My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

suzanna
3. srp 2010

@ratatooy ja myslim,ze dieta na to nema vliv. Taky mam nektere fotky z mobilu a neni tak dobra kvalita.Kocarek v alumu mam 😉 jdu juknout na tvoje .

pajka00
3. srp 2010

Suzy hezký pupek🙂 Mně říkala prodavačka v obchodě-tak už to máte za chvilku,že? Říkám, ne, jen tak vypadám🙂) Jestli to bude po tatínkovi, tak se ty 2metrové geny musí někam nacpat🙂

ratatooy
3. srp 2010

Pajka jen neříkej ono to je za chvíli počkej jak ti to uteče.já jsem zjistila že kvůli tomu cukru musíme porodit do 39tt.

suzanna
3. srp 2010

@pajka00 uz je to obri bricho 😀 ja jsme nasla na netu takovy vypocet tam zadas vysku matky a otce a vyjde ti pripblizne jak tvoje dite bude velke 🙂 tak nas Justynek 193 cm 😀 a na holky mi to celkem vyslo + - 2cm 😉 tak na tom asi neco bude.

suzanna
3. srp 2010

@ratatooy to jsem nevedela,ze kdyz je cukrovka musis porodit drive...duvod??

ratatooy
3. srp 2010

suzy důvod je že u diabetiček stárne placenta rychleji.takže se hlavně nesmí nechat přenášet ale vyvolávaný porod bych nechtěla.

ratatooy
3. srp 2010

no nic zatím se loučím jdeme s mimiskem na cvičení tak papa.

monstri
3. srp 2010

Ahoj holky, jsem tu nová, tak možná píšu někam blbě, to se omlouvám... ;)
Chci se zeptat, jestli tady některá má zkušenost s Hypesrtimulákem a těhotenstvím, dnes jsem 14 den po ET, // i krev pozitivní 🙂 , tak hledám info,
cca 7. den po Et se u mě rozjel hyperstimulační syndrom, od pátku jezdím na kapačky, voda zatím nemizí, prý je to právě tím potvrzeným těhotenstvím... tak mě zajímá jak to dlouho může trvat?? břicho mám jak v 5.měsíci, když něco sním, nebo vypiju, tak ho mám jak beton... a mám strach aby to nějak neovlivnilo to těhu... ?? děkuju za případné odpovědi 🙂

broukb
3. srp 2010

@monstri já tedy s hyperstymulákem nemám žádný zkušenosti, takže bohužel v tomhle ti neporadím....myslím, že od nás ho neměl nikdo, jestli se nepletu 😉 Každopádně držím palce, ať všechno dobře dopadne!!! 🙂

broukb
3. srp 2010

Dneska jsem byli na kontrole, všechno je v pořádku, jen Vanesska už naléhá hlavičkou....prý se nemám děsit, je sice připravená,ale může tam takle být klidně až do konce.Tak doufám, že ještě chvilku vydržej. Jinak další KO je 18.3. a ta bude i s utz a odhady váhy..pak už se s našim gyndařem loučíme a začínáme chodit do poradny v porodnici.Tak se těšim a jsem moooc zvědavá kolik maj.

Ratat to je super, že už můžeš psát 😀

ratatooy
3. srp 2010

monstri já měla hyperáka jednoho ošklivýho ale hned druhý den po opu.takže jsem ještě nebyla těhu pak už se mi neukázal zabrali mi dvě kapačky.ale neboj na těhu to má jedině pozitivní vliv,akorát se tě možná bude držet dýl tak vydrž holka já vím že je to bolest ani jídlo se do žaludku nevejde ale pak už bude jen samé dobré.hlavně musíš hodně pít já vypila i 6litrů vody

ratatooy
4. srp 2010

dobré ráno holky kde je kdo??

suzanna
4. srp 2010

@monstri take s tim nemam zkusenost.

@broukb neboj to bude dobry ,nakonec jeste budes prenaset,vsechno je mozny 😀 hlavne se setri 😉
@ratatooy ja jsem tady, 😅 pred chvili jsem vstavala.Budim se v noci snad kazdou hodinu,je to uz des..zase mirne pichani v podbrisku a porad se to nechce rozbehnout...nakonec tam Justynek zustane do 20.

pajka00
4. srp 2010

ahoj holky, brouk kontrola 18.3.?to se máš sakra načekat 😀
Monstri bohužel ti neporadím, neměla jsem hyperstimulák.
Suzy-nevíš adresu na výpočet té výšky?to by mě zajímalo🙂Jestli to sedí u mých dětí🙂

suzanna
4. srp 2010

@pajka00 vim,ale je to stranka v Holadstine ale neni an tom nic tezkeho to tam zadat.
Lengte van je moeder - vyska matky
vader - otec
jongen -kluk
meisje - holka
Tak to tam zadej a dej mi vedet 😀
http://users.telenet.be/huisarts-dokter-naesens...

ratatooy
4. srp 2010

Holky a nevíte co je taky s tulánkem ta tady holka nebyla snad půl roku,suzy ale takový datum 8.8 je taky hezký a to jsem se zrovna taky narodila.

ratatooy
4. srp 2010

tak jsem to zkusila vypočítat a nechce mi to fungovat

suzanna
4. srp 2010

@ratatooy Jak to? Me to funguje klikla si na to: bereken je lengte??
Vzdyt jsem psala,ze se mi libi to datum co ma dada 8..8 😀 a jeste k tomu nedele uplne uzasny 😀
A taky jsme si rikala jen aby to nebylo az pristi tyden v patek 13 😀 to je moje stastny datum...
tulanek je snad v pohode co ja vim,potkavam ji na FB 😉

spark
4. srp 2010

@suzanna 😲 náš kluk bude 198cm)))))podle těch výpočtů 😀

suzanna
4. srp 2010

@spark to je teda sila 😀 ono to souhlasi + - 2-3 cm....ja jsem to zkousela i u sebe zadala jsem delku mych rodicu a vyslo mi to.

pajka00
4. srp 2010

No nevím....vyšlo mi,že kluk bude mít 198 a holka 175...což je celkem dobrý, ale míry mých dětí vůbec nesouhlasí...a u mě taky ne...co se týká rodičů a mně....tak nevím🙂

spark
4. srp 2010

@suzanna 😨 ještě že to bude kluk 😅

suzanna
4. srp 2010

@pajka00 me to vychazi...ale samozrejmne jde o geny jak se to tam smicha...
@spark to teda jo,tak moc vyskoky holky to neni hezke...
me je nejak na nic ,trosku na zvraceni a citim desny bolesti v zadech...tak bud je to jen nacvik,a nebo uz teda...tohle je muceni normalne...

ratatooy
4. srp 2010

suzy tak už to neprotahujte 😀zajedte to malý vyklopit a šup za náma 🙂sranda,to musí být hrozný když nevíš co a kdy??

pajka00
5. srp 2010

Ahoj po ránu, tak mě dnes tak bolí žebra....já porodím snad slona....jak si tam dělá místo-utlačuje mi i kosti už....
Suzy jak je?Ještě vcelku?🙂) No myslím na tebe, jak se ti to blíží... Už se taky začínám těšit-netěšit🙂) Však víme...

suzanna
5. srp 2010

Ahoj holky 🙂
No Justynek se asi rozhodl,ze me bude zlobit 😀 v noci opet bolesti a rano jako kdyz se nic nedeje...i sexik byl vcera...no nezbyva fakt nez jen cakat...jen zacinam mit trosku strach ,protoze kamaradka mi rikala,ze mela to same a ze pak trvalo jen 15 minut a melej byl venku...bylo to take jeji ctvrte..no to bych to nestihla ani do porodnice...

pajka00
5. srp 2010

no vidiš-nakonec bys podle staré holandské tradice porodila doma 😀 No to si neumím představit.....ale to neva, určitě lepší než se trápit 2 dny v porodnici🙂 Snad to nebude tak rychlé a do porodky to stihneš.

spark
5. srp 2010

@pajka00 😠 jsme na tom vlastně stejně..mladej se tam taky roztahuje 🙂 nevíte jestli ty děti nejsou po IVF třeba větší? a jeětě jsem se chtěla zeptat,v čem perete ty mimnkovský hadříčky.

pecicka
5. srp 2010

ahoj holky, všechny vás moc zdravím, dlouho jsem se tady neukázala, ale koukala jsem na vás 🙂
suzzi-tobě moc přeji, at je to co nejrychleji a už se můžeš radovat z toho malého uzlíčku v náručí
paji,spark-jak tak koukám, tak vám to pěkně taky letí
jinak všem holkam držím palečky, at vše dobře dopadne
já dnes byla na genetice, všechno je jak má být, tak jsem štastná 🙂 všechna krev i testy dopadly dobře a i ta glykemická křivka. Dneska mi řek, že by vzhledem k výsledkům odběr plodové vody nedoporučoval 🙂 spadl mi kámen ze srdce 🙂

suzanna
5. srp 2010

Holky snad to nejak dopadne,ale uvidite samy,ze ty posledni dny cekani jsou uplne umornyyyyy 😅
spark ja prala vsechno v PERSIL SENSITIV je to perfektni 😉
peci tak mocinky gratuluju k perfektnim vysledkum 🙂 me take dr rekl,ze kdyz je vse v poradku plodovku nedoporucuje.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru