• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

My holky těhulky z "Čekání na IVF" :)

16. října 2012 
tak šup,šup vyfotit
20. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak az prijede Tulanek domu,reknu at me vyfoti a dam to sem jo :grinning:
20. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře tak jo já jsem se taky minulý týden fotila ale příjde mi že to bříško je ještě spíš tlustý,než aby tam někdo bydlel. :confounded:
20. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ukaz ty ted :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo já to tam zkusím dát.
20. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už to tam je a ted jsi na ředě ty.
20. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeeeee,ja myslim,ze je to videt,ze to neni vyjedenej pupik ale domecek pro dvojcatka :slight_smile: ted se budu stydet jeste vic :grinning:
20. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaco?
20. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jakej mam bruch :grinning: :grinning:
20. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale určitě hezký bříško když tam máš dva poklady. :wink:
20. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavcahola moc pekny brisko :slight_smile: rekla bych, ze ho mame tak asi na stejno :slight_smile:))))))))))
20. bře 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýý já ten pupík nevidim ukazuje mi to, že pavca nemá album :fearful: já vám ho taky vyfotm ať můžeme porovnat..ale je to mega břušánek :grinning:
20. bře 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
už ho vidim pavco proč máš album na koník.sk ?? máš ho pěknej těhulinkovskej a asi tak stejnej jako já :grinning:
20. bře 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulinky, ta já dneska mažu na ten veletrh (For kids)..prostě mi to nedá, když je jen jednou do roka :wink: Jdu s mamkou a říkali jsme, že jen na chvilku páč pak bych si zas měla lehnout :confounded: škoda byla bych tam klidně celou neděli :grinning: chci se tam hlavně podívat jaká je nabídka kočárků, abych měla přehled až ho budem chtít kupovat.Jo a taky jsme se rozhodli, že si pořídíme ten domácí UZ jestli jste o tom slyšeli..používá se to už od 10. týdne tak jsme si říkali, že budem klidnější, když si budeme moct kdykoli poslechnout srdíčka :dizzy_face: No jsem zvědavá, jestli odolám a nic jinýho nekoupim :grinning: Podám hlášení aý se vrátíme :sunglasses:
Jináč přeju krásnou neděli....
21. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky já si tady píšu sama se sebou :astonished:
21. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Broucku tak si to krasne uzij !!! :grinning:
21. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Broucku,hezky si to uzij a hlavne opatrne!!! :slight_smile: ja se akorat obavam s tim poslouchanim,ze se to bude hur poznavat u dvojcatek,ten buchot srdicek :slight_smile:
21. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět..teda řeknu vám velký zklamání :frowning2: skoro nic tam nebylo a když už tam bylo něco zajímavýho, tak to bylo pro jedno mimi a ne pro dvojčátka...kočárky tam byly všehovšudy 3 na dvojky, jinak mraky normálních.Takže jsem si koupila jen předplatný časopisu maminka..protože jsem to měla stejně v plánu a tam to vyšlo levněji a dostala jse k tomu těhu vitamíny na celý těhu. Akorát je vemu s sebou na gyndu, aby mi dr řekl, jestli je můžu užívat :wink: jiak ani ten monitor tam neměli, takže nic :pensive: aspoň jsem ušetřila :grinning:
21. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je teda na prd...ale ten domaci UTZ se da urcite snadno objednat pre net :wink: Me prijde v tydnu uz se nemuzu dockat :grinning:
Jinak teda koukam na tu novou verzi konika a porad se nemuzu zvyknout...nejak lepsi se me to nezda jen ze o sobe toho muze clovek vic prozradit ....
21. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé suzi a kterej sis objednala ..teda myslím značku??
21. bře 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že jsem se tam nevydala, když broukb píše, že tam nic moc nebylo...
21. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Broucku tak to je skoda,clovek se tam s nadsenim vyda a prdlajs...Divim se,ze n vystavisti jsou dvojcatka zanedbana,spis bych si myslela,ze se budou chtit firmy blejsknout,jaky maj speciality :grinning: Skoda....
21. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já nevím proč jsem na koníkovi.sk já se v tomhle novým moc neorientuji a tulanku už tam máš fotečku?Musím se podívat.A prosím vás o jakém monitoru mluvíte,to myslíte ten na kontrolu dechu?
21. bře 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeste dnes do vecera dodam,slibuji!!!!!!!!!!! :slight_smile:
Pavci to je domaci ultrazvuk,kterym muzes sama poslouchat tlukot srdicka miminka :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeste jako v brisku,jak psal Broucek,uz od 10tt...
21. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jsem ani nevěděla,já uvažuji že si aspon na půl roku pučím ten monitor dechu.A na fotečku se už moc těším. :wink:
21. bře 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo takhle tak to jo to je asi dobrá věc aspon se nemusíš tolik strachovat.
21. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já monitor dechu do postýlek chci určitě..myslim, že pak klidnějš spíš :wink: Tuli a pořád nám ještě dlužíš fotečku z utz :grinning: jen připomínám. Holky já přišla z toho veletrhu a od tý doby spim :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem začala zase trochu špinit :frowning2: já se toho snad nezbavím..ale jen malinko.Od teď už fakt budu doma!!slibuju :zipper_mouth:
21. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
broucku nejakej Angelsounds je to od 12 tt a muze se to pouzivat jen 1-2 minuty za den...
21. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
I ja chci monitor dechu urcite :slight_smile: fotecku miminek bohuzel nedoplnim,pac to mame v nejakym jinym formatu,nez jpg a to tam nejde :frowning2: muzu vam ji poslat na mejl,kdyz budte nekdo chtit... :slight_smile:

Broucku,ja jsem ted jeste vic sipkova ruzenka nez pred dvema tydny,furt,ale furt jen spim,tak si z toho nic nedelej :sweat_smile: :confused: :sweat_smile:
No Broucku a neboj,ja snad spinim kazdej treti den,je to otravny,ale nemame se ceho bat neboj,jen je to opravdu neprijemny moc :frowning2: jak se zacnes vic hybat nebo kdyz jdu treba hodit bobika,tak jsem potom jasna...Ale ten Ascorutin mozna trosku zabira... :slight_smile:

Tak holky jdu na to :grinning:
21. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek