My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

suzanna
17. kvě 2010

ja mam ted naky divoky sny 😀 dneska se mi zdalo o ty porodni babe,ze mi pichala hormonalni injekce 😀
vcera pred spanim sem si totiz manzovi desne stezovala jak mi to bude vadit nekdo cizi v dome se s tim nejak nemuzu smirit...zlaty Cechy!!!

pajka00
17. kvě 2010

no mně se zdálo,že dcera je těhotná, měla jít do druhého ročníku a já jsem řešila, že by šla na potrat, že přece nemůže chodit do školy a kojit a že já budu mít svoje mimčo a dvě teda by byly jak dvojčata...a tak jsem zjiš´tovala, do kterého týdne může jít na potrat.....tak kravina zas....jsem se vzbudila a jak jsem byla ráda, že není 😀 😀

suzanna
17. kvě 2010

pajka tak to je teda taky dobryyy 😀

pajka00
17. kvě 2010

ti říkám,že s těma snama ti můžu konkurovat,zdávají se mi stejné kraviny jako tobě🙂 je to děs,kolegyně mi závidí,protože já skoro denně jí vykládám,co se mi zdálo a ona přijde jednou za půl roku nadšená,že si pamatuje sen🙂 Ale není co závidět,než takové nesmysly,radši nic.

pecicka
17. kvě 2010

ahoj paji 🙂
já jsem byla v pítek na utz a byla jsem poprvé překvapena, protože jsem měla 4folíky a jeden malý.....tak zítra jdu znovu na utz a jestli bude všechno oki, tak ve čtvrtek opu 🙂

pecicka
17. kvě 2010

ahoj suzzi 🙂
a jinak zdravím všechny holky 🙂

pajka00
17. kvě 2010

Super peci🙂4 vajíčka nádhera....z toho musí aspoň 2 být výstavní-to stačí a pak už jenom, aby se uchytily. No ve čtvrtek na tebe budu myslet.

antoaneta
17. kvě 2010

Ahoj holky!
Tak tu máme zase pracovní týden. Nevím jak Vám, ale ikdyž byl upršenej, tak mě ten víkend nějak rychle utekl. No co už.
Jinak v pátek jsem byla na tom hnusavém tripl testu. A tento pátek si mám volat o výsledky. No svírá se mi žaludek, jen si na to vzpomenu. Tak snad.....uvidíme.
🙂 Pecicko: Gratuluju, tak to je hrozně fajn, teď ještě aby vydržely!!! Bylo by super, kdyby se k nim přidalo i to malý. Věřím že teď ta úrodička bude stát za to.
🙂 Paji, i tobě gratuluji k výsledkům. Jak ti je závidím. Po tom odběru se mi udělala pěkná modřina. Kdyby byla alespoň k čemu. A že ti neřekli, žádná čísla, že? To ale asi není nutný, když je to v pořádku, tak je to prostě v pořádku.
🙂 Kacmelinko, tvůj příběh je hrozný. Je mi to líto. Určitě se nenechte odradit od té stížnosti. A trvala bych i na vrácení peněz za ten pokus! Nebo minimálně na částečném vrácení. Já sama mám takový jeden odstrašující zážitek z nemocnice, kdy jsem po banální operaci, po které mě slibovali po dvou dnech jít domů, jsem tam byla přes měsíc a vrátila jsem se ještě o jeden vejcovod lehčí. Do teď lituji, že jsem nemocnici nežalovala. V té své bolesti a trápení, jsem se k tomu nechtěla vracet a připomínat si to a pak už bylo pozdě. A to na všechno. I na odvahu. Takže určitě to tak nenech!!!! Už kvůli těm ostatním, kteří tam s důvěrou přijdou.
Ty se teď drž a obklopuj se hezkými věcmi, hodnými lidmy a přáteli. Na lázních si trvej!!! Františkovy lázně jsou určitě dobrá volba. Já měla ale také výbornou zkušenost s lázněmi v Klimkovicích. Na ženské problémy a plodnost jsou tam odborníci! Takže ať ty, nebo ty, nebo jakýkoliv jiný, určitě ti jen a jen prospějí!
🙂 Zdravím všechny ostatní těhulinky! Broučka, Vysočanku, Tulánečka, Suzzy, ZLucku, ....a všechny ostatní na které jsem zapomněla 😕 A taky zdravím a vítám všechny nové holčičky!!!

kacmelina
17. kvě 2010

Antoaneta:
Já vzhledem k tomu, že to není můj první špatný zážitek s doktory už nějak nikomu z nich nevěřím. Do lázní pojedu. Stehy mi vyndají ve středu a za týden mám jít ke svému gynekologovi na kontrolu po operaci. Ten mi napíše lázně snad. Jinak promářka po operaci říkala, že žádné IVF potřebovat nebudu a že to prý půjde samo, tak uvidíme 🙂

pajka00
18. kvě 2010

Ahoj holky, antoanet tak držím palce, ať je vše OK. Tobě řeknou výsledky už za týden?Mně až za 14 dní, tak to máš fajn.Taky jsem měla obavy o výsledek, přece jenom, výsledky tripl testů bývají často zkreslené.....no mojí Dr.,když čekala ve 40ti letech mimčo, řekli výsledek 1/2...takže fakt žádná sláva.....naštěstí je holčička úplně v pořádku. Sestra mi žádná čísla neřekla, ale mně stačilo, když jsem slyšela, všechno v pořádku🙂 Další vědět ani nepotřebuju. Uvidíme jak to dopadne na UTZ screeningu, když se to dá dohromady s krví, ale věřím, že dobře🙂 Malý sebou mrská, občas se natlačí do levého rohu dole a pěkně to tlačí. Včera jsem měla břicho úplně zdeformované, jak tam ležel v koutku.

suzanna
18. kvě 2010

antoanet taky drzim palecky at ti dobre dopadnou vysledky 😉
pajka uvidis ,ze ten UTZ ve 20 tt bude jen krasny zazitek.Fakt nebudes chtit vedet co to je??

pajka00
18. kvě 2010

😀 No Suzy...já ne, ale protože přítel je hrozně zvědavý, asi se to chtě nechtě dozvím🙂)

broukb
18. kvě 2010

Ahoj kočky,
tak mi dneska mažem na utz a na výsledek triplů, takže už jsem taky trochu nervozní 😖 , ale věřim, že to bude ok a že se konečně dozvíme co jsou naši drobečkové 😵 Já úplně vidim, že se naschvál otočej a smůla 😀 zatímco Pájky malošek se k nim bude točit jenom nožičkama tak aby to bylo krásně vidět 😀 Přesně tak to měla kamarádka ta to strašně chtěla věděta a malej se ukázal ž měsíc před porodem a druhá to nechtěla vědět a všichni se jí furt ptali,jestli to fakt nechce říct, že je to krásně vidět 😀
Antoanet tobě držím palečky ať se v pátek dovíš jen samé dobré zprávy a byla to poslední chmura v celém těhu 😉
Páji já už taky poznám kde je mimís natlačenej, jen ta berušinka moje malinkatá je pořád nacpaná dole tak mám strach, že má málo místa 😔 ale oni nám to dneska poví.
Jo jinak holky mám novou kámošku a té řekli na utz v 16.týdnu!!! že čeká trojčátka místo dvojčat..předtím prostě ty dva toho třetího zakrývali.Hustý co?? a ještě k tomu jsou jednovajky a navíc přirozeně....to mi připadá fakt drsný 😀

vysocanka
18. kvě 2010

Broucku no vidis to treba se dozvis dneska taky takovou potesujici zpravicku🙂)))))))))))))))))))) ne delam si srandu 🙂
Napis co utz. Myslim na tebe.

spark
18. kvě 2010

Kacmelina...prečetla jsem si tvůj děsný zážitek a je mi to líto. 😢 Určitě to tomu Caru nenechte projít jen tak 😨 Přeji ti,at je ti lépe.

pajka00
18. kvě 2010

Brouku tak držím palce,ale věřím,že bude vše OK. No tak to je bomba ze dvou najednou tři...ale neboj, to jsou vyjímky,takže tobě se to nestane.....🙂 No jsem zvědavá,co ti řeknou....fakt myslíš holka a kluk?To by bylo asi nejlepší🙂
Holky u nás jsou už záplavy..je to děs...Naštěstí přímo u nás ne, ale už tady byly v roce 1997 a zase se nebezpečně zvedá řeka,všichni kolem vyklízí sklepy a co je dole dávají nahoru. Naši šéfové jsou odjetí v chorvatsku a volali, at předejdeme ztrátám....tak špekulujeme, co dělat🙂 Jediné co,jsme dali šéfovy židle v kanclu na stůl🙂) Ze mě si dělají srandu,že mě jako těhotnou zvednou na plošinu a kolegyně chce zachraňovat šanony,tak tu posadí vedle mě a zvednou do 2 metrů🙂)vtipálci.

suzanna
18. kvě 2010

broucku tak tfuj tfuj tfuj at je vse o.k. 😉 jsem napnuta co to bude ,jestli parecek bude to parada 😵
pajka tak doufam,ze nam to taky reknes 🙂 ja tipuju kluka !

kacmelina
18. kvě 2010

Spark:
Je to strašný. Určitě to tak nenecháme, už kvůli ostatním. Děkuju 🙂

pajka00
18. kvě 2010

Suzy,kdybych se to náhodou dozvěděla,tak vám tady bych to řekla....v okolí a rodině určitě ne, ale Vám ano🙂 Tak uvidíme 31.5. jak pojedeme, co řeknou.

broukb
18. kvě 2010

Tak koťata jsme zpátky...triply vyšli na jedničku,miminka jsou naprosto nádherná a zdravá. Dokonce opět odpovídají o týden větší 😉 Nemáme vadu srdce, ani roštěp rtu, viděli jsme pusinky do detailu. Jedno má pršáček po mamince, ale pusinku s plnými rtíky po tatínkovi a druhý je zatim neutrální v podobě. Jo a aky už maminka ví co jsme 😀 a neví jestli vás má napínat .....

ebony222
18. kvě 2010

Ahoj, nenapinat! Ja jsem zvedava uz od rana a tipuju 2 holcicky 🙂

vysocanka
18. kvě 2010

Broucku nezlob nas a povidej

suzanna
18. kvě 2010

broucku dva kluci jako buci 😀

vysocanka
18. kvě 2010

Ty jedna vopicoooooooooooo nenapinej laskave 😝

antoaneta
18. kvě 2010

🙂 No broučku, ty seš ale vážně vopice! Tak šup sem s tím, ať můžeme obdivuhodně vzdychat! 😀 Jinak super, že se mimískům tak hezky daří že jsou i napřed! To je fakt super! Jde vydět že jim u tebe nic neschází!

Jo, jinak čau, holky! Děkuji za palce na pátek! Jojo je to super, že už za týden výsledky, taky jsem čučela, že tak brzy. Tak jen doufám, že nám neřeknou nic zlýho. Ten den v pátek máme odjíždět do Litomyšle na svatbu, tak bych nerada byla na tu sobotu ubečená.
🙂 no Páji, já tě měla za odolnější! Myslela jsem si že se mnou budeš držet basu a říct si to nenecháte! Holka holka, ty hormony s tebou ale mlátí, že si tak vyměkla? 😀
Jinak věř že ten ultrazvuk bude pro tebe už jen třešnička na dortu. Všechno u Vás bylo do teď dobrý, takže neboj, že by to mohlo být jinak! Věřím, že bude vše o.k. a miminko bude stoprocentně zdravý!

spark
18. kvě 2010

😝 tak kdo tam bydlí?? 🙂 🙂

vysocanka
18. kvě 2010

ty hade 🙂)))))))))))))))) 😎 😵 😅

broukb
18. kvě 2010

Tak teda tetky koníkajdy.....viděli jsme pindíka.......a taky kávový zrnko .... 😀 takže maminka měla pravdu a jsme krásnej páreček 😀 😀 omlouvám se za napínání pořád mi všichni volaj 😉

vysocanka
18. kvě 2010

to je bájoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😵 takhle napnuta sem jeste nikdy nebyla 🙂))))))))))))

suzanna
18. kvě 2010

broucku tak velikanska gratulace, to je parada 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru