• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

My holky těhulky z "Čekání na IVF" :)

16. října 2012 
třeba se budu moci zachvilku sem přidat :slight_smile:
30. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzi hradí, ake injekce si musím zaplatit sama, já myslím, že i holky si je platily, nebo ne?
30. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě proto je mi jedno, jestli to bude holka nebo kluk, protože mám obojí. Kdybych měla 3 holky, taky bych byla zvědavá:slight_smile:
A prďošek bude stejně ze začátku s náma v ložnici, takže pokojíček zařizovat zatím nebudeme.
Peci mě injekce stály asi 3000, protože jsem měla jednu denně....až pozděj jsem měla dvě-jednu do břicha a jednu do stehna....ale jinak nás to přišlo na 25tisíc asi.
30. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak to jo...jasne,ze s ek nam pridas. :wink:
Holky co vite o tom,ze kdyz jste tehu a mate kocku? Ja cetla,ze je to nebezpecne.Ptam se, protoze moje sousedka odjizdi v kvetnu na 14 dni na dovcu a ja se ji prave vzdycky o tu kocku staram,ale ted se mi moc nechce ,kdyz jsem tehu a manza ten byl na me nastvanej,ze zadny riziko kvuli jeji kocce teda riskovat nebudem,lae me je blby ji rict ne,tak nevim asi se dnes zeptam svyho gyn.
30. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajka mi si ho taky nechame takove 3-4 mesice u nas v loznici...manzovi se to ze zacatku nelibilo,protoze tady to neni normalni jako v CR ,ale ja trvam proste na svem a my ten pokojicek musime vymalovat nebo tapetu to jeste nevim a nehci,aby manza delal takovy veci az bude maly ,chci to mit hotovy a pak uz jen prestehovat nabytek....a hlavne pred porodem ti to sem chodi kontrolovta jestli mas pro dite vse pripravene...des proste
30. bře 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky přenáší toxoplazmózu a když ji chytne těhotná-může porodit mrtvé dítě....být tebou-tak to neriskuju,protože oni to přenáší trusem...stejně jako králíci...Tak radši sousedce řekni, že ne..
Já si určitě nechám mimčo u sebe-vždycky jsem si je nechávala, až než šli do své postele....protože jsem nemusela nikam v noci vstávat, stačilo jen natáhnout ruku..prostě tak, aby člověk v noci udělal co nejmíň pohybů. Protože moje děti obě v noci se budily tak 10x a kdybych měla pokaždé jít do vedlejšího pokoje, tak bych se nechodila:slight_smile:
30. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzi- hrozí toxoplazmoza, já bych to nedělala, je ro opravdu nebezpečné
30. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky za nazory.Ja ji dnes pujdu rict,ze to bouzel nejde.Manza byl na ni pekne nasra....j ze si vubec dovolila se me na neco takoveho zeptat a zadat po me,kdyz jsme tehu a vi jak tezce jsme k tomu miminku prisli a chtel tam hned na ni jit...tak tam dneska zajdeme spolu a rekneme jim to.A nepujdu teda radsi ani dovnitr :confused:
30. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzi-opravdu to nestojí za to, je to svinstvo
30. bře 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky ty kralici my mame jednoho kralika,ale ten je proti te toxoplazmoze ockovany a ja teda k nemu nechodim,ale dcera jo...mame ho venku.Fuj to jsou veci teda.
30. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a at se treba sousedka nastve fakt je to nase dite a kvuli ni nic riskovat nebudu...cim vic o tom premyslim dostavam na ni take vztek,ze se me vubec na to zepatala urcite musi vedet,ze je to nebezpecne.....
30. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono se to přenáší trusem, ale třeba záděrem....Nepřenáší se to dýcháním, ale třeba sáhneš do hlíny, bude tam trus kočky, ty budeš mít záděr nebo si pak promneš oko a takovým způsobem. Takže to není zas tak vysoce nakažlivé, ale pokud ji budeš hlídat, tak risk to je. To bys musela mít rukavice a dávat velký pozor a určitě ti to nestojí za to.
30. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to lidi ani vědět nemusí-bohužel.....důležité je, že to víš ty:slight_smile:
30. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajka urcite to vedela protoze se zeptala takhle: troufas si ted hlidat Beuty? Me to bouzel doslo az potom....rekla jsem,ze najist ji dam,ale ten hovnotrus uklizet nebudu,ze se zeptam manzi...a manza mi rekl a pak to prinesu domu ja ...no a pak rekl,ze teda v zadne m pripade NE. Je to proste dilema ja jsem takovy trdlo totiz ,ze me je blby rict ne.
30. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a to se vztahuje i na zakrslý králíky??když ho mám doma tak to neměl kde chytit ne?? :confused:
30. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
brouku-já nejsem vůbec odborník na zvířata-právě naopak,zvířata nemusím.Náhodou jsem kdysi před léty viděla o tom dokument...tak si to pamatuju. myslím si ale, že jestli ho máš doma od mala, tak by to mělo být OK,ale pro jistotu,bych mu bobky uklízela v rukavicích....tím nic nezkazíš:slight_smile:
30. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže brouku-jestli se nechystáš svého králíka sníst-tak je to oK :grinning:
30. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajka no ja jsem na to taky myslela,ze kdyz ho nesni ,tak v pohode :grinning: ale ty rukavice bych si urcite brala.
30. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak je to tady. Mrcha červená už přišla a od zítra začínám stimulovat. Mám malé balení Menopuru, tak že doufám, že bude všechno ok a co nejdřív dojde k OPU. :slight_smile:
30. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsme zdravy a krasny :grinning: UTZ dopadl na 1* :slight_smile:
30. bře 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzíííííííí vy jste krásný, teda to je fotomodel to je bomba..a co že jsi to říkala??že by tam byl pinďa :grinning: :grinning: já mám za tebe takovou radost!!!Svělé jen tak dál :wink:
Kacmeli držim palce ať se stimulka daří co nejlépe a ať máš pěknou úrodičku. :wink:
30. bře 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
broucku jukni mi do nastaveni a hned uvidis co melo mezi nozickama :grinning: Holky ja se tam stestim fakt rozplakala,ze sem nemohla ani dychat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
broukb:
Děkuju! Už bych měla // :slight_smile:
30. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem napsat už abych měla // :grinning:
30. bře 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi já vím, koukala jsem se ti do albíčka na přímej důkaz :grinning: :grinning: mám fakt obrovskou radost!
30. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam taky radost :dizzy_face:
30. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko-suzy super:slight_smile:moc ti gratuluju k takovému krasavci a nedivím se, že jsi byla tak šťastná.....kdybych já to už měla za sebou.... :frowning2: Jsou mu krásně vidět žebra...ale žádného pinďourka jsem neviděla :grinning:
31. bře 2010 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek