My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

kacmelina
25. bře 2010

suzanna:
Ahoj, ano to je moje první. Po dvou psychycky náročným a velmi bolestivých těhotenstvích jsme se rozhodli pro tuto cestu. Bojím se toho, kvůli předchozím velkým problémům, ale doufám v zázrak 🙂

suzanna
25. bře 2010

kacmelina neboj doktori umi dnes zazraky 😉

kacmelina
25. bře 2010

No to je sice pravda, ale po zkušenosti s doktorama v Motole a s mojí bývalou gynekožkou, kvůli které tu nemám téměř 4letého syna mám pochybnosti a obavy... ☹

broukb
25. bře 2010

Kočinky já byla dnes celý den venku, bylo krásně hačali jsme na sluníčku a dávali si do nosu, nejdříve obídek, pak procházka a nakonec ke svačince zmrzlinka ...pak jsem si zašla koupit krémíčky na xsicht do Rochera (moje bývalá práce) a teď jsem dorazila domu úúúúúplně vyřízená 😝 No a pak, že budu odpočívat 😅 Holky ani tu poštu jsem nestihla 🤐 musim zítra

suzanna
26. bře 2010

Krasne patecni rano vsem 🙂
broucku no odpocivat by jsi teda mela a o to vic jestli porad spinis,takze se na vse vyprdni a hezky odpocivat 😉
kacmelina to co jsi napsala je strasne,je mi to moc lito 😔 😔

pajka00
26. bře 2010

dobré ráno ranní ptáče🙂suzy,co nespíš?🙂)
Broučku-jak říká suzy-měla bys víc odpočívat..ať jsi v pořádku. Kacmelina, tak držím palce, ať to vyjde a nemáš takové problémy jako v předchozích těhotenstvích-snad to bude všechno v pořádku a IVF se neboj, opravdu to nic není🙂 A kdyby cokoli, stačí napsat, my ti už vysvětlíme a uklidníme🙂

suzanna
26. bře 2010

pajka vcera jsem zalehla uz v pul desaty tak jsem se hezky vyspala a hlavne venku zacina svitit punta 😎 to uz se cloveku ani spat nechce 🙂 ale ty jsi dobra,ze zvladas chodit porad do prace.A co nevolnosti uz ustupuji?

pajka00
26. bře 2010

Tak to jsme šly včera spát zároveň, akorát já včera už pozdě-normálně odpadávám už o půl 9🙂 Vstávání mi nedělá problémy a ranní nevolnosti jsou pryč, akorát se musím hned po příjezdu do práce nasnídat, jinak by mi bylo zle....ale to tak průběžně jím celý den. Večer to na mě pořád jaksi doléhá-že se mi dělá jaksi špatně a tak nevím, jestli z hladu nebo z toho, že jsem jedla🙂 Te´d mi kamarádka přivezla do práce krabici těhu věcí-ale je to spíš všechno tak na doma-nic moc exkluzivního-ale lepší než nic, protože se fakt za chvilku do ničeho nevlezu. Dcera je nadšená a mami-měla by sis udělat pořádek ve skříni,co je ti malé 😀 potvora.

broukb
26. bře 2010

Dobré slunečné ránko,
neuvěříte, ale dala jsem tam pupíka 😀 konečně! Holky slibuju , že ode dneška budu odpočívat pořád..už žádné výlety a podobně dokud to nepřestane. Je to pro mě strašně těžký já jsem normálně hrozně aktivní, nikdy jsem nevydržela dlouho ležet ani když jsem byla nemocná 😖 A ono je to přes den vždycky dobrý, tak si říkám, že je to ok a pak se to spustí v noci.
Pájko já si taky říkala, že budu muset vyklidit skříň a vyndat věci do kterých se nevejdu, ale to by bylo hrooozně práce 😝 A dcerka se ti ráda o oblečení co ti je malé postará ne 😀 😀
Tulánku já kouklala jak předbíháš v týdnech jde to lehce upravit, já si to upravila podle dr a mám termín 27.10 a ty si o dva dny míň než já, takže když si zadáš na koníkovi termín porodu na 29.10. měla by si to mít přesně a pak si to upravíš podle toho co ti řekne dr za TP.Tak já jen kdyby sis ti chtěla upravit 😉

suzanna
26. bře 2010

Tak me uz skrin vybraly uplne kompletne obe dcery.. 😀 a minule dokonce vyndavala dcera i tehu kalhoty a pak se zacala smat,ze mi chtela vzit i ty 😀 tak ja rikam ja za chvili nebudu mit fakt co na sebe 😀
brouku uricte odpocivej,je to pro miminka 😉
tuli sla dnes na KO tak jsem zvedava jestli nam da do albicka potom fotecku 😵

kacmelina
26. bře 2010

susanna:
Bylo to těžký, skororrok na antidepresivech. Teď 2 roky marného snažení. Ta červená mrcha už se na mě chystá 🙂
Volala jsem do Gennetu a z doplatku 1500,- na léky je doplatek 4000,- ☹ 😔

ebony222
26. bře 2010

Dobre rano, tak hlasim vysledek vcerejsiho UTZ - cekame 1 mimi 🙂 🙂

broukb
26. bře 2010

Ahooj ebony tak moc gratuluju hlavně, že tam něco je a že je v pořádku 😀 to je skvělé. A máte už srdíčko??Bylo to hezký viď?

pajka00
26. bře 2010

Broučku to jo.....to ona se postará moooc ráda...Už jsem jí dala 2 trička, ze kterých mi lezou špeky....Tomu mému břichu se jinak říkat nedá. Dopoledne vana a večer těhu břicho....fakt divné🙂) Břicho skvělé!!!🙂)
Tak Ebony-gratulace🙂 Jedno stačí a důležité, aby bylo vše OK🙂
Jo kacmelino-ty peníze jenom letí u IVF.....ale mně těch 25tisíc není vůbec líto, protože se to povedlo a "koupili" jsme si miminko....a až se bude ptát, kde se berou děti, zavedu ji do caru 😀 😀

Ty si to suzy hlídej, jinak fakt sbalí i ty těhu kalhoty🙂)) Ty ženské jsou hrozné že? Dcera je hadrářka po mě....takže se není čemu divit.
Holky, já se už těším na pondělí na UTZ.

ebony222
26. bře 2010

Bylo to super, srdicko jeste nemame, pristi tyden jdeme znova.

suzanna
26. bře 2010

kacmelina preju ,aby IVF vyslo 😵
ebony tak super moooc velka gratulace 😵
pajka no ja to mam dvojnasobne ,takze skrin je fakt vybilena 😅 jeste,ze ta nejstarsi tady neni,to by mi tam nezbylo ani tehu triko 😀 my jsme hadrarky vsechny totiz.Verim,ze se tesis na UTZ ja uz se taky tesim na utery ,ze se snad dozvim co tobude a ze se take dozvim,ze je vse oke a zacnu si to konecne poradne uzivat.A vcera jsme se objednali na ten 3D UTZ ve 25 tt.Takze jdeme 8.5 delaji ho totiz i v sobotu tak si manza nemusi brat kvuli tomu volno.

pajka00
26. bře 2010

Jo....je mi jasné, že ty holky jsou všechny stejné🙂) já nejsem lepší.. Tak jsi už napnutá teď,že? Já mám strach z toho 8.4. kdy jdeme ve 12-ctém týdnu na screening....tak snad bude vše Ok, abych si mohla oddechnout. Už se mě v práci chlapi ptali, jestli vím, co to bude....naivky🙂)

vysocanka
26. bře 2010

Pajko ahoj, tak jsi jim to praskla 🙂 ze jsi tehulka? my uz jsme taky objednani na ten NT screening. 🙂 to bude ...

suzanna
26. bře 2010

No holciny to ja si rikala taky po 12 tt si budu uz tehu jen uzivat a stejne se ted na ten UTZ 20tt klepu.Manza mi rikal,ze jsme proste plasan 🙂 ty chlapi to holt berou jinak.

pajka00
26. bře 2010

Slavila jsem narozky a pořád si chtěli se mnou připít, nestačilo, když jsem řekla, že ne a že nebudu....nakonec jsem řekla,že nemůžu , že jsem ve 3.měsíci 😀 😀 Ti čuměli a smáli se a jeden řekl-noo vidiš-já jsem ti to říkal,že je těhotná- druhému kolegovi....Jsem mu říkala,že je jak nějaká stařenka, které to poznají🙂
Joo já budu mít nervy až do porodu-to je jasné. Chlapi to tak neberou.

vysocanka
26. bře 2010

jojo takze jsi defakto musela s pravdou ven, tak aspon te tam tedka Pajisku nebude nikdo zlobit 🙂 😀

pajka00
26. bře 2010

Jo,přestali na mě bafat blbouni......Dva měli takovou oblíbenou zábavu, protože věděli, že jsem lekavá a vždycky zařvu.....Tak už mám klid🙂 Vždycky jsem jen zařvala ty kreténe nebo debile...a ostatní to hrozně bavilo....jak puberťáci. Přitom spolu děláme všichni už 8 let-tak by je to mohlo přestat bavit...

vysocanka
26. bře 2010

ja sem taky desne lekava a jeste lechtivá

pajka00
26. bře 2010

Jo lechtivá jsem taky příšerně🙂 to nesnáším přímo, když mě někdo lechtá..fuj

pajka00
26. bře 2010

Našla jsem pěkné stránky - i s fotkama🙂
http://www.maminkam.cz/tehotenstvi/vyvoj-plodu-...

pajka00
26. bře 2010

A mrkněte úplně dolů na stránku- video.....skvělá animace a nejlepší je poslední Girl of boy 😀

broukb
26. bře 2010

Pájko moc pěkné 😀

tulanek
autor
26. bře 2010

Ahoooj holky 🙂
Ebony mooooc gratuluju a preju ti,at je i nadale vse v poradku a muzete si jen a jen uzivat tehulovani 😀

Vas holky mooooc zdravim 🙂 🙂
Tak jsme se vratili z kontroly a prvni navstevy u kamradky,ktera bydli hned u gyn a ma ani ne mesicniho bobicka Jiricka,dostali jsme od ni dvoje prdacky tehu kalhoty,tricenko a tehu knizku 🙂 domu nas odvezl Tulanek 🙂 ale ten pocit byt svobodne venku,byl uuuuzasnej 🙂 miminka maji kazdy 2,5cm a videla jsem poprve nozicky arucicky,uz nevpyadali jak cervicci,byla jsem uplne mimo z toho 😀 😀 fotku mame,ale nevim,jak ji sem nacpat no,pac nemam nic cim bych to dostala do pocitace,jedine to zkusim vyfotit fotakem 😀 Mame prukajdu a prvni termin 21.10 a druhy 29.10 takze si tam hezky necham toho 25.10 to je tak mezi 😀 zacinam dneskem 10tt presne....

suzanna
26. bře 2010

pajko driv jsme si takhle nic precist nemohli co,kdyz jsme byli tehu, ted toho clovek najde ,ale je to parada 🙂

pajka00
26. bře 2010

Jo přesně tak.....dřív jsi netušila jak to vypadá a nic.....teď jsou vymoženosti-úžasné.
Tuly-tak super-to už jsou chlapiska🙂)nebo děvčiska-veliké🙂)Já jsem zvědavá na pondělí,comi řekne Dr.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru