My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

ratatooy
6. srp 2010

pajka už asi vegetí nebo ještě maká?

suzanna
6. srp 2010

@ratatooy rikala ze jeste 14 dni bude chodit do prace,ale ze s enedostane moc na net.

pajka00
6. srp 2010

ahoj holky....jo suzy má pravdu,sedí tu nástupkyně-takže nemám čas a klid-musím vám napsat z domu🙂
Peci-mooc hezký drobeček🙂Máš radost z dobrých výsledků,že? To je super.
Večer mi přišla SMS,že dcera kamarádky porodila večer chlapečka 3,30 a 49 cm-tak jsem měla okamžitě husinu-že už to má za sebou🙂) A měla obrovské břicho a takového prďoška🙂

suzanna
6. srp 2010

zajimavy clanek:
http://deti.centrum.cz/tehotenstvi-a-porod/2010...

@pajka00 ahooj no ono velke bricho nemusi znamenat velke dite,nekdo ma hodne plodove vody...,ale 3,30kg to by mi bohate stacilo 😅

spark
6. srp 2010

😀 ted mi psala jedna holka,že když mě pořád pálí žáha,že mimí bude vlasatý 😀

suzanna
6. srp 2010

@spark a podle ceho se to usuzuje? Me taky pali zaha jako cert cele tehu

ratatooy
6. srp 2010

já to znám že je to vždycky malé břicho-velké dítě a naopak

spark
7. srp 2010

@ratatooy já mam velký břicho..takže skřítek? 😀
@suzanna myslím že říkala podle vlastní zkušenosti a že i jiní říkali...tebe taky pálí hodně? Tak to budeme brzy vědět jestli to bude hároš,jsem zvědavá 🙂 😎

broukb
7. srp 2010

@spark říká se to :D jen moje kamarádka co jí v těhu nepálila žáha ani jednou a vůbec neví co to je, tak měla vlasatici jak blázen a ted když to píšu tak druhá taky a jiná co jí pálila furt, tak ty měli na hlavě pár chlupů 😀

suzanna
7. srp 2010

Holky uvidime...ono na tom stejne moc nezalezi,protoze moje kamaradka mela vlasatou holku a do 3 mesicu nemela na hlave nic oni jim ty vlasky vypadavaji stejne...moje dcera nemela skoro nic pri narozeni a ted je to pekna vlasatice 😀

ratatooy
7. srp 2010

@suzy ty tu ještě strašíš?tak zítra ju?jinak s těma vláskama to máte pravdu každej to má jinak můj synovec byl vlasatej,černý vlasy a pak mu to vypadalo a je skoro blonďák

suzanna
7. srp 2010

@ratatooy hruza co? A ty moje zada,ja trdlo,vcera jsem to chtela rozchodit tak jsem sla s manzou chvilku vecer na couracku do mesta ,to jsem si dala 😖 Justynek se rozhodl asi,ze u maminky je dobre 😀
Zajimalo by me co dada tak nas pekne napina......................zitra ma termin.

ratatooy
7. srp 2010

no tp nás teda napíná třeba je v porodnici když nepíše

suzanna
7. srp 2010

citim opet pobolivani v podbrisku to jsem zvedava co se ztoho vyklube 😀 mozna si se mnou malej jen tak hraje.....

ratatooy
8. srp 2010

ahoj jak je @suzy asi opět nic co? už je 8.8,tak šup šup,holky mě tak bolí celý břicho jako kdyby žaludek ale nejvíc když si lehnu to se mi rozlije po břiše taková pichlavá bolest všude,ani otočit se nemůžu a hlavně když něco snim,máte to taky?

spark
8. srp 2010

Ahoj. Včera jsme byli nakupovat v Ikea do nového bytečku...4 hodky courání,lidí jako kdyby bylo všechno zadarmo..hrůza! Jsem rozlámaná.....ale mě se tam nakupuje hrozně dobře.

@suzanna koukám že dnes ještě ani řádka. Už??? 🙂
Jinak s tím pálením žáhy..nevím teda jestli vlasatec,nebo plešounek,ale sním tak 4 tabletky Rennie za den. 😠 jak mě pálí.

spark
8. srp 2010

@suzanna 🙂 jo sehnala jsem ten sensitive v Makru. Tak už peru. 🙂

suzanna
8. srp 2010

@spark tak super 🙂
@ratatooy celou noc a ted cely den mirne pobolivani uz jsme z toho na prasky.Zitra KO hned rano tak uvidime ...jsem uz z toho fakt otravena... 😖

antoaneta
8. srp 2010

Ahoj holky! Já si dneska v tescu koupila na praní takovou tu novinku, co teď reklamujou v televizi - Dreft. Mají to i jako prášek, nebo tekutej a hlavně i pro děti. A ten tekutej litr mají teď v akci. Je na něm obrázek ženské s miminkem a napsaný je tam, že je to pro osoby s citlivou pokožkou a pro miminka. Byla u toho i prezentace a prý je to pro mimuška a jejich oblečky supr. Tak uvidím. Ještě jsem koupila klasiku - Lovelu.

antoaneta
8. srp 2010

jo, ale s praním ještě chvílku posečkám 😉 Navíc na to ty hadříky ještě nemám vyhrazenej a připravenej prostor. Tak snad to dáme doma všechno do kupy včas, abych pak byla ještě schopná. 😅 Ale ty suzann, si s tím taky začínala později, ne?

suzanna
9. srp 2010

@antoaneta ja to prala v 36 tt 😉 a neco i v 38 takze na to spechat vazne nemusis,ale je to take o tom jak se budes citit.
Ja dnes rano byla na KO v nemocnici...otevrena na 3 cm malej uz je pry hotovy pekne dopeceny miminko rikal pan doktor a pekne vyvinuty rekl 😀 jsem fakt zvedava kolik bude vazit.Rikal,ze ma zitra v noci sluzbu,takze doufa,ze prijdu 😀 vtipalek...takze ja jdu uklizet a vsechno mozny a treba si necha malej uz konecne rict 🙂

zazy
9. srp 2010

Ahojky holky,všechny V8s zdravím
Suzanna,tak až to příjde držím pěstičky.Chtěla bych poradit.Dneska ráno jsem šla na záchod a trochu jsem zašpinila.Můžete mi poradit,co stím.Ted už nic,ale nemám si radši zajet k doktorce???

suzanna
9. srp 2010

@zazy ja bych k te doktore zajela 😉 Me doktor rekl,ze lepsi je prijit 10x pro nic nez 1x pozde 😉

suzanna
9. srp 2010

Holky shanim borovou vodu na cisteni ocicek a normalne tady to nikde nemaj ☹ se fakt poseru...

pajka00
9. srp 2010

ahoj kočky....tak suzy-ty jsi jasná🙂)) Já mám po kontrole...malošek má 1,70 kg, otočený hlavičkou dolů a vše v pořádku. 31.8. nastupuju na MD,takže si beru od příštího čtvrtku za týden dovolenou a tu mateřskou si o pár dní prodloužím. Takže začnu chystat a prát až budu doma-pěkně v klidu-od rána, kdy budu mít ještě elán něco dělat-odpoledne už jsem většinou zdechlá.

suzanna
9. srp 2010

@pajka00 tak super,ze mate vse v poradku a je to uz pekny macek 🙂 Aspon uz budes hezky odpocivat v klidku doma 😉
No a ja ukliidila cely byt vytrela po kolenou a pe2ny prd 😀 se mu u me asi moc libi...

pajka00
9. srp 2010

Ti říkám-sex...to je nejlepší rozjížděč🙂 No měřila jsem si obvod břicha a mám 103🙂 Síla fakt...a myslím,že ještě přibude...ale to je fuk....na pár centimetrech už nefičí🙂

suzanna
9. srp 2010

@pajka00 to jsme delali cely vikend a asi to pomohlo akorat k tomu 1 cm navic...ale dneska vecer bude znova 😀 a pak k tomu horka vana a uvidime 🙂
Ja mam pres pupek 120cm 😀

pajka00
9. srp 2010

No hezký...minule jsi říkala 108🙂) toto porostlo..🙂 Jo..horká vana taky pomohla.....sex,vana a ráno jsem jela🙂

suzanna
9. srp 2010

@pajka00 no uzasny brisko se 120 cm 😀 neboj budes mit taky takovy 😀
Jo tak ja chci rodit az ve stredu ,abych mela krasnej darek k svatku 😀 no ale uz je to i jedno hlavne at zu to je,protoze porad ty bolesti jen tak taky nejsou prijemne ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru