My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

suzanna
15. dub 2010

Tak jsem zase vlezla na tu internetovou stranku H&M a zase jsem si objednala tehu kalhoty (mam je v albumu) a par veci jeste pro prcka...lepsi tam nelezt 😀

pajka00
15. dub 2010

Kalhoty vypadají zajímavě....no a ty věci na prďocha jsou super...je to hrozně roztomilé ty oblečky všechny.

suzanna
15. dub 2010

Jo ty kalhoty budou hlavne pak az bude tepleji pohodlne je to jakasi teplakovina...No prave,vcera jsem ukazovala sousedce co uz vsechno mam a ona ty toho mas uz nic nekupuj vzdyt ti z toho hned vyroste....kdyz clovek neco vidi a proste neodola. 😅 Kdy zacnes ty nakupovat uz bys mohla ja jsem zacala taky po tom NT pak je toho moc najednou...

pajka00
15. dub 2010

Já vím🙂 jaksi nevím co...kamarádka mi slíbila hromadu věcí po klukách-ale to bude spíš na doma a na spaní..., dostala jsem pár bodýček už.....jedno jsem si koupila 😀 , postýlku mám u ségry-ještě po mých dětech, proutěný koš po příteli na půdě u rodičů, kočárek se koupí samozřejmě posléze, fusak ovčí mám taky schovaný, zavinovačku, no a oblečení začnu asi pomaličku když něco uvidím...počád si to jaksi nepřipouštím, že bych už měla 😀

vysocanka
15. dub 2010

Ahoj Zuzi ty gatě sou super, moc se mi libi.
Na kolik cca vyjdou?
Zdravim vsechny ostatni holčiny tady
za chvili mi prijde kamoska s dvouletyma dvojcatkama tak sem na to zvedava 😎

pecicka
15. dub 2010

ahoj holky, jdu vás všechny pozdravit a jsem ráda, že jste všechny v pohodě i s mimiškama 🙂 moc na vás myslím 🙂 🙂

vysocanka
15. dub 2010

ahoj Peci jak se dari tobe?

pecicka
15. dub 2010

ahoj vysočanko, jo dobře, píchám a zítra jdu na utz, tak snad budou jen dobré zprávičky, kdyby všechno dobře dopadlo, jak si doktor představuje, tak bych příští středu jela na OPU 🙂 tak věřím 🙂 🙂

vysocanka
15. dub 2010

jupí to je báječná zpráva. tak budu moc drzet pesti!!!!! urcite napis jak jsi dopadla.

pecicka
15. dub 2010

neboj, hned jak dojedu z utz, tak vám pisnu, jak jsem dopadla 🙂

vysocanka
15. dub 2010

😵 😵 😵

pecicka
15. dub 2010

holky, víte co jsem se chtěla zeptat, když beru to calibrum baby plan měla bych k tomu ještě brát kyselinou listovou nebo stačí ta dávka, co je obsažena v tom?

pajka00
15. dub 2010

Já jsem brala jen ten calibrum...ona tam ta listovka je jako denní dávka...tak jsem si říkala,že to stačí.

vysocanka
15. dub 2010

Ja si taky myslim ze brat oboji je zbytečné, i mi to tak rikal dr.

pecicka
15. dub 2010

tak super, děkuji, já beru to calibrum od prvního pokusu nepřerušovaně, tak věřím, že to bude dobrý
paji zdravím tebe i mimiška, pohad za mě bříško 🙂

ebony222
15. dub 2010

Ahoj holky, tak jsem byla vcera na kontrole a utz a vsechno je vporadku, mam hroznou radost 😵 Sice jsme o dost mensi nez ti vasi macci, ale rosteme podle planu. Vcera jsem byla 8+0 a mimi ma 1.6 cm. Bylo to krasne, takove male nic a ma to malinke rucicky a nozicky, no neuveritelne 😀

vysocanka
15. dub 2010

Krásný pocit vid videt mimi 🙂 oni jsou v tom osmem jako medvidci 🙂 😠 😅 😵

broukb
15. dub 2010

Ahoj kočinky 😉
Tak já teda nakupuju o 106 😀 na mimibazárku, už vám to sem ani nedávám, abyste mě nepomlouvali, že jsem blázen 😀 Zas to beru, že lepší postupně jen vybraný věcičky co se mi líbí, než to pak honit na poslední chvíli a brát i věci co nejsou presně to co chci.A aspoň mě to nezruinuje najednou 😅 později se budou kupovat ty velký věci, tak pak nebudu muset utrácet za hadry 🤐
Suzi ty kalhoty jsou naprosto úžasný a věci na malýho taky 🙂 já se v tom tak ráda hrabu 😀
Peci taky na tebe moc myslim a těšim se na pozitivní zprávy, jo a taky si myslim, že calibrum stačí.
Pájko my máme vybraný zatim jen holčičky vede Vanesa, Nataly z kluků mě se líbí Oliver,ale ten navždy zůstane jen můj sen, páč manžel ho nezkousne, zrovna tak on by chtěl Alexe a toho zas nezkousnu já 😝 tak zatim vede Danny a Tommy 😀 na to jsem přišla včera. 'Máme cizí příjmení, tak si můžeme dovolit cizí jména 😉

pajka00
15. dub 2010

Díky Peci🙂 No jsem na tebe zvědavá, tak to snad bude vše OK🙂
Ebony-je to paráda, dívat se na své dítě,že? Bych chtěla každý den🙂) Už se těším v pondělí k Dr. a doufám,že mi udělá UTZ.

broukb
15. dub 2010

jééé Ebony jsem ráda, že jste v pořádku 😉 je to nádhera co? já se těšim na každej utz jak malá 😀

pajka00
15. dub 2010

Brouku..to já mám pro holčičku Stela.....a pro kluka nevím...absolutně netuším, protože se mi nic nelíbí... A protože máme úplně to nejobyčejnější české příjmení, tak k tomu musíš dát normální české jméno. možná Matyáš nebo Matouš...nevím fakt....to bude ještě problém. Miláček chce Huberta 😀 Hubert dobrý.....ale umíte si představit malinkaté miminko a říkat mu HUBERTE🙂)

ebony222
15. dub 2010

Jo, je to super pocit, no dalsi utz je az za 14 dni. Taky uz jsme premysleli nad jmenama. Pro holcicku by se nam libila Barborka nebo Dominika, ale pro chlapecky je tezke, taky se mi nic moc nelibi. Snad Dominik, nebo Daniel, ale to se spatne zdrobnuje. No jeste na to mame dost casu 😉

suzanna
15. dub 2010

Holkyja se natahla na gauc a usnula jsem a vy jste toho tolik nakecaly 😀
vysocanko ty kalhoty stoji €14.50 takze na prepocet je to myslim necele 400,-kc jak rikam maji super ceny.
pajka no clovek si to nepripousti,ale ja myslim,ze za ten mesic az se ti poradne vyvali bricho pujdes taky nakupovat.A jak jsi psala o te zavinovacce tak ja o no premyslim take,ale videla jsme,ze ted delaji takovou jinou a moc uz to prave nevidim,ze davaji ty mimina do zavinovacek tak nevim co si poridit.
peci tak na zitra na UTZ drzim mooc palecky at mas hooodne foliku 😵
ebony 1,6 je parada v 8 tt ja mela v 8+4 1,92 tak to to jeste dozene 🙂
brouku nakupujes v mini bazarku tady na koniku??

pajka00
15. dub 2010

No já mám takovou tu krásnou babičkovskou zavinovačku s kanýrama vyztuženýma nití-to se tenkrát ještě hodně nosilo a hlavně tady ve městě to nikdo neměl....ručně dělané a obšívané ty dírky na konci.....a všem se to hrozně líbilo i cizí lidi mě zastavovali kolikrát 😀 Ale nevím, jestli se to ještě nosí, nebo koupit jen tu frk frk zavinovačku dekovou...

suzanna
15. dub 2010

no ja prave myslela,ze uz se to nepouziva nikde jsme to zatim nevidela a puvodne jsme si ji chtela taky koupit.Ja mela na holky taky takovy krasny a vse je fuc 😒 ja myslim tuhle zavinovaci deku,ze se ted pouziva,ale je teda draha ...viz.obrazek.

suzanna
15. dub 2010

Ted jsem nasla peknou site s tema zavinovackama a maji i s kanyrama 🙂
http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/zavinovacky/

ebony222
15. dub 2010

No Suzanno, ty ted jsou. Ja jsem si zakazala cokoliv kupovat pred koncem 3. mesice, ale tohle si ulozim a pak koupim. Snad to bude prakticke

suzanna
15. dub 2010

ebony ted na to koukam a maji tam toho teda....asi si neco vyberu a zavolam tatinkovi jestli to koupi pro vnoucka 😀 protoze do zahranici neposilaji...

pajka00
15. dub 2010

Jo zavinovačky krásné...taky některé pěkně drahé....tak právě nevím, jestli si mám nechat naškrobit tu co mám, nebo koupit něco takového...chjo.

suzanna
15. dub 2010

jo rikas pajka drahy tak me tady vyjde na prepocet na 2000,-kc takze vecer zavolam ,pak objednam a necham si to nasima poslat postou a je vyreseno 😀 a mam to levne 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru