My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pajka00
12. bře 2010

hned ze začátku stimulace mě bolely
suzy-já bych na něho mluvila už od narození....oni dokáží rozlišovat řeč... moje kamarádka bydlí v itálii a malý umí česky i německy-mluví na něho oběma jazyky..ve 3 letech se mu už třeba nebude chtít začínat...

pajka00
12. bře 2010

buď jí řekli, ať zavolá pozděj a nebo nemá dobré informace...je to o nervy-chuderka malá

tulanek
autor
12. bře 2010

Jee Suzie,vidis tomi vypadlo uplne,ja bych na nej taky mluvila csky od mala,jsi ceska,jsi,tak trochu vlastenectvi kujnaaa 😀 ja to mam s tema chutema takhle odpoledne,ze mam hlad,ale ubec na nic chut,to je pak prekerka....Taky jsem z Pecicky nervozni....

ratatooy
12. bře 2010

Holky co už máte děti.rodily jste některá cisařem?

pajka00
12. bře 2010

Já ne, rodila jsem přirozeně obě děti.
Jo..ona na něho mluvila česky a manžel německy-od narození a malý mluví oběma jazyky perfektně....a rozlišoval tím vlastně rodiče těmi jazyky.Samozřejmě,že když je doma manžel mluví všichni německy,ale když byla sama-tak česky..Malému jsou 4 roky a super.

tulanek
autor
12. bře 2010

No ten cisar by me taky zajimal,nevim nevim,mozna radsi vydrzim jizvu na brise,nez roztentočkovanej spodek 😅 Pajko,ja bych to tak taky delala,ale chapu Suzie,ze nekdy s tema chlapama je tezka domluva...

ratatooy
12. bře 2010

Tuli tak mě by jizva nevadila vůbec.ale ty třeba s dvojkama nebudeš rodit normálně.já bych chtěla ale jako astmatik asi nemám nárok bych se při tom udusila.to dýchání při porodu to si jenom zkusím a po čtyřech nádechů se dusím.

pajka00
12. bře 2010

jasně, s chlapama je někdy těžká diskuze-ale je to pro dobro dítěte🙂 ale je to samozřejmě na každém,jak si to udělá....my mluvíme jenom česky.....já spisovně,můj miláček po hanácky...takže to bude něco mezi🙂ale je to v podstatě fuk-česky,jak česky.
No...říkají, že porod normální je lepší než císař..nevím proč....že ta jizva je kolikrát problém-nemyslím krásy a já nevím co....ale pokud ti to ze zdravotních důvodů udělají, tak je to jasné...to je bez diskuzí. Já jsem o tom nikdy nepřemýšlela,prostě jsem přišla a porodila a bylo. ale známá rodila 2x na císaře,protože má vadu srdce.

suzanna
12. bře 2010

Ja taky porodila vsechny tri normalne.Myslim,ze je to fakt lepsi,teda pokud neni zadny zdravotni problem.Ted bych taky rada porodila normalne tak uvidime a samozrejmne bez nejakeho epiduralu pekne si to vychutnam 😀

tulanek
autor
12. bře 2010

ja jako nema strach z porodu jak z takovyho,ze to bude bolet a taaak,ale z toho,co mi tam dole zbyde za fašírku potom 😀 holky jak rikaj,ze jim vyleza od te doby konecnik nebo si ucvrkavaj,ze jim povolil sverac,z toho mam divnej pocit a nemluvim o tom siti,z toho mam teda lufta 🙂

ratatooy
12. bře 2010

Pajka ju ty to říkáš jak kdyby to nebyla žádná dřina.žádných 20hodin bolesti po pár vteřinách a tak.

suzanna
12. bře 2010

tuli me pri tretim porodu kravky sestry nenastrihli a cela jsme se potrhala pak jsme rikala uz nikdy rodit nejdu!!! 😀
Byla jsem na chvilku na prochajde v novych kalhotech, tak jsem si hned v nich vyfotila pupika ,fotku mam v albu 😉

tulanek
autor
12. bře 2010

😀 to uz jsou holky zkuseny 😀

tulanek
autor
12. bře 2010

Jeeeeeeeeeeeee ten je roztomilouckej!!!!!!!! 🙂 ja vam pak vyfotim nekdy myho pupika at se zasmejete,ajk muze zenska v 8tydnu vypadat 😀 no ja vim,ze je lepsi strihat,ale tyyyyy voe,ja prave kdyz si predstavim spojeni slova kuze+slovo strihat,tak to je proste dycky predstava 😀

ratatooy
12. bře 2010

Suzi no já kdybych měla rodit normálně tak budu dělat vše pro to aby mě nenastrihavali to už radši teď začnu s masaži hráze jsou na to speciální oleje a pak není ani nastrih potřeba.to šití si taky nedovedu představit.

suzanna
12. bře 2010

tuli me taky pripadalo,ze se mi po tech hormonech ze zacatku udelal spis spek nez brisko a ted uz mam takovych kil nahore se picnu pak budu drit ,abych to dala dolu...se tam dneska mrnous nejak smrdla se mu asi ty kalhoty nelibej 😅

pajka00
12. bře 2010

Tuly-to ti nepřijde...to je tam tak napjaté,že to fakt necítíš...mně nastříhávali při obou a dokonce jsme nedodrželi ani šestinedělí...hojí se to neskutečně rychle.Je sice fakt, že pár dní jsem nemohla normálně sedět-ale jinak v pohodě. Ten konečník mi začal vylízat už během těhotenství-díky zácpě....takže tomu porod moc nepomohl....Jo ratat....máš pravdu-nebylo to,že jsem přišla plk a bylo🙂) natrápila jsem se tam několik hodin a nebyla to žádná sranda...ale prostě-jinak to nejde.

pajka00
12. bře 2010

Suzy-než jsem si tu fotku zvětšila, tak jsem myslela,že to je zadek..a ono bříško 😀 Vypadá to moc hezky🙂
Joo...mně právě z džín lezou špeky horem....a přitom já jsem žádné neměla....

ratatooy
12. bře 2010

Suzi takovej pupik mám už teď i já a to jsi o dost napřed.jenže já budu mít taky asi o 30kg víc než ty.

broukb
12. bře 2010

Tulánku já mám pupíka jak normální ženský ve 4 měsíci, takže ti rozumim 😀

pampeliska36
12. bře 2010

ahojte holky!!!!!!
jsem tu jen na skok 😀 predstavte si, ze antoanet je tehotna!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀
cetla jsem to uplne naaaaaaahodou v jednom tematu 🙂

suzanna
12. bře 2010

pajka no mit takovou velkou prd..l tak nevim 😀 😀 😀 a ty hormony, no je to svinstvo,ale hlavne ,ze nam to pomohlo ke stesticku...

broukb
12. bře 2010

nekeceeej jak se jí to povedlo?? no to mám za ní radost 😀

pampeliska36
12. bře 2010

prirozene... mrknete sem... popisuje to tady:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

suzanna
12. bře 2010

rarat tak ja ti reknu,ze ja ho mela v 10 tt taky velkej a pak mi to nejak zacalo splaskavat...myslim fakt,ze je to tema hormonama...a taky zalezi jestli vecer nebo rano ja ho mam k veceru vetsi a rano mi pripada,ze zadnej pupik ani nemam se probudim a hned ho kontroluju.
tak antoanet je tehu a ani nam to neprisla sdelit ,tak ji gratulujeme moc 😵

ratatooy
12. bře 2010

Pampeli tak to je super.to musela stihnout ale přirozeně ne!

suzanna
12. bře 2010

Tak jsme si to precetla a mam z toho husinu.Ale je to parada ,ze se jim to povedlo 😵

pajka00
12. bře 2010

tak super-moc hezky to tam napsala-hlavně,ať je vše OK🙂
suzy-já mám ráno taky jen špek a večer už normálně regulérní břicho.....už i dcera včera říkala- no mami,ty máš břicho....
holky,co ta peci?

tulanek
autor
12. bře 2010

No ja jsem to cetla a uplne mi beha husina po celym clovekovi 🙂 to je nadhernyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!! 🙂 moc ji preju,aby bylo vse v poradku a miminek se ji drzel jako kliste!!!!!! 🙂 ja prave speky ubec nemam,mam jednolity brisko a Tulanek mi rika hrusticko 😀 no vsak ja se vyfotim a uvidite 😀 😀

ratatooy
12. bře 2010

To je krásné s tou antoanet.tuli už asi chrni.tak já se zatím loučím jdu si zacvičit ať ze mě není úplná knedla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru