Na PN kvůli těhu, tzn. konec neomezených vycházek?

wwwejka
25. lis 2012

Ahoj holky,
situace se má tak, že jsem v 6.měsíci a pracuji jako trenérka ve fitku. Už mi to dává dost hodně zabrat a ostatním prostě nestíhám. Takže mi doktor nabídl jít na rizikové z důvodu nevhodného zaměstnání v těhu, přičemž se dostávaly neomezené vycházky (není to zdravotní důvod)...
Jenže od 1.1.2013 tohle padá a já, co jsem zvyklá pořád někde lítat a bez pohybu si to neumím představit, budu muset prvních 14 dní nemocenské zůstat doma bez hodinky vycházek a pak dál maximálně 6 hodin vycházek které se musí dopředu nahlásit...
A já se těšila že konečně budu mít čas si někde zajet, zajít si na hory a tak.... a tak mě to mrzí 😖

wwwejka
autor
8. led 2013

@allie jestli máš hodného obvodáka, tak zajdi za ním a popros ho...mě to moje obvodďačka napsala normálně na 6 hodin ;)

kopretina3
8. led 2013

no většinou už po 20. hodině večer nechodí, nevím o žádném případu z poslední doby

allie
8. led 2013

@wwwejka K obvodní se teprv chystám, ale spíš si počkám na svého gynekologa a zkusím to u něj. Teď přechodně chodím k jinému, (který mi takhle vycházky sám stanovil) protože můj je nemocný. Nevím, jestli bych u obvodní uspěla, ale zeptat se můžu. Nepotřebuji žádné neomezené vycházky, jen by mi bodly ty 2 hodiny navíc, aby to bylo těch 6. Třeba 2 dopoledne a 4 odpoledne. Kdo je máte, buďte za ně rády. Člověk nikdy neví, kdy přijde kontrola. Náhoda je blbec.

kikimaruska
8. led 2013

Mě prozatím nikdo nepřišel, ale tenkrát bývalému příteli u nás sociálka otravovala i těsně před 22 hodinou 😠 😠 😠 a ne jednou! V tuhle dobu já většinou třeba dávno spím a rozhodně bych neotevřela...takže bych pak měla co vysvětlovat... 😝 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru