My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

spark
11. srp 2010

@zlucie Já mam fungl nágl nový za 300(zase slevy 😎 ) z Kauflandu. U nás ho pořád mají. A je prací.

suzanna
11. srp 2010

@zlucie ja mam kojici polstar v albumu takovej velikej a mam ho ted na spinkani a je to super doporucuji 😉

pecicka
11. srp 2010

suzzi-nemáš zač děkovat 🙂 už bych si moc ráda přečetla, že je Justýnek na světě 🙂
paji-já se mám dobře, zatím je všechno v pořádku, jak má být, jen tady ted moc nekoukám, vždycky jenom kouknu na vás maminy a zase se odhlásím, jsem nějaká přecitlivělá a špatně snáším ty příběhy, které tady nekončí zrovna moc štastně, moc si to pak vztahuju na sebe a přemýšlím a to není dobrý......zrovna jsem zase po dlouhé době nakoukla a zase to co potkalo evika mě dostalo na kolena, ach jo, proč je ten život někdy tak nespravedlivý.....
ale já věřím že budeme v pořádku a narodí se zdravé miminko, první genetiku máme za sebou, díky bohu v pořádku a dokonce nám řekl, co to asi bude 😉
jinak zdravím všechny maminy 🙂

spark
11. srp 2010

@pecicka ......"co to asi bude"......to je teda informace 😀

zlucie
11. srp 2010

@suzi tak ten je super..taky bych chtěla ten vekej!

pecicka
11. srp 2010

spark-no pan doktor říkál, že to vypadá na chlapečka 🙂 a ty víš, co budete mít?

suzanna
11. srp 2010

@pecicka kdyz budes chodit sem k nam tak tady si snad nic spatnyho neprectes.My se snazime myslet pozitivne 🙂
O Evikovi jsem cetla... 😔 je to starsny.
ja bych Vam taky strasne rada uz napsala,ze je Justinek na svete,no ale uz se snad dockam,vydrzela jsem to takovych mesicu tak tech par dni uz zvladnu,ale ty prave vubec neutikaj...

@zlucie urcite si ho porid a je to z plysu ten povlak na tom hezky hreje ,da se to prat a spi se na nem perfektne 😉 Nas pejsek uz ho vyzkousel taky 😀

broukb
11. srp 2010

@suzanna přeju ti taky všechno nej nej k tvýmu svátečku..hlavně pohodovej, rychlej porod a zdravýho krásnýho Justýnka 😵 nech mu čas až bude připravenej, sám se ozve (ještě tam nikdy nikdo nezůstal 😀 )

suzanna
11. srp 2010

@broukb dekuju 😵

spark
11. srp 2010

@pecicka peci no přece klučíka! 😵 Samozřejmě že první hračka je fotbalový míč)))) 😎 Peci na profilu mam ultrazvuk z genetiky,když nám řekli že to je kluk a dali foto jako důkaz. 🙂

suzanna
12. srp 2010

Krasne rano vsem preji 🙂
Ja tady porad jsem cela celicka...a uz me to vazne prestava bavit 😒 Jsem si fakt myslela a i doktor,ze ctvrte dite pujde driv a ono nic..mnazel rikal,ze je to mamincin mazlicek uz ted 😀

pajka00
12. srp 2010

On moc dobře ví, kde je mu nejlíp🙂)

ratatooy
12. srp 2010

ahoj holky tak nám dnes dorazila postýlka tak už máme vážně skoro všechno 😎 @pajka s tím cevkováním mě to dělal td proto že potřeboval čistý vzorek moči jelikož jsem měla prvně nějaky bakterie a potřeboval vědět jestli je to v močáku nebo se to tam dostalo při čurání z kůže nebo tak nějak.jinak tady v porodce cevkují jen před císařem,ale dalo se to vydržet,a na klystýr tady píší že ho dají jen když chceš,ale většinou ženský říkaj že je to dobrý nic hrozného a hlavně že jim to uleví a rozběhne rychlejší porod

suzanna
12. srp 2010

@pajka00 jo to mas asi pravdu,ale ja uz zacinam plasit...nevim jak to napsat..proste si rikam co kdyz se neco stane atd...prece jen jsou tady takovy nedusledny .To v Cr jdes na monitor kazdy tyden jak psala dada a tady prd....jeste ze mam to poslouchatko...a taky jsme strevo cetla desnej clanek ...no hrabe mi co ti mam povidat.
@ratatooy tak pak dej fotecky at s emuzeme podivat jaky to mate hezky 🙂

ratatooy
12. srp 2010

@suzy postýlku mám v albu a doma zůstane ještě zatím zabalená až do konce září

pajka00
12. srp 2010

Jo ten klystýr si myslím,že je v pohodě.
Neboj, bude to suzy dobrý, uvidíš-hlavně nečti depresivní články,ať se nestresuješ🙂

zazy
12. srp 2010

Ahojky děvčata,tak Vás všechny zdravím.Suzy u tebe ten drobeček chce pořád zůstat.
Jinak já nakonec byla 3 dny na pozorovaní v nemocnici,měla jsem hematom.Jinak dneska jsem měla srdíčko,máme vše co máme mít a budeme mít moji vysněnou holčičku a s největší pravděpodobností Verunku

pajka00
13. srp 2010

ahoj holky....tak jak suzy?pořád celá?
zazy je fajn, že jste obě OK a gratuluju k holčičce🙂 Mně nikdo nevěří, že jsme si to nenechali říct a že chceme být překvapení-což dnes je už asi neobvyklé, ale jelikož je mi fakt jedno, co to bude za pohlaví-tak nemám důvod si to překvápko nechat ujít🙂
Dnes bude zas pěkný pařák...fuj..a o víkendu má pršet-fakt super počasí.

ratatooy
13. srp 2010

@pajka já ti to věřím kdybych měla už kluka i holku tak si to taky nenechám říct,to překvápko stojí za to.
no to zas budu zalezlá doma celej den takový vedro,vylezu až večer 😀 já jdu teď na kontrolu už po 3týdnech a pak už na pásy a po 2týdnech poradna kudla toto uteklo už se blížíme do finále

pajka00
13. srp 2010

No šíleně to letí...já jdu už za 14 dní...a tak budu chodit teď po 14 dnech..zas mi budou brát krev na protilátky-když mám 0 RH negativní....

ratatooy
13. srp 2010

aha tak to jo to mě už brát nebudou mám A poz.a dokonce mám stejnou krev s manželem takže je velká pravděpodobnost že bude mít i malej stejnou

pajka00
13. srp 2010

Můj první muž měl 0 +, takže děti mají jeho krev oba 0+..nynější má A...ani neví, jestli plus nebo mínus....ale to je už je jedno-stejně je důležité, že ve mě mohlo zůstat z předchozího plusu.....takže proto mě kontrolují....Holt minus není nic moc....

ratatooy
13. srp 2010

jj to jsem četla že tam se ta krev může nějak změnit a je třeba to hlídat.suzy dneska nepíše že by už? 😲

suzanna
13. srp 2010

Jeste jsem tady 🙂 ale mam na PC nejaky virus tazke nemuzu moc psat........

ratatooy
13. srp 2010

@suzy ok,tak už tady nestrašprosím tě,kterej den máš vlastně termín

suzanna
13. srp 2010

@ratatooy v pondeli........no asi tady budu fakt az do zari 😀

suzanna
13. srp 2010

zajimalo by me co dada a proc se nam neozve....

vysocanka
13. srp 2010

@zlucie ja mam polstar kojici myslis? 🙂)))))))))) mrkni ke me do albicka jedna pani na mmb je sije na zakazku. kdyztak poslu kontakt

zlucie
13. srp 2010

Ahojky všichni.. 🙂
@vysocanko budu moc ráda, když mi pošleš ten kontakt....mrkla jsem na něj a vypadá hezky! Je pratelnej? A jak je asi velkej? Děkuji moc!!! 😉 😉 😉

vysocanka
13. srp 2010

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9067
je to s polystyrenovymi kulickami ale je super. da se vyprat potah je sundavaci na zip je to opravdu kvalitni prace, muzu doporucit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru