My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

vysocanka
13. kvě 2010

35 neni starsi kus 🙂 a to je tvoje prvni miminko?

spark
13. kvě 2010

Před dvěma roky jsem potratila v 8.týdnu a pak to nešlo,tak jsme vyrazili na IVf a po 10 měsících to vyšlo. Takže první a asi poslední)) 🙂 Snad to dopadne dobře. 🙂

vysocanka
13. kvě 2010

Ja doufam, ze to nejhorsi a nekritictejsi obdobi je uz snad za námi...

suzanna
13. kvě 2010

spark vitej 🙂 tak dalsi chlapecek 🙂 to je parada 🙂

spark
13. kvě 2010

díky suzan 🙂 máš pěkný holky!!

spark
13. kvě 2010

Víte co dělam celé dopoledne? Hraju na hry.cz poker 😎 ! Doufam,že to mimčo to neví!!

suzanna
13. kvě 2010

spark taky diky 🙂
Myslim,ze 35 je jeste skvely vek, tak proc myslis,ze je to tve posledni mimco??

spark
13. kvě 2010

No nemáme žádné mrazáčky,tak nevím....ještě uvidím.

suzanna
13. kvě 2010

Ja taky travim spousta casu za PC nejvic na facebooku a chatuju s kamoskama 😀

pajka00
13. kvě 2010

Je nás tu víc starších kusů a mám obavy, že já jsem nejstarší 😉 Třeba vám to pak půjde přirozeně, ani nebudeš vědět🙂 Ale pro začátek jedno stačí🙂 Tak jasné, jestli jsi šla na plodovku, tak to chápu. Já jsem byla ve 13.týdnu na krvi + podrobném UTZ-screening, který zjistí vady či nevady a pak teprve doporučí nebo nedoporučí plodovku...no a teď mě to znovu čeká ve 20.týdnu.

spark
13. kvě 2010

me nic nedoporučovali...prostě první mimčo,35 let,IVF......mazej na plodovku)) 🙂

vysocanka
13. kvě 2010

Spark podle ty fotky vypadas mladounce, myslim ze klido pak bys jeste jedno miminko mohla mit 🙂

spark
13. kvě 2010

Vysocanka..no díky,ale to je jen fotka. Hormony a první 4 mesíce udelali své)) 🙂 no a dost nám chutná turistická pomazánka a bílé rohlíky..tak to taky přidalo 😀

vysocanka
13. kvě 2010

jojo to mi povídej ja sem jak parní válec a o prsou radeji pomlcím :(

anty
13. kvě 2010

Ahojky, omlouvám se, že Vám sem lezu, ale chci se zeptat, kolik jste přibraly asi tak do čtvrtého měsíce. Já jsem pořád nepřibírala a teď jsem přibrala během 14 dní 2 kila a doktor mi dnes vyhrožoval, že jestli to tak půjde dál, že mi navrhuje hospitalizaci. Je pravda, že mám trochu vyšší tlak 140/75, ale ten mám pořád stejný, tak nevím, poradíte.

spark
13. kvě 2010

Hele ženy a co kočárky? Už máte jasno? Já teda netuším jaký mám koupit. Starý nový drahý levný s otáčecíma kolečkama nebo ne.........každej radí něco jiného.A pak se bojim že koupim drahý kočár a on bude sice pěkný,ale nekvalitní))

spark
13. kvě 2010

Anty..já jsem za 4 mesíce přibrala 6kg. Ale svaluju to na hormony))) 😎

vysocanka
13. kvě 2010

ja zatim kocarek necham otevreny. Myslim ze je casik ja sem takova poverciva. Nerikam ze jsem se nekoukala ale zatim to neresim az tolik 🙂

spark
13. kvě 2010

Vys..to chápu..první dupačky jsem koupila až po výsledcích z genetiky. Chtěla jsem se zaptat..cvičíte někdo?

vysocanka
13. kvě 2010

zatim nee ale pristi tyden jdu s kamaradkou poprve. 🙂 tak semm zvedava

anty
13. kvě 2010

Spark díky, myslím si, že to neovlivním. Navíc když se nenajím, tak je mi špatně.

pajka00
13. kvě 2010

Anty...dr.to přehání ne? Já jsem do teď přibrala 4kg....a doktorka je úplně v pohodě,tak nechápu,co jančí....no chlap.
Necvičím a nechce se mi a neřeším to🙂 Cvičit asi budu až po🙂)

pajka00
13. kvě 2010

Kočárek už máme vybraný, ještě si s ním chci zajezdit v obchodě, jak bude do ruky...ale jinak je asi rozhodnuto.Dokonce jsem potkala paní s takovým kočárkem,tak jsem se jí ptala a moc ho chválila...tak jsem ráda🙂
http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/ABC-... ještě není rozhodnutá....ale určitě tmavá.

spark
13. kvě 2010

Já bych se na cvičení taky vyprdla,ale mě tak strašně bolí záda,že se v noci budím a doktor mi cvičit zakázal. Až prý od 25.týdne. 😠

pajka00
13. kvě 2010

http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/ABC-...
ten přechozí odkaz nefunguje nebo co

suzanna
13. kvě 2010

Nam kocarek privezou pristi tyden mam ho v albumu 😉
ja ani nevim kolik jsem pribrala do 4 mesicu,ale uz mam 10 kg nahore teda to bylo 14 dni zpet 😕 zitra se zvazim,protoze to musim rano jiste chapete 😀 a dam vedet 😉

broukb
13. kvě 2010

Ahoj holky, teda nám se to tu rozrostlo...vítejte kočiny 😀
Vys hned jak si poslechneš mimi, tak dej vědět...já byla dnes dopolko nějakej měkkejš a když jsem poslouchala srdíčka, tak jsem u toho řvala jak želva 😀 dneska byly strašně krásně slyšet.
Spark, já tady ještě za celou dobu na týhle diskuzi nezaznamenala žádný starší kus 😀 , že jo holky. Jinak máš teda ukázkového chlapečka..my jdeme taky v úterý na ten utz v 17. týdnu, tak doufáme, že budeme takle hezky vidět. A se jménem se na ostatní vykašli, my chceme Vanessku a ostatní nám říkají, že jí budou říkat vanička...a tak i kdyby se stavěli na hlavu, tak to Vanessa bude a hotovo!
Anty ty máš dr. nějakýho blbečka ne?? já mám 4kila na hoře a z toho 3 za poslední měsíc a nikdo mi neřekl vůbec nic, naopak, byli jsme pochválený, že celkově to je super. Takže si to vůbec neber a papkej, ono taky mimi stojí nějakou energii a tu musíš dozobat jídlem 😉
Jinak já cvičit nechodím a ani nebudu, nebo to zatím nemám v plánu...stejně bych moc neměla a navíc vycvičim to, až budou prďolkové na světě 😝 teda jsem na sebe zvědavá, ale slíbila jsem si to. No ale zádíčka mě bolej pěkně už teď, tak jsem zvědavá jak to ještě ty 4 měsíce přežiju.
Suzi ty nám tu svatosvatě slíbíš, že už budeš vytírat jen novym mopíkem a už si nikde nebudeš klekat!

pajka00
13. kvě 2010

Suzy tak nakonec černo oranžový jo?🙂 Ten se mi taky líbí....ale uvažuju buď ten nebo se šedým nebo celý černý-ještě uvidíme.Jsem ráda,že jsem ti dala typ, který se ti líbil🙂 Já váhu doma nemám a tak jsem vždycky v šoku,kolik vážím u Dr.

suzanna
13. kvě 2010

pajka vzdyt jsem to psala uz pred 14 dny,ze diky za typ 😉 ze jsme si s nim zajezdili uz i v obchode, ale ze tam stal €499,- a pres net jsme ho objednali za € 399,- 😉 Ja jsem se uz 14 nevazila nejak se bojim 😕 😀 ale co ,pak holt budu makat..hlavne ,ze se maly ma dobre a pribira i on 🙂

suzanna
13. kvě 2010

broucku ,no uz me to poucilo takze dnes vse delal manzel 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru