• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najdu tu těhotnou/maminku s operovanou srdeční vadou?

3. prosince 2014 
Najdu tu některou maminku, nebo těhotnou, která měla operovanou srdeční vadu?? Jde mi o sledování v těhotenství.
6. čer 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veroniquecz Mám pouze lehkou vadu, která operaci nevyžadovala. Byla jsem jednou na EKG a sonu. Znovu jdu měsíc před porodem. U tebe ale určitě budou kontroly častější.
6. čer 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kass86 Jsem jednou za tři roky sledovaná v ambulanci vrozenýcg srdečních vad, ale už je vše dle výsledků OK, tak nevím, jak se k tomu posatví v těhotenství. A na kontroly jsi chodila přímo na kardiologii??
6. čer 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veroniquecz Ano, na kardiologii. Pokud máš obavu, zajdi se tam zeptat už teď :slight_smile:.
7. čer 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veroniquecz já mám jen zkušenosti s kamarádkou,měla taky operaci,budete více hlídana, a i častější kontroly na kardiologii.Potom porod probíhá se souhlasem kardiologa pokud schválí přirozený porod aniž by Vás to ohrozilo jak Vás tak miminko mužete rodit normálně,jinak jsou plánované císaře u takových případu
7. čer 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mám defekt komorového septa... nikdy jsem nebyla operována a ani nebrala žádné léky. Jen chodím jednou ročně na kardio, defekt je asi 2mm, pořád stejný. Osobně se vůbec nijak nemocně necítím (nikdy jsem se nijak neomezovala a hodně sportuju) a nechala jsem si dát od kardiologa potvrzení, že jsem ok a v souvislosti se srdeční vadou nepotřebuji žádný speciální režim. Jen mě někdy kolem 15tt poslal na speciální sono miminka, aby děttský kadiolog vyloučil dědičnost vady.
3. pro 2014 ve 20:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek