• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

My holky těhulky z "Čekání na IVF" :)

16. října 2012 
@peci tak co už jsem na trní a už očekávám zprávu že je malý na světě?
6. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám na pecičku číslo...mám jí zkusit napsat?? už tu dlouho nebyla :wink:
6. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak uz neco vite o pecice??
@broukb joo napis at vime :slight_smile: :wink:
6. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluníčka moje, děkuji, že na mě myslíte, ale já jsem stále celá :frowning2: už bych to moc chtěla mít za sebou a prcka v náručí, ale nějak se mu stále nechce.....termín mám ve středu a v ten den i poradnu, pokud neporodím, tak pisnu, co a jak, jinak vám tady pisne manžel :slight_smile:
6. únor 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tfuj tfuj, myslím na tebe a držím palce:slight_smile:
7. únor 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pecicka take na tebe budu myslet a at to mas rychle za sebou :wink:
7. únor 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajka00
@suzanna holky, díky moc, hned dám vědět, už bych to chtěla mít za sebou :slight_smile:
7. únor 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pecicka na to že už budeš několikarodička tak bych řekla že tam pojedeš natotata a ono nic.
7. únor 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci moc moc moc držím pěstičky,at je to co nejrychlejší a at jste oba v pořádku
7. únor 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pecicka Peci drz se, verim ze to zvladnes levou zadni :slight_smile: ale kazdopadne se opatruj a podej hned info!!!
8. únor 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysocanka děkuji, zátra dám určitě vědět, pokud neporodím:slight_smile:co mi řeknou v porodnici
8. únor 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pecicka tak jak??? co ti řekli nového, už se to blíží??

Jinak samozdřejmě taky moc moc držím palečky, ať to máš brzy za sebou, jste oba v pořádku a užijte si ty první chvilky spolu :dizzy_face: :dizzy_face: moc se těším na dobré zprávy a fotečky!!!
9. únor 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broukb o včera jsme byli v porodnici a stále noc:frowning2:zatím to ani nevypadá, vyšetření,ktg všechno dobrý, tak prej když neporodím, tak v sobotu ráno kontrola.....snad to do té doby bude
10. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoijte holky, tak jen pro vaší informaci, stále nic :frowning2: zítra kontrola v porodnici, tak jsem fakt zvědavá
11. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už jsme všichni taky zvědaví :slight_smile: ........držíme s Marečkem pěstičky :wink: :wink: :wink:
11. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pecicka to je zvlastni,ze s emu taky tak nechce,kdyz uz je to taky tve 4 mimi,clovek by rekl,ze to bude spis drive co?/ Ale vydrz vsak on si rekne :slight_smile: mooc na tebe myslim :dizzy_face:
11. únor 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlucie
@suzanna moc vám děkuji :slight_smile: ale znáte to,vždycky je lepší, když to šlověk nečeká, než když přenáší :frowning2:
11. únor 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pecicka Jojo...Mája byl o 10 dnů dřív a byla jsem ráda.........už jsme byli doma pěkně nachystaní :slight_smile: a nějak jsem nastihla být nervozní :grinning: :grinning: :grinning:
Ty už jsi ale zkušená maminka :slight_smile: , já se teprve všechno učím......ale jde nám to :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pecicka tak si tě tam třeba zítra už nechají a nebo to přijde dneska v noci jak to hodně bývá
11. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj. Jdu se podívat,jestli se Pecicka už rozdvojila akoukám včera ještě nic! :astonished:
@pecicka Držím palce!
12. únor 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jen hlasím, že po dnešní kontrole stále nic, není to vůbec nachystaný,čípek celý, tak v utery když neporodím znovu a pak se uvidí, už jsem z toho marnmá:frowning2:
12. únor 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pecicka Noo tak prckovi se u tebe jednoznačně líbí:slight_smile:)Neboj, dočkáš se, i když věřím, že je to už o nervy....Slonice nejsi, aby jsi ho nosila 2 roky, tak ono se vyklube:slight_smile: Tak držím palce, ať je to zítra-nedělňátka prý mají štěstí:slight_smile: Já jsem byla na vyvolání obou dětí-jen to třetí si naopak pospíšilo...
12. únor 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pecicka neboj dockas se,chapu,ale to uz vydrzis..koukni ja takhle taky narikala a malymu uz bude pul roku :wink:
12. únor 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

manžel od Pecičky včera psal zprávu v jiném tématu :

Pecička včera v 14:30 porodila Vladislavka, měl 50cm a 3,6O.
Holka už se dočkala. Jsou v pořádku a ozve se až dorazí domů z porodnice.

Ještě jednou velká gratulace !!!
14. únor 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abig diky za info...

@pecicka Taaak peci velikanska gratulace,hodne stesticka a zdravicka obema a velikanskou pusu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pecicka Tak to je super zpráva....velká gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. únor 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abig děkujeme za informaci a jak se ty máš,to je nového.Kdy jdeš do dalšího boje.
Peci,no tak konečně se naše poslední mamina dočkala,moc moc moc blahopřeji hoooodně zdravíčka Vám oběma.
14. únor 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pecicka strašně moooooooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: tak vidíš dočkala jsi se a máš malinkýho už u sebe :slight_smile: Moc si toužívej a těšíme se až dáš zprávy z domova.
14. únor 2011 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla jsem se zeptat, už začínáte s příkrmy??Ratat už jsem vyhmátla, že ž na nich jedou :grinning: a co vy ostatní??a kupujete, nebo vaříte??
15. únor 2011 v 00:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broukb my jsme starsi tak prikrmy uz davam,ale nekdy varim ,obcas koupim ovsem jen ovoce...me dr.rekla,ze je v zimnich obdobich lepsi koupit presnidavku nez sama nastrouhat treba jablko,protoze se nikdy nevi cim to ovoce nez jde na kram osetruji...ci pred tim pohnojuji....takze v zime jsou sklenicky dle dr. lepsi.Jinak ja jsme si pak na brambory a maso atd..koupila od AVENT ten mixer a je to zaroven i varic nad parou,takze veskere vitaminy se zachovaji.Je to super vsem doporucuji.
http://www.aventbaby.cz/parni-hrnec-s-mixerem
15. únor 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek