• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

My holky těhulky z "Čekání na IVF" :)

16. října 2012 
hned ze začátku stimulace mě bolely
suzy-já bych na něho mluvila už od narození....oni dokáží rozlišovat řeč... moje kamarádka bydlí v itálii a malý umí česky i německy-mluví na něho oběma jazyky..ve 3 letech se mu už třeba nebude chtít začínat...
12. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
buď jí řekli, ať zavolá pozděj a nebo nemá dobré informace...je to o nervy-chuderka malá
12. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jee Suzie,vidis tomi vypadlo uplne,ja bych na nej taky mluvila csky od mala,jsi ceska,jsi,tak trochu vlastenectvi kujnaaa :grinning: ja to mam s tema chutema takhle odpoledne,ze mam hlad,ale ubec na nic chut,to je pak prekerka....Taky jsem z Pecicky nervozni....
12. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co už máte děti.rodily jste některá cisařem?
12. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ne, rodila jsem přirozeně obě děti.
Jo..ona na něho mluvila česky a manžel německy-od narození a malý mluví oběma jazyky perfektně....a rozlišoval tím vlastně rodiče těmi jazyky.Samozřejmě,že když je doma manžel mluví všichni německy,ale když byla sama-tak česky..Malému jsou 4 roky a super.
12. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ten cisar by me taky zajimal,nevim nevim,mozna radsi vydrzim jizvu na brise,nez roztentočkovanej spodek :sweat_smile: Pajko,ja bych to tak taky delala,ale chapu Suzie,ze nekdy s tema chlapama je tezka domluva...
12. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuli tak mě by jizva nevadila vůbec.ale ty třeba s dvojkama nebudeš rodit normálně.já bych chtěla ale jako astmatik asi nemám nárok bych se při tom udusila.to dýchání při porodu to si jenom zkusím a po čtyřech nádechů se dusím.
12. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, s chlapama je někdy těžká diskuze-ale je to pro dobro dítěte:slight_smile: ale je to samozřejmě na každém,jak si to udělá....my mluvíme jenom česky.....já spisovně,můj miláček po hanácky...takže to bude něco mezi:slight_smile:ale je to v podstatě fuk-česky,jak česky.
No...říkají, že porod normální je lepší než císař..nevím proč....že ta jizva je kolikrát problém-nemyslím krásy a já nevím co....ale pokud ti to ze zdravotních důvodů udělají, tak je to jasné...to je bez diskuzí. Já jsem o tom nikdy nepřemýšlela,prostě jsem přišla a porodila a bylo. ale známá rodila 2x na císaře,protože má vadu srdce.
12. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky porodila vsechny tri normalne.Myslim,ze je to fakt lepsi,teda pokud neni zadny zdravotni problem.Ted bych taky rada porodila normalne tak uvidime a samozrejmne bez nejakeho epiduralu pekne si to vychutnam :grinning:
12. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jako nema strach z porodu jak z takovyho,ze to bude bolet a taaak,ale z toho,co mi tam dole zbyde za fašírku potom :grinning: holky jak rikaj,ze jim vyleza od te doby konecnik nebo si ucvrkavaj,ze jim povolil sverac,z toho mam divnej pocit a nemluvim o tom siti,z toho mam teda lufta :slight_smile:
12. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajka ju ty to říkáš jak kdyby to nebyla žádná dřina.žádných 20hodin bolesti po pár vteřinách a tak.
12. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuli me pri tretim porodu kravky sestry nenastrihli a cela jsme se potrhala pak jsme rikala uz nikdy rodit nejdu!!! :grinning:
Byla jsem na chvilku na prochajde v novych kalhotech, tak jsem si hned v nich vyfotila pupika ,fotku mam v albu :wink:
autor
:grinning: to uz jsou holky zkuseny :grinning:
autor
Jeeeeeeeeeeeee ten je roztomilouckej!!!!!!!! :slight_smile: ja vam pak vyfotim nekdy myho pupika at se zasmejete,ajk muze zenska v 8tydnu vypadat :grinning: no ja vim,ze je lepsi strihat,ale tyyyyy voe,ja prave kdyz si predstavim spojeni slova kuze+slovo strihat,tak to je proste dycky predstava :grinning:
12. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi no já kdybych měla rodit normálně tak budu dělat vše pro to aby mě nenastrihavali to už radši teď začnu s masaži hráze jsou na to speciální oleje a pak není ani nastrih potřeba.to šití si taky nedovedu představit.
12. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuli me taky pripadalo,ze se mi po tech hormonech ze zacatku udelal spis spek nez brisko a ted uz mam takovych kil nahore se picnu pak budu drit ,abych to dala dolu...se tam dneska mrnous nejak smrdla se mu asi ty kalhoty nelibej :sweat_smile:
12. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuly-to ti nepřijde...to je tam tak napjaté,že to fakt necítíš...mně nastříhávali při obou a dokonce jsme nedodrželi ani šestinedělí...hojí se to neskutečně rychle.Je sice fakt, že pár dní jsem nemohla normálně sedět-ale jinak v pohodě. Ten konečník mi začal vylízat už během těhotenství-díky zácpě....takže tomu porod moc nepomohl....Jo ratat....máš pravdu-nebylo to,že jsem přišla plk a bylo:slight_smile:) natrápila jsem se tam několik hodin a nebyla to žádná sranda...ale prostě-jinak to nejde.
12. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzy-než jsem si tu fotku zvětšila, tak jsem myslela,že to je zadek..a ono bříško :grinning: Vypadá to moc hezky:slight_smile:
Joo...mně právě z džín lezou špeky horem....a přitom já jsem žádné neměla....
12. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi takovej pupik mám už teď i já a to jsi o dost napřed.jenže já budu mít taky asi o 30kg víc než ty.
12. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tulánku já mám pupíka jak normální ženský ve 4 měsíci, takže ti rozumim :grinning:
12. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky!!!!!!
jsem tu jen na skok :grinning: predstavte si, ze antoanet je tehotna!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
cetla jsem to uplne naaaaaaahodou v jednom tematu :slight_smile:
12. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajka no mit takovou velkou prd..l tak nevim :grinning: :grinning: :grinning: a ty hormony, no je to svinstvo,ale hlavne ,ze nam to pomohlo ke stesticku...
12. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekeceeej jak se jí to povedlo?? no to mám za ní radost :grinning:
12. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
rarat tak ja ti reknu,ze ja ho mela v 10 tt taky velkej a pak mi to nejak zacalo splaskavat...myslim fakt,ze je to tema hormonama...a taky zalezi jestli vecer nebo rano ja ho mam k veceru vetsi a rano mi pripada,ze zadnej pupik ani nemam se probudim a hned ho kontroluju.
tak antoanet je tehu a ani nam to neprisla sdelit ,tak ji gratulujeme moc :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pampeli tak to je super.to musela stihnout ale přirozeně ne!
12. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme si to precetla a mam z toho husinu.Ale je to parada ,ze se jim to povedlo :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super-moc hezky to tam napsala-hlavně,ať je vše OK:slight_smile:
suzy-já mám ráno taky jen špek a večer už normálně regulérní břicho.....už i dcera včera říkala- no mami,ty máš břicho....
holky,co ta peci?
12. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja jsem to cetla a uplne mi beha husina po celym clovekovi :slight_smile: to je nadhernyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!! :slight_smile: moc ji preju,aby bylo vse v poradku a miminek se ji drzel jako kliste!!!!!! :slight_smile: ja prave speky ubec nemam,mam jednolity brisko a Tulanek mi rika hrusticko :grinning: no vsak ja se vyfotim a uvidite :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je krásné s tou antoanet.tuli už asi chrni.tak já se zatím loučím jdu si zacvičit ať ze mě není úplná knedla.
12. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek