Nejlepší těhotenské vitamíny. Jaké byste doporučily?

phantomek
20. únor 2021

Ahoj,
jaké byste doporučily těhotenské vitaminy? A proc? Minule těhotenství jsem měla mamavit na doporučení lékaře, ale ráda si poslechnu i nová doporučení. 🙂

jakreb
26. únor 2021

@ruzova_pastelka Nemam ti uz viac co napísať. Nebudem sa tu s tebou hadat a doťahovat. Slusne som sa vyjadrila. Maj krasny deň a vikend.
Inak kolko studii je myslis na tehotných? Ktora tehotná by sla dobrovolne skúšať nejaké lieky,ci doplnky.

lucca13
26. únor 2021

základ je pestrá strava a obden pro klid v duši femibion (takhle jsem to dělala já)

ruzova_pastelka
26. únor 2021

@jakreb Wow! Jako vážně? Tys vážně nepřečetla žádnou studii o vitamínech v těhotenství a troufáš si o tom něco psát? Už před prvním přispěvkem v téhle diskusi jsem jich četla tak deset 😉 A jako opravdu si myslíš, že neexistujou? 😄😄😄 Chceš je nasdílet sem nebo do SZ? 10, 20, 30? Třeba si trochu rozšíříš obzory...

jakreb
26. únor 2021

@ruzova_pastelka Staci mi tá co tvrdí ze ak nebudeš brat umelé vitamíny tak tvoje deti budu mat v 30, 40,... astma, cukrovku a ine zdravotné problémy len v dôsledku toho ze si nebrala tehotenske umele vitaminy. Dakujem.

ruzova_pastelka
28. únor 2021

@jakreb Hele takhle,když nejsi schopná pochopit, co to znamená zvýšení rizika, tak bych ti spíš měla nasdilet nějakou učebnici matematiky a statistiky, ale zkusím to s tebou, když jsem to slíbila. Tady je: https://www.elsevier.es/en-revista-porto-biomed...

jakreb
28. únor 2021

@ruzova_pastelka Ja to velmi dobre viem. Skus aj citat s porozumením co som uz napisala. A vdaka. Zaujímave citanie.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru