• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

My holky těhulky z "Čekání na IVF" :)

16. října 2012 
@zlucie Já mam fungl nágl nový za 300(zase slevy :sunglasses: ) z Kauflandu. U nás ho pořád mají. A je prací.
11. srp 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlucie ja mam kojici polstar v albumu takovej velikej a mam ho ted na spinkani a je to super doporucuji :wink:
11. srp 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzzi-nemáš zač děkovat :slight_smile: už bych si moc ráda přečetla, že je Justýnek na světě :slight_smile:
paji-já se mám dobře, zatím je všechno v pořádku, jak má být, jen tady ted moc nekoukám, vždycky jenom kouknu na vás maminy a zase se odhlásím, jsem nějaká přecitlivělá a špatně snáším ty příběhy, které tady nekončí zrovna moc štastně, moc si to pak vztahuju na sebe a přemýšlím a to není dobrý......zrovna jsem zase po dlouhé době nakoukla a zase to co potkalo evika mě dostalo na kolena, ach jo, proč je ten život někdy tak nespravedlivý.....
ale já věřím že budeme v pořádku a narodí se zdravé miminko, první genetiku máme za sebou, díky bohu v pořádku a dokonce nám řekl, co to asi bude :wink:
jinak zdravím všechny maminy :slight_smile:
11. srp 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pecicka ......"co to asi bude"......to je teda informace :grinning:
11. srp 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Suzi tak ten je super..taky bych chtěla ten vekej!
11. srp 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
spark-no pan doktor říkál, že to vypadá na chlapečka :slight_smile: a ty víš, co budete mít?
11. srp 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pecicka kdyz budes chodit sem k nam tak tady si snad nic spatnyho neprectes.My se snazime myslet pozitivne :slight_smile:
O Evikovi jsem cetla... :pensive: je to starsny.
ja bych Vam taky strasne rada uz napsala,ze je Justinek na svete,no ale uz se snad dockam,vydrzela jsem to takovych mesicu tak tech par dni uz zvladnu,ale ty prave vubec neutikaj...

@zlucie urcite si ho porid a je to z plysu ten povlak na tom hezky hreje ,da se to prat a spi se na nem perfektne :wink: Nas pejsek uz ho vyzkousel taky :grinning:
11. srp 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna přeju ti taky všechno nej nej k tvýmu svátečku..hlavně pohodovej, rychlej porod a zdravýho krásnýho Justýnka :dizzy_face: nech mu čas až bude připravenej, sám se ozve (ještě tam nikdy nikdo nezůstal :grinning: )
11. srp 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broukb dekuju :dizzy_face:
11. srp 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pecicka peci no přece klučíka! :dizzy_face: Samozřejmě že první hračka je fotbalový míč)))) :sunglasses: Peci na profilu mam ultrazvuk z genetiky,když nám řekli že to je kluk a dali foto jako důkaz. :slight_smile:
11. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne rano vsem preji :slight_smile:
Ja tady porad jsem cela celicka...a uz me to vazne prestava bavit :unamused: Jsem si fakt myslela a i doktor,ze ctvrte dite pujde driv a ono nic..mnazel rikal,ze je to mamincin mazlicek uz ted :grinning:
12. srp 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
On moc dobře ví, kde je mu nejlíp:slight_smile:)
12. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak nám dnes dorazila postýlka tak už máme vážně skoro všechno :sunglasses: @pajka s tím cevkováním mě to dělal td proto že potřeboval čistý vzorek moči jelikož jsem měla prvně nějaky bakterie a potřeboval vědět jestli je to v močáku nebo se to tam dostalo při čurání z kůže nebo tak nějak.jinak tady v porodce cevkují jen před císařem,ale dalo se to vydržet,a na klystýr tady píší že ho dají jen když chceš,ale většinou ženský říkaj že je to dobrý nic hrozného a hlavně že jim to uleví a rozběhne rychlejší porod
12. srp 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajka00 jo to mas asi pravdu,ale ja uz zacinam plasit...nevim jak to napsat..proste si rikam co kdyz se neco stane atd...prece jen jsou tady takovy nedusledny .To v Cr jdes na monitor kazdy tyden jak psala dada a tady prd....jeste ze mam to poslouchatko...a taky jsme strevo cetla desnej clanek ...no hrabe mi co ti mam povidat.
@ratatooy tak pak dej fotecky at s emuzeme podivat jaky to mate hezky :slight_smile:
12. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzy postýlku mám v albu a doma zůstane ještě zatím zabalená až do konce září
12. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ten klystýr si myslím,že je v pohodě.
Neboj, bude to suzy dobrý, uvidíš-hlavně nečti depresivní články,ať se nestresuješ:slight_smile:
12. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata,tak Vás všechny zdravím.Suzy u tebe ten drobeček chce pořád zůstat.
Jinak já nakonec byla 3 dny na pozorovaní v nemocnici,měla jsem hematom.Jinak dneska jsem měla srdíčko,máme vše co máme mít a budeme mít moji vysněnou holčičku a s největší pravděpodobností Verunku
12. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky....tak jak suzy?pořád celá?
zazy je fajn, že jste obě OK a gratuluju k holčičce:slight_smile: Mně nikdo nevěří, že jsme si to nenechali říct a že chceme být překvapení-což dnes je už asi neobvyklé, ale jelikož je mi fakt jedno, co to bude za pohlaví-tak nemám důvod si to překvápko nechat ujít:slight_smile:
Dnes bude zas pěkný pařák...fuj..a o víkendu má pršet-fakt super počasí.
13. srp 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajka já ti to věřím kdybych měla už kluka i holku tak si to taky nenechám říct,to překvápko stojí za to.
no to zas budu zalezlá doma celej den takový vedro,vylezu až večer :grinning: já jdu teď na kontrolu už po 3týdnech a pak už na pásy a po 2týdnech poradna kudla toto uteklo už se blížíme do finále
13. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No šíleně to letí...já jdu už za 14 dní...a tak budu chodit teď po 14 dnech..zas mi budou brát krev na protilátky-když mám 0 RH negativní....
13. srp 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to jo to mě už brát nebudou mám A poz.a dokonce mám stejnou krev s manželem takže je velká pravděpodobnost že bude mít i malej stejnou
13. srp 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj první muž měl 0 +, takže děti mají jeho krev oba 0+..nynější má A...ani neví, jestli plus nebo mínus....ale to je už je jedno-stejně je důležité, že ve mě mohlo zůstat z předchozího plusu.....takže proto mě kontrolují....Holt minus není nic moc....
13. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to jsem četla že tam se ta krev může nějak změnit a je třeba to hlídat.suzy dneska nepíše že by už? :astonished:
13. srp 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jsem tady :slight_smile: ale mam na PC nejaky virus tazke nemuzu moc psat........
13. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzy ok,tak už tady nestrašprosím tě,kterej den máš vlastně termín
13. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy v pondeli........no asi tady budu fakt az do zari :grinning:
13. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajimalo by me co dada a proc se nam neozve....
13. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlucie ja mam polstar kojici myslis? :slight_smile:)))))))))) mrkni ke me do albicka jedna pani na mmb je sije na zakazku. kdyztak poslu kontakt
13. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni.. :slight_smile:
@vysocanko budu moc ráda, když mi pošleš ten kontakt....mrkla jsem na něj a vypadá hezky! Je pratelnej? A jak je asi velkej? Děkuji moc!!! :wink: :wink: :wink:
13. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9067
je to s polystyrenovymi kulickami ale je super. da se vyprat potah je sundavaci na zip je to opravdu kvalitni prace, muzu doporucit.
13. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek