Nějaká zkušenost, že by se v Gennetu sekli z určením pohlaví?

lavalleta
17. bře 2019

Ahojky maminky..už jsem nějak bezradná(překvapená)mám doma 2kluky a čekáme další miminko..ve 20tt u mého gyndare určená holčička a v gennetu jasně vidět pinďa 😂..a v 25tt zase holčička 🤔..Tak už jsem tedy nevydržela a jsem objednaná do Podolí na 3D/4D..Těhotenství mám celkově jiné než u kluků..určitě by byla super holčička i když si spíš myslím, že nakonec to bude kluk..Což o to..hlavně, že jsme zdraví..přikládám foto ,kde mezi nozickama nic prej není 😂děkuji za zkušenosti Markét

makronka222
17. bře 2019

Tvuj doktor ti rekl 2x holku a Gennet 1x kluka? Zalezi co ma dr za pristroj - muj treba hodne dobrej (mi prijde) ale pohlavim si nebyl jisty jeste v 16tt, ze to proste je blbe videt, schovava to a nechce mi lhat. Tyden na to v gennetu rekli holku a nic se od te doby nezmenilo... nechci byt kriticka, ale v Gennetu kde maji utz na urovni napr nove, nadupane Audi a gyndari pristroje na urovni klasicky, obyc skodovky. Priklanela bych se k tomu, co rekl Gennet

lavalleta
autor
17. bře 2019

@makronka222 tak určitě má horší ultrazvuk..on mi furt tvrdí, že si tam rádi dětičky strkaji ručičku a nebo pupeční šňůru..přijde mi ,že si je až moc jistý 😂..taky jsem mu říkala, že tam byl jasný pinďa..

makronka222
17. bře 2019

@lavalleta no jestli sis vsimla i ty, ze tam byl pindour, tak to asi bude trosku problem u toho doktora :D hlavne, aby neprehledl dulezitejsi veci. Ja poznam z fotek utz prd. To jsem zvedava, co reknou v tom Podoli. Dej vedet :D asi se obavam, ze mate do tretice kluka. 🙂)

pabka
17. bře 2019

@lavalleta přidám svou zkušenost - na 3D v Podoli mi řekli kluka a je to holka 😉😂😂😂 je ji 7 let, takže potvrzeno s jistotou 😂 takže na ne bych nespolehala.
V Gennetu u druhé dcery nám správně určili pohlaví ve 12tt na screeningu.

lavalleta
autor
17. bře 2019

@makronka222 no podle gennetu je vše v pořádku tak snad! Taky spíš věřím v chlapečka..no co na pindiky jsem zvyklá 😂👍❤ozvu se jdu příští týden.

lavalleta
autor
17. bře 2019

@pabka no hezký tedy 😂a to v Podolí mají určitě top ultrazvuk,jako v gennetu..

blondynka400
17. bře 2019

@lavalleta ono někdy i se sebelepším UTZ to není úplně dobře vidět a "určení" pohlaví se mění nebo doktor řekne, že to pořádně nevidí. Většinou ale bývá z "holčičky" kluk než naopak. Ise stávají případy, že je to v těhotenství celou dobu " jasné" a ono vyleze to druhé 😀 To jestli je to Gennet nebo není bych až tak úplně neřešila...
@makronka222 určitě nesouhlasím, že v Gennetu mají až tak úžasné UTZ 😀 Je řada běžných doktorů, které mají vybavení na úplně stejné úrovni (v Praze a ve velkých městech). Navíc úroveň Gennetu šla za poslední roky šíleně dolů, myslím tím kvalitu doktorů, co zde pracují...

makronka222
18. bře 2019

@blondynka400 vzdyt jsem psala, ze nekteri gyndari maji i dobry utz.. co resis?

sluckynek
18. bře 2019

@lavalleta já čekala kluka na genetice potvrzen kluk ve 20tt potvrzena jak u Dr tak z genetiky holčička

lavalleta
autor
18. bře 2019

@blondynka400 tak určitě se člověk nemůže spoléhat na UTZ..jasné je to az jsou prckove venku😂.Spíše věřím Gennetu..jako lepší vybavení asi než u mého gyndare...vůbec nejde o Gennet nebo Podolí, že to tam špatné 🙂👍..šlo mi spíš o zkušenosti..u kluků žádný problém prostě pinďa a můj dr.si stojí dost za holkou proto jsem teda koukala..děkuji za názor

lavalleta
autor
18. bře 2019

@sluckynek prostě fakt zajímavé 🤔

schmudlina
18. bře 2019

@lavalleta myslím že je rozdíl - vidět mezi nozkama "nic" a vidět ženský genitál.. me na 1.screeningu bylo řečeno, že tam není nic vidět a tak se přiklání k holce, na 2. screeningu už byla vidět malá buchta 😀

blondynka400
18. bře 2019

@makronka222 tuto větu 🙂🙂: nechci byt kriticka, ale v Gennetu kde maji utz na urovni napr nove, nadupane Audi a gyndari pristroje na urovni klasicky, obyc skodovky.

@lavalleta uvidíš na UTZ ve 30tt, tam už to bývá většinou fakt jasné 🙂 A tomu bych pak asi věřila nejvíc 🙂

lavalleta
autor
18. bře 2019

@schmudlina tak mě tvrdí, že nevidí žádný vystupek, jako kulicky 😂
@blondynka400 no,ale to jdu právě jen k mému gyndari..takže proto jsem zvolila ještě porodnici 😂

lavalleta
autor
26. bře 2019

A máme jasno 😂👍❤

bayt
18. kvě 2019

@lavalleta Jé to je jasné. Zase budou kluci správná parta 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru