější asi si dělá zásobu na noc :slight_smile:
Toho bdělého stavu u nás moc není, ale když je čilej tak už se pěkně kouká na hračky, poslouchá kolotoč a brouká...ty zvuky jsou někdy fakt sranda
Nejvíc nám jde pasení koníku, když ležím a mám Máju na břichu, to se mu to líbí a hlavičku má pěkně zvedlou a čučí na maminku (tatínka taky) :slight_smile:
Prsa střídám, ale někdy, když spí fakt dlouho a mám je nalitý obě, tak si to pěkně vysrká z obou :slight_smile: někdy po tom dopoledním spánku nebo v noci...už jsem ho i budila, aby mamince ulevil :wink:
20. pro 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Tak po 20 dostal malej ještě poslední nášup....
20. pro 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna :dizzy_face: parádní fotečka!
21. pro 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky!
My máme podobné noci jako zlucie,tak se ani nebudu rozepisovat. Jenom pořád prdíky nás trápí,už to neni tak hodně jako v tom prvním měsíci,ale pořád je máme. Jinak jak chodíme nakupovat,tak mam strašnou chut malýmu koupit uplně všechno! :sunglasses: na coz samozřejmě nemam penízky...ale! až začnou slevy! a to v Tescu už jsou :sunglasses: ...no prostě už se těšim. :grinning:
21. pro 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. pro 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj matky, myslela jem si, že mám hodné dítě-ale beru zpět.Po srovnání se zlucií je naše vikča břídil:slight_smile:) Ale ne, jsem ráda, za to, že je aspň taková, že celkem spí, i když neustále jí.
Ty plenky mi přjidou taky smradlavé, mám pampers, různé druhy-beru ty levnější, ale i ty dražší tak smrdí.....mají je zdá se mi nějaké aromatizované, ale spíš smradlavé než voňavé.
Já teda střídám prsa, jednou vypije z jenoho, podruhé z druhého. |Přes den se fakt nemají čas nalít-neustále jí.....no nezdá se mi, ale že by hladovala, má 6 kg....drobná to holčička:slight_smile:))
21. pro 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoaneta mi měli taky prvně ty co vy ale to byl malej vždycky pročuranej až na zádech a fakt divně smrděli protože jestli v tom není heřmánek to vždycky hrozně smrdí,mi zatím používáme hugies a jsme spokojeni ale musí to být hugies premium ty obyčejný jsou taky hrozný,a jinak si ještě chválí hodně dm plínky a obyč tesco plíny,jinak jsme jiný zatím osobně nezkoušeli,jelikož jsem vždycky natrefila na ty hugies v akci že stál 200kč 108plín
21. pro 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den :slight_smile:
My používáme taky pampersky, ty premium jsme měli ale jen jeden balík 2-5kg, nezdáli se mi nijak smradlavý. Teď máme pampers new baby 3-6 a jsme spokojení. Pojedeme v pamperskách asi celý rok :grinning:, manžel se trefil na velkou akci, tak nám jich nakoupil moc moc moc.....ještě než se malej narodil :wink:
Jenom jsem doufala, aby se mu v nich líbilo...ale žádný problém není :slight_smile: zachvíli najedem na 4-9kg a těch máme asi 800ks :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mareček se nám prokadil zatím asi 2x, ale za to strašně. Stejně to nechápu...hned jsem to namočila, drhla, drhla, asi 3x vanishovala, nechala namočený přes noc a pořád to tam je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Co poradíte?
21. pro 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlucie nevím teda to se nám ještě nestalo,jinak máte pořádný zásoby mi taky nějaký měli ale už dochází ale bylo to super jak když to najdeš a nemusela jsem se s tím od nikud tahat a přemejšlet jestli máme plíny,až bude nějaká akce zase nakoupít hodně.

jinak aby jsme i mi nezapoměli-Přejeme všem krásné Vánoce a hlavně plno splněných přání,ikdyž myslím že mi co jsme tu si už nic jiného nepřejeme,že se nám to už splnilo a hodně štěstí v Novém roce.
21. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy
chtěla jsem Vás poprosit,nemůžete mi některá z Vás poslat odkaz na nějaké stránky,kde se upravují různě fotky,tak jak to máte vy,třeva stěmi vánocemi ratatoy,děkuji mockrát
21. pro 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy, chci vám popřát krásné vanoční svátky plné klidu a pohody, at vám ty vaše štěstíčka dělají jen samou radost a chlapi poslouchají :slight_smile:
22. pro 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. pro 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy přesně jak píše vysocanka a ješte loonapix.com a funny.pho.to.com
23. pro 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paji prosím tě hledala jsem holky s čekatelek jak jsme si psali a už vůbec nevím kam se poděli jako třeba evik a misa nevíš o nich něco?
23. pro 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, přeju Vám všem krásné vánoce a ten NEJ štědrý den. Určitě s prdolkama to bude ještě krásnější. Tak si to pořádně užijte. :wink:
23. pro 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné Vánoce holky všechy'!!!!!!!!!!!
23. pro 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile: urcite si me pamatujete z cekani na IVF :grinning:

... preji vam vsem kraaaaaaasne a pohodickove vanoce a ty nejkrasnejsi zarizi detska ocicka u stromecku :wink: vim, ze jsou vasi prckove jeste malusenky, ale uzijte si to a vsechno nejkrasnejsi do noveho roku a uplne nejvic ze vseho preji zdravicko!!! :slight_smile:
23. pro 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné vánoce,bohatého ježíška a splnění všem přání
23. pro 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek